Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Messiah

85 postów w tym temacie

ja się tam nie martwie o płynność...
mój potworek to:
Gigabyte nForce570
2GB DDr2*733mhz TwinMOS dual channel
Radeon x1900gt IceQ
Athlon64 3000+ AM2
To tyle jesli chodzi o wydajność. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zakup nowego PC dopiero na maj/czerwiec tak więc mysle ze sa nikłę szanse abym zagrał w DM ze wzgledu na G3, Nwn2 oraz Wiedzmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

news o demku pojawił się też w pewnym polskim serwisie o grach (z myślnikiem w środku nazwy ;)
ale tam nie radzę podejmować dyskusji bo usuwają "kłopotliwe" posty zamiast napisać wyjaśnie i generalnie nie jest tak fajnie jak tu ;D
Co do demka to za duże jest bym je ściągał ale czytając optymistyczne opinie z jeszcze większą niecierpliwością czekam na polską premierę. Będzie co robić w zimowe wieczory :D
PS: Pozdrowienia dla CDP i podziękowania za wyrozumiałość na forum i za świetną dystrybucję gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:07, Evil Khan napisał:

news o demku pojawił się też w pewnym polskim serwisie o grach (z myślnikiem w środku nazwy
;)
ale tam nie radzę podejmować dyskusji bo usuwają "kłopotliwe" posty zamiast napisać wyjaśnie
i generalnie nie jest tak fajnie jak tu ;D
Co do demka to za duże jest bym je ściągał ale czytając optymistyczne opinie z jeszcze większą
niecierpliwością czekam na polską premierę. Będzie co robić w zimowe wieczory :D
PS: Pozdrowienia dla CDP i podziękowania za wyrozumiałość na forum i za świetną dystrybucję
gier.


taki [offtop] - na forum gram.pl jest o wiele leprza atmosfera! ale to zasługa ludzi i obsługi strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę czy cdp nie mogło by za minimalną opłatą 2 zł do aktualnych zamówień dokładać chętnym płytki DVD z demami wydawanych w przyszłości przez siebie gier ? to chyba dobry pomysł - nie każdy może zassać demko 1,4 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:24, Martimat napisał:

taki [offtop] - na forum gram.pl jest o wiele leprza atmosfera! ale to zasługa ludzi i obsługi strony

i o to chodzi a nie o nerwową atmosferę...
zablokowali mi tam konto właśnie i usuneli post bo śmiałem zwrócić uwagę że moderator jest torchę zbyt ostry dla potencjalnych klientów...
Prośba do tych co w demo grali / grają - dajcie screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:47, Evil Khan napisał:

> taki [offtop] - na forum gram.pl jest o wiele leprza atmosfera! ale to zasługa ludzi i
obsługi strony
i o to chodzi a nie o nerwową atmosferę...
zablokowali mi tam konto właśnie i usuneli post bo śmiałem zwrócić uwagę że moderator jest
torchę zbyt ostry dla potencjalnych klientów...
Prośba do tych co w demo grali / grają - dajcie screeny :)

Ja bede miał demo za jakieś 20 min jak nikt do tego czeu nie da to jak włącze to porobie kilka i wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te demo zajmuje mi 3gb na dysku? Tak tak zajmuje... Czy przeszdłem te demo w 30 minut? Tak tak przeszdłem... no no no to jak pełna będzie zajmowac i 20 gb to i tak będzie mało jeżeli dalej by było proporcjonalnie do czasu :P. Ale ogólnie tak jak pisałem wcześniej super. Nie mogę się doczekać pełnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna będzie gra już się nie moge doczekać oto 3 screeny jeden z pod wody :) najbardziej mnie cieszy, że przy rozdziałce 1024:xxx mam wszystko na max i przycina się bardzo słabo i tylk ow niektórych momentach, ake seerio wszystko na max :) oto te screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakość tyc screenów jest słaba :/ w grze wygląda to miodnie :) może jakiś program użyje do zrzutu ekranu jakiś dobry :) narazie tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste ze pojdzie ;))
U mnie na PIV 3,06 512 MB Ram i GeForce 5500 (64-bit...nie smiac sie :/ ) chodzi plynnie na srednich detalach, tylko czasami sa spadki framerate''u przy walce. Sycylius...zasysaj demko spokojnie i ciesz sie nim przez 20 wspanialych minut. Po obadaniu tego wprost niemoge sie doczekac multiplayer demo ... OMG to bedzie masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Withnessik
I się nie doczekasz (oczywiście w demie), dojście do cyklopa kończy demo.
Gierka zapowiada się nieźle i co najważniejsze dobrze chodzi na moim 6600GT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować