Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potwierdzona data premiery nowego Gothica

177 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 10:56, mikim napisał:

Wspaniałą grę? Jestem tego pewien. Ale wymagania nie są już takie wspaniałe :(. Ciekawe, kiedy
podadzą cenę...

Prawdopobnie 99zł za zwyklą i 139zł za kolekcjoneke, jak przy wszystkich premierach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem, nie wiem. Gothic 3 to nie jest zwykła premiera. To był hit zanim rozpoczęto produkcję. I teraz też nim jest. Nie zdziwiłbym się gdyby CDP ustalił cenę w okolicach 129zł :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie oficjalne info. Spoko. A mam pytanie do CD Project: kiedy będzie wreszczie znana cena i data polskiej premiery? Chociaż przybliżona. Please. I jaki będzie skład edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 11:43, Combain napisał:

mam nadziejaq ze cdp udostępni też angielska wersje

mam pytanie do ciebie na co ci angielska premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:08, Several napisał:

Nareszczie oficjalne info. Spoko. A mam pytanie do CD Project: kiedy będzie wreszczie znana
cena i data polskiej premiery? Chociaż przybliżona. Please. I jaki będzie skład edycji kolekcjonerskiej?


Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie ma sensu teraz pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie wycofane. Co do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści zakładający odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie z informacjami od wydawcy, jeszcze w tym roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:33, Jay Z napisał:

Co
do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści zakładający
odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie z informacjami
od wydawcy, jeszcze w tym roku :]

Widać Joowood zmieniło politykę wydawniczą - czyli dojrzało i rozszerza dystrybucję poza swój ukochany DEUTCHLAND i inne ościenne kraje germanistyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:08, Several napisał:

Nareszczie oficjalne info. Spoko. A mam pytanie do CD Project: kiedy będzie wreszczie znana
cena i data polskiej premiery? Chociaż przybliżona. Please. I jaki będzie skład edycji kolekcjonerskiej?
Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:33, Jay Z napisał:

> Nareszczie oficjalne info. Spoko. A mam pytanie do CD Project: kiedy będzie wreszczie
znana
> cena i data polskiej premiery? Chociaż przybliżona. Please. I jaki będzie skład edycji
kolekcjonerskiej?

Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie ma sensu teraz
pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie wycofane. Co
do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści zakładający
odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie z informacjami
od wydawcy, jeszcze w tym roku :]


Nie macie sie już co ukrywać z EK ;] Wyczytałem, że w niemieckiej EK będzie m.in. mapa, artbook i amulet. EK będzie w Niemczech droższa o około 40% od zwykłej wersji. Mam nadzieje że w Polsce będzie to max 150zł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:47, Masti27 napisał:

Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).


Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym przypadku na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy jej ukrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:00, Jay Z napisał:

> Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).

Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym przypadku
na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy
jej ukrywać ;)


Tylko że ta cena (99,90zł) była podana w WASZEJ reklamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:03, Mr Black napisał:

> > Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).
> > > Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym
przypadku
> na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy

> jej ukrywać ;)
> >
Tylko że ta cena (99,90zł) była podana w WASZEJ reklamie :P


Nie zmienia to w żaden sposób tego, co napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:00, Jay Z napisał:

> Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).

Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym przypadku
na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy
jej ukrywać ;)



No nie jestem pewien, spisek czeka na każdym kroku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:00, Jay Z napisał:

> Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).

Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym przypadku
na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy
jej ukrywać ;)

Jak wczesniej napisalem przeczytalem w CDAction a skad oni to wzieli to tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:08, Masti27 napisał:

> > Slyszalem ze 99,90zl bedzie kosztowal (znaczy przeczytalem w CDA 08/2006).
>
> Jedynym pewnym źródłem w przypadku wydania jest plan wydawniczy dystrybutora - w naszym
przypadku
> na gram.pl. Kiedy cena zostanie ustalona, na pewno zostanie ujawniona. Przecież nie będziemy

> jej ukrywać ;)
>
Jak wczesniej napisalem przeczytalem w CDAction a skad oni to wzieli to tego nie wiem.


Oni wzięli cenę od CD Projektu. W końcu była ona podana w reklamie CDP. A za rekalmy odpowiada reklamodawca, a nie CDA. Ciekawi mnie tylko po co CDP podawał cenę, skoro nie jest ona ostatecznie ustalona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jay-z a jest mozliwa równoczesna premiera w polsce i w niemczech czyli 13 października czy nie zdążycie mozesz powiedziec czy juz macie koniec tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować