Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited powraca - marka ma nowego właściciela

14 postów w tym temacie

Ja osobiście chciałbym wydanie podobne do pierwszego TDU z dużym światem do zwiedzania a nawet jak by była możliwość 2 lub 3 wysp jak to było w TDU 2 to było by jak dla mnie dużą frajdą i zabawą na dziesiątki godzin, a o zwiedzaniu nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryu_Makkuro napisał:

Kolejny simcade z otwartym światem który ma tyle wspólnego z grą wyścigową co FPS z RTS'em? Nie, podziękuje. Rynek jest przesycony tym.

Teraz i tak jest tylko jeden król w tym względzie - Forza Horizon 3. Wszystko inne chowa się w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2016 o 02:32, Fabiopirat napisał:

Teraz i tak jest tylko jeden król w tym względzie - Forza Horizon 3. Wszystko inne chowa się w przedbiegach.

Król gatunku który sprowadza się do bezsensownej jazdy bez celu to... no właśnie to. Może być i bogiem, dla mnie to każda gra tego typu to jedno i to samo. Zabójstwo faktycznych gier wyścigowych dla zysku.

No i dalej pozostaje fakt, że faktycznych gier wyścigowych które nie są symulatorami i posiadają normalne samochody jest... a no nie, nie ma właśnie -_- Mi się marzy porządny stary dobry Need For Speed ala High Stakes w nowym wydaniu. Czyli świetna fizyka jazdy w stylu arcade, brak otwartego świata, brak kosmicznych opcji tuningu (tylko proste poziomy, żeby nie trzeba było jakiś cudów co o raka oczu przyprawiają oglądać) z dobrze działającym MP, epickie trasy i tyle. Naturalnie grafika trzymająca się dzisiejszych standardów a nie "retro style".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o nie spieprzenie tego. "Jedynka" była fantastyczna, lecz 2-ka już średnia, co mnie zasmuciło. A jakoś wątpię, że mogę ufać Bigbenom, bo niczym szczególnie nie zabłysnęli. No ale pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU 2 było fajne ale czegoś w nim brakowało. Ale niech nie zniszczą tej gry np.auta jak buggy V8 czy lancie stratos fajnie by było zobaczyć ponownie ale błagam o jedno
 żeby nie zlikwidowali poruszania się awatarem po lokacjach.

i dodajcie możliwość korzystania z basenów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować