• 0
illidan2010

Darksiders 2 problem z zapsiem

Pytanie

Witam o otóż mam taki problem ze przez pewnie czas nie grałem w darsiders 2 i jak znowu chciałem nie mogę wczytać mojego zapisu pisze ze zapis jest niedostępny ze coś z dodatkami się nie zgadza a mam wszystkie. Darksiders 2 mam w wersji steam czy da rade jakoś to naprawić czy mursz grac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
21 minut temu, illidan2010 napisał:

Witam o otóż mam taki problem ze przez pewnie czas nie grałem w darsiders 2 i jak znowu chciałem nie mogę wczytać mojego zapisu pisze ze zapis jest niedostępny ze coś z dodatkami się nie zgadza a mam wszystkie. Darksiders 2 mam w wersji steam czy da rade jakoś to naprawić czy mursz grac od nowa?

Spróbuj sprawdzić spójność plików lokalnych gry. Aby to zrobić, w Bibliotece Steam kliknij prawym przyciskiem myszy na tytule gry i wybierz Właściwości. W oknie Właściwości przejdź na zakładkę Pliki lokalne i kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie pomogło ale juz wiem w czy, problem miałem wiecej DLC a ich nie zainstalowało czy jest możliwosc jakoś je zainstalować bo nw czy one aby nie zostału usuniete ze steam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
10 minut temu, illidan2010 napisał:

To nie pomogło ale juz wiem w czy, problem miałem wiecej DLC a ich nie zainstalowało czy jest możliwosc jakoś je zainstalować bo nw czy one aby nie zostału usuniete ze steam?

Wejdź ponownie we Właściwości danej gry i wybierz zakładkę DLC, a następnie sprawdź, czy wszystkie dodatki są zaznaczone. Domyślnie są, ale jeśli jakimś cudem nie byłyby, zaznacz je i zrestartuj Steama, który powinien wtedy dociągnąć brakujące pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się