Gram.pl

Overwatch - Jeff Kaplan przeprasza za nieudane wdzianko Mei

10 postów w tym temacie

32 minuty temu, Laston napisał:

No ale co niby ludziom nie pasuje w tej skórce?

Wielu ludzi twierdzi, że jest zrobiona na "odwal się", zwłaszcza w porównaniu do innych skórek z tej samej klasy. Trochę racji w tym jest, bo mimo nowych efektów broni, to nadal zwykły palette-swap podstawowego skinu, ale wrzucony w klasę "Legendary" i kosztujący 10 razy więcej niż inne palette-swapy.

I racja, to wytłumaczenie totalnie powinno znaleźć się w newsie.

Edytowano przez Dared00
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laston napisał:

No ale co niby ludziom nie pasuje w tej skórce? Może byście napisali za co on tak naprawdę przeprasza?

Ten skin kosztuje 3000 złota w grze, a wygląda jak skin za 75 złota tylko dodali czapkę i zmienili kolor. Dla porównania inny bohater ma skina za 250 złota, który ma kompletnie nowy model i bajery i wygląda jakby był za 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ray napisał:

Mi akurat udało się wylosować ten skin. W sumie nie gram Mei ... więc wszystko mi jedno.

Nie grasz najlepszym tankiem w grze który 1v1 potrafi różnieść prawie każdego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Dared00 napisał:

Wielu ludzi twierdzi, że jest zrobiona na "odwal się", zwłaszcza w porównaniu do innych skórek z tej samej klasy. Trochę racji w tym jest, bo mimo nowych efektów broni, to nadal zwykły palette-swap podstawowego skinu, ale wrzucony w klasę "Legendary" i kosztujący 10 razy więcej niż inne palette-swapy.

Aż chciałoby się powiedzieć "typowy Blizzard". W Heroes of the Storm pojawił się swego czasu skin do Tyrande "Blood Elf", który był tylko palette-swapem obecnego modelu. Ludzie kupowali "bo Krwawe Elfy".

Co nie zmienia faktu, że i tak nie wiem jaki skin faktycznie musieliby do niej wymyślić, a Mei jest zawsze super :3

welp.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że ten skin oprócz zmiany stroju samej Mei zmienia też grafikę jednej z jej umiejętności- kriostaza jest wtedy świątecznym bałwanem a nie zwykłym blokiem lodu. Myślę, że to wystarczające suprawiedliwienie tego, że skórka kategoryzuje sie do legendarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może dużo hałasu o nic, ale IMO skórki świąteczne powinny być tanie/darmowe. No bo chyba nikt nie będzie grał legendarną, świąteczną Mei w czerwcu, amirite? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się