Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Steel Panthers - Znakomita seria świetnych, turowych gier taktycznych - T.O

20 postów w tym temacie

Co sądzicie o tej wiekowej,ale wciąż zyskującej nowych fanów serii?
Według mnie niewątpliwie zasługuje na uznanie,ma razie grałem tylko w Main Battle Tank,a teraz właśnie zasysam World at War.Mimo,że gry te mają już swoje lata,to nadal gra się wspaniale!. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:34, kombesista napisał:

Co sądzicie o tej wiekowej,ale wciąż zyskującej nowych fanów serii?
Według mnie niewątpliwie zasługuje na uznanie,ma razie grałem tylko w Main Battle Tank,a teraz
właśnie zasysam World at War.Mimo,że gry te mają już swoje lata,to nadal gra się wspaniale!.
:D



a możesz troszkę przybliżyć ? np. dać skrina z gry ? troszku opowiedzieć o gierce ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:40, Arlik napisał:

> Co sądzicie o tej wiekowej,ale wciąż zyskującej nowych fanów serii?
> Według mnie niewątpliwie zasługuje na uznanie,ma razie grałem tylko w Main Battle Tank,a
teraz
> właśnie zasysam World at War.Mimo,że gry te mają już swoje lata,to nadal gra się wspaniale!.

> :D


a możesz troszkę przybliżyć ? np. dać skrina z gry ? troszku opowiedzieć o gierce ? :>

Niestety screenów nigdzie nie potrafię znaleźć,ale jak zrobię swoje to dam.
Ja grałem narazie tylko w Main Battle Tank,pozwalał on wziąć udział w fikcyjnych konflikatach i nie tylko,główną rolę w starciach odgrywało właściwe wykrzystanie czołgów,taka tradycyjna gra turowa przy której trzeba było troszkę pogłówkować,aby wygrać. :)
Gra oferowała tryb kampani i potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:34, kombesista napisał:

Co sądzicie o tej wiekowej,ale wciąż zyskującej nowych fanów serii?
Według mnie niewątpliwie zasługuje na uznanie,ma razie grałem tylko w Main Battle Tank,a teraz
właśnie zasysam World at War.Mimo,że gry te mają już swoje lata,to nadal gra się wspaniale!.
:D



No gierka wypas - jak dla mnie najlepsza strategia o WW2 - a co do World of War + megacampanie - wymiata :)

grasz jeszcze w ta grę? bo temat umarł widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:45, scott napisał:

> Co sądzicie o tej wiekowej,ale wciąż zyskującej nowych fanów serii?
> Według mnie niewątpliwie zasługuje na uznanie,ma razie grałem tylko w Main Battle Tank,a
teraz
> właśnie zasysam World at War.Mimo,że gry te mają już swoje lata,to nadal gra się wspaniale!.

> :D


No gierka wypas - jak dla mnie najlepsza strategia o WW2 - a co do World of War + megacampanie
- wymiata :)

grasz jeszcze w ta grę? bo temat umarł widzę :)

Temat umarł. Ale ja gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to jest nas dwoch, tylko ze ja w te gre jestem caly czas n00bem a ostatnio sie przerzucilem na Campaign Series :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:38, Elwro napisał:

O, to jest nas dwoch, tylko ze ja w te gre jestem caly czas n00bem a ostatnio sie przerzucilem
na Campaign Series :-)

grasz w wersję 8.4 general edition ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:31, scott napisał:

grasz w wersję 8.4 general edition ?

Nie pamietam juz - ale te z pudelka od Nicholas Games, nie jestem pewien, czy sciagalem jakiegos patcha. A co, PBEMik? ;-) Ja na razie niemal w ogole tej gry nie kumam, ale moze sie naucze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:56, Elwro napisał:

> grasz w wersję 8.4 general edition ?
Nie pamietam juz - ale te z pudelka od Nicholas Games, nie jestem pewien, czy sciagalem jakiegos
patcha. A co, PBEMik? ;-) Ja na razie niemal w ogole tej gry nie kumam, ale moze sie naucze
:-)

tak tylko pytam - a co do gry to hym... nie kumsza ? trochę trzeba pograć ale gra jak dla mnie wymiata najlepsza strategia o II wojnie w jaką grałem
jak z Nicolas Gamest to powinno być 8.4 general editions + mega campanie - polecam lost victories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 08:48, scott napisał:

tak tylko pytam - a co do gry to hym... nie kumsza ? trochę trzeba pograć ale gra jak dla mnie
wymiata najlepsza strategia o II wojnie w jaką grałem

Jedyny problem to czas wolny - po prostu zasad jest na tyle duzo, ze trzeba czasu, by sie przez nie przebic. Choc chyba i tak jest prostsza od War in the Pacific, ale to zupelnie inna skala starć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steel Panthers to nie tylko druga wojna światowa. Świetne jest Steel Panthers MBT (Main Battle Tank) - Korea, Wietnam itp. Jedno mnie tylko w tej serii męczy: bitwy z dużą ilością piechoty. Gra staje się wtedy strasznie powolna i nużąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:09, Astropath napisał:

Steel Panthers to nie tylko druga wojna światowa. Świetne jest Steel Panthers MBT (Main Battle
Tank) - Korea, Wietnam itp. Jedno mnie tylko w tej serii męczy: bitwy z dużą ilością piechoty.
Gra staje się wtedy strasznie powolna i nużąca.

Dokładnie.
W Steel Panthers World At War ktos stworzył takie idiotyczne malutkie misje gdzie jest sama piechota. Najgorszy jest rozmiar mapy. W niej tylko strzelasz i nawet się nie ruszasz :( A mogły wyjść ciekawe Stalingradzkie misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:12, gogiell napisał:

W Steel Panthers World At War ktos stworzył takie idiotyczne malutkie misje gdzie jest sama
piechota. Najgorszy jest rozmiar mapy. W niej tylko strzelasz i nawet się nie ruszasz :( A
mogły wyjść ciekawe Stalingradzkie misje...


Kiedyś zacząłem jakąś misję stalingradzką w SPWW2. Mapa była ogromna, setki oddziałów i ogólnie fajnie się zapowiadało, ale szybko wymiękłem. To było mozolne zdobywanie każdego następnego budynku. W sumie to też dobrze, bo bardzo realistyczne :) Od tamtego czasu pozostaję przy misjach w rodzaju: kilkadziesiąt pojazdów + 20-30 jednostek piechoty max :| Najbardziej mi się podobały niewielkie potyczki oddziałów pancernych Niemcy vs ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:22, Astropath napisał:

> W Steel Panthers World At War ktos stworzył takie idiotyczne malutkie misje gdzie jest
sama
> piechota. Najgorszy jest rozmiar mapy. W niej tylko strzelasz i nawet się nie ruszasz
:( A
> mogły wyjść ciekawe Stalingradzkie misje...

Kiedyś zacząłem jakąś misję stalingradzką w SPWW2. Mapa była ogromna, setki oddziałów i ogólnie
fajnie się zapowiadało, ale szybko wymiękłem. To było mozolne zdobywanie każdego następnego
budynku. W sumie to też dobrze, bo bardzo realistyczne :) Od tamtego czasu pozostaję przy misjach
w rodzaju: kilkadziesiąt pojazdów + 20-30 jednostek piechoty max :| Najbardziej mi się podobały
niewielkie potyczki oddziałów pancernych Niemcy vs ZSRR.

A pamiętasz jak się ta misja nazywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:29, gogiell napisał:

A pamiętasz jak się ta misja nazywała?


Nie pamiętam niestety :( Poza tym nie jestem pewien czy w Steel Panthers: World at War są te same scenariusze co w World War II :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:33, Astropath napisał:

> A pamiętasz jak się ta misja nazywała?

Nie pamiętam niestety :( Poza tym nie jestem pewien czy w Steel Panthers: World at War są te
same scenariusze co w World War II :/

Chyba WaW to taki zbiór scenariuszy...
Szkoda bo chciałbym sobie zagrać w porządną misję Stalingradzką a są tylko takie maciupeńkie i dla samego strzelania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:35, gogiell napisał:

Chyba WaW to taki zbiór scenariuszy...
Szkoda bo chciałbym sobie zagrać w porządną misję Stalingradzką a są tylko takie maciupeńkie
i dla samego strzelania :/


Z tego co pamiętam, ten stalingradzki scenariusz był częścią kampanii. Nie była to kampania w dziale Campaign, ale seria scenariuszy w dziale Scenario, gdzie można było zacząć od dowolnego etapu. Jeśli w WaW tego nie ma, zawsze możesz ściągnąć WW2. ===> http://linetap.com/www/drg/SPCamo-2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem World at War, trochę z sentymentu, jakim darzyłem serię w przeszłości. Pamiętam, że lata temu grało mi się wyśmienicie, ale dzisiaj jednak troszkę mnie interfejs odrzuca. Przede wszystkim nie widać na pierwszy rzut oka stanu oddziału. Panzer General był pod tym względem znacznie lepszy. Z drugiej strony podoba mi się rozmach starć, ogromna skala prowadzonych działań. PG w wersji 3 już tego niestety nie miał, a szkoda. Ogólnie to sporo wody jeszcze w rzekach upłynie zanim się przyzwyczaję do Stalowych Panter po tak długiej przerwie (w sumie to tego nawet przerwą nie można nazwać, to jakbym grał zupełnie od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wiem, że Steel Panthers World at War! jest darmowa (gra działa na bazie SPIII).

Okej, mam problem, a mianowicie wiem, że w tą grę da się grać via email, czyli, że jakoś wysyłam status swojej tury koledze, on robi swój ruch i wysyła mi swój status na mojego meila i tak dalej, aż do ewentualnego rozgromienia wojsk znajomego. Moje pytanie polega, jak to się robi? Co mam wysłać, i jak stworzyć ten plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować