Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Messiah

85 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 23:01, michallow napisał:

Dużo lepsze niż Heroes V! Musze mieć tę grę!

Wiele jest lepszych gier od Heroes5. Mówisz tak jak by Dark Mesiash też był strategią... porównujesz go do Heroesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 23:24, michallow napisał:

Źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że perspektywa tego świata jest ciekawiej przedstawiona
od HOMMV

No,to się rozumie:) Naturalnie,bo z perspektywy jednej konkretnej osoby,a nie masy bohaterów z armią na czele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 00:04, Gofer31 napisał:

Kurde! Az tyle zajmuje!? Cholera :D. Niestety...Kompa to ja jeszcze zrobionego nie mam na ta
gre, tak wiec sobie nie pogram...damn ;/.


Na max detalech bez AA chodzi mi lepiej niz Oblivion na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł yeah:
wczoraj godz ~11:30: fileplanet.com, transfer... ~5kbs - 32kbs - canceled
noc: śpię, fileplanet.com again, transfer... nie wiem ~120kbs, 85% - connection closed = =''
dziś rano: gamershell.com, transfer ~570kbs, 71% - lan crash
rano, godz ~ 8:15: Downloading, transfer ~130kbs... what`s next? earthquake? ^^''
Ehh, pech jak widać, jak nie zagram w demko, to w pełną napewno - przed premierą - bo pre-orderek już dawno złożony. Mam nadzieję, że nic się nie przesunie... szczęsliwcy, ktorzy demo już mają - o relacje prosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem sobie z gry-online.pl ;). Na noc zostawiłem i jest. Gra poprostu wymiata. Takiej grafiki to ja w HL2 nie widziałęm więc nie wiem jak ten silnik wykorzystali ^^. Walka to poprostu cud. Uniki, mocniejsze ataki, słabiutkie ataki, skoki, rozwalanie beczek na głowie przeciwnika, zrzucanie poprzez kopnięcie w belkę jakiejś podstawy z beczkami. Poprostu już się nie mogę doczekać, a preorder dawno zamówiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... mogłem powiedzieć, żebyście składali relacje po tym, jak ściągne :D eh, coraz wiekszy apetyt mam na tą gierke : ) dzięki Kirnin : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz włączam kompa i próbuje i bez problemu jak by żadnej kolejki nie było hehe ;) juz mam 10%
a prędkość różnie od 150 do 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:10, wi0or napisał:

Kurcze... mogłem powiedzieć, żebyście składali relacje po tym, jak ściągne :D eh, coraz wiekszy
apetyt mam na tą gierke : ) dzięki Kirnin : P


Oj ściągaj, ściągaj, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie opinia ludzi ktorym ta gra chodzi lepiej niż oblivion.
Mam radeona 9600pro, oblivion chodził na ustawieniach srednich bez przycinki, tutaj musiałem ustawienia wrzucić minimalne a i tak gra miała ostry spadek klatek przy "otwartych" przestrzeniach. System walki jest taki oblivionowy, jakoś mnie nie zaskoczył pozytywnie. Spodziewałem się czegoś lepszego a nie oblivionewego łupania. Blok-Power atack i tak w koło. Gra sie TAK samo :\ Strzelanie z łuku jest zrobione beznadziejnie, wcale nie czuć impetu strzały ktora trafia w przeciwnika, za to po kopniakach przeciwnicy fruwają jak szmaciane lalki. Pozytywnie mnie zaskoczył poziom trudnosci, możliwe ze wyzwaniem bedzie przejscie tej gry a prznajmniej do czasu az sie nie zdobedzie mana/health regeneration (popsuje to gre, nie bedzie trzeba sie starac tylko po prostu czekac miedzy walkami) Oo Przez animacje postaci aż czuć ze to ten sam team od Arx ;P
Ogolnie, po pierwszych wrazeniach 7, czyli bez rewelacji ale można pograć.
Nie wiem skąd taki słaby frame rate, zaraz się pobawie ustawieniami. Myslałem ze tutaj bedzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie to ma wymagania, ale ja musiałem zmniejszyć do minimum aby móc grać jak się zaczyna jakakolwiek akcja - po zagraniu w to demko(gra zapowiada się naprawdę świetnie) mam wątpliwości co do zakupu tego produktu bo kasy na unowocześnienie kompa nie mam :[
Jeśli Medieval2 : Total War bedzie tak samo mi chodził to sie załamię :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

farin: mnie to zaskoczyło, na minimum gra wyglada archanicznie a i tak chodzi totalnie dennie. Dla porównania, demo praya chodziło przepysznie na srednio wysokich przy bardzo ładnej grafice a tutaj? A tutaj porażka :/
Spodziewałem się, ze jesli Obke mi chodzi na srednich (ale z LODem) to nie bedzie gry, która na podobnych ustawienaich/grafice będzie chodzić gorzej. Wniosek jest dla mnie prosty, Obek ma genialny zoptymalizowany silnik graficzny do ktorego daaaaaleko innym.
PS: Jakiego masz kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować