Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potwierdzona data premiery nowego Gothica

177 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 13:11, Mr Black napisał:

Oni wzięli cenę od CD Projektu. W końcu była ona podana w reklamie CDP. A za rekalmy odpowiada
reklamodawca, a nie CDA. Ciekawi mnie tylko po co CDP podawał cenę, skoro nie jest ona ostatecznie
ustalona??


Ojej, ludzie. Reklamy wychodzą w różnych terminach, często czegoś nie wiemy przed puszczeniem do druku, często coś się zmienia po wypuszczeniu reklamy a przed ukazaniem pisma (stąd np. rozbieżności w informacjach o premierach), wreszcie zdarzają się błędy drukarskie. Ceny jeszcze nie znam, a to co napisałem, dotyczy tylko i wyłącznie tego, że na stronie wydawcy zawsze można spodziewać się najbardziej aktualnej informacji.

Sklepy mogą sobie ustalać ceny jakie sobie uznają za najlepsze. Niektórzy mogą nawet dopłacać do sprzedaży świetnego tytułu, żeby zwabić klienta i sprzedać mu przy okazji inne produkty, na których się sprzedawca odbije. Dotyczy to sklepów internetowych i retailowych i nie tylko gier komputerowych. To proceder stary jak świat.

Wreszcue bartas210. Przeczytaj wyraźnie co napisałem za pierwszym razem - więcej informacji kiedy wszystko zostanie ostatecznie potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde.. napalilem sie na ta gre, ale nie zloze zamowienia poki nie dowiem sie jaka wkoncu bedzie cena... Takie propozycje o jakich mowicie mnie nie interesuja, bo zaraz moze sie okazac, ze cena wzrosnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 10:28, dark master napisał:

Tak w ogóle to czemu nie ma tutaj wizerunku zachodniej Edycji Kolekcjonerskiej GIII ( http://www.gothic.phx.pl/galeria/displayimage.php?pos=-2350
- na gothic.phx.pl mają)? Polska będzie miała inną? (Oby, bo imo średnie) ^^

A propo niemieckiej EK - ponownie gothic.phx.pl
"Pojawił się też bliższy opis zawartości niemieckiej edycji kolekcjonerskiej Gothic 3. W pudełku
znajdą się m.in. mapa, Artbook w formacie A5 i amulet. Porównując ceny dwóch edycji w niemieckim
sklepie, zauważyć można, że EK z powyższymi gadżetami jest droższa od zwykłej o ok. 40%. "
Hmm. Ciekawe.
A jeszcze bardziej ciekawe co będzie w polskiej wersji ^^


Trochę się przyczepię, ale ja o tym już napisałem :)
A tak do tematu, to według mnie EK PL będzie miała to samo, tylko że po Polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:33, Jay Z napisał:

> Nareszczie oficjalne info. Spoko. A mam pytanie do CD Project: kiedy będzie wreszczie
znana
> cena i data polskiej premiery? Chociaż przybliżona. Please. I jaki będzie skład edycji
kolekcjonerskiej?

Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie ma sensu teraz
pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie wycofane. Co
do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści zakładający
odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie z informacjami
od wydawcy, jeszcze w tym roku :]



Cieszę się że Polscy fani Gothica nie będą musieli długo czekać na premiere trzeciej odsłony cyklu w naszym kraju. To dobra wiadomość. Pozdro. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie ma co liczyc na premiere równo z niemiecką :/
Szkoda pocieszam sie faktem ze to juz niedługo jednak :D mam nadzieje ze jeszcze przed swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś z ekipy potwierdzi że będą ci sami aktorzy od głównych postaci błagam. Bezimienny, Xardas, Diego, Lee, Gorn, Lester, Milten itd. Oni nie mogą mieć innych głosów ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez pisze na tej okładce: "Only DVD COMPATIBLE" w lewym górnym rogu... a ja mam inne pytanie: czy jak zamówie teraz to gra dotrze do mnie w dniu premiery ,ale czy będzie od razu spolonizowana?? czy w wersji ENG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:29, Ponet napisał:

przeciez pisze na tej okładce: "Only DVD COMPATIBLE" w lewym górnym rogu... a ja mam inne pytanie:
czy jak zamówie teraz to gra dotrze do mnie w dniu premiery ,ale czy będzie od razu spolonizowana??
czy w wersji ENG??


Dostaniesz wersję w PEŁNI spolonizowaną (z dubbingiem) w dniu POLSKIEJ premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno ile ma toto kosztować??? bo po kliknięciu na link i przeniesieniu na strone zamówienia pisze cena: "Nieokreślona" ,no cóż nie każdy zamówi w pre-orderze bez względu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:43, Ponet napisał:

aha i jeszcze jedno ile ma toto kosztować??? bo po kliknięciu na link i przeniesieniu na strone
zamówienia pisze cena: "Nieokreślona" ,no cóż nie każdy zamówi w pre-orderze bez względu na
cene


Dokładnia cena nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej Gothic 3 bedzie kosztował 99.90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie można ściągnąć spolszczenie do gothica 3?G3 z preorderu będzie tylko po niemiecku i anigielsku tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:29, SKIL napisał:

Ale będzie można ściągnąć spolszczenie do gothica 3?G3 z preorderu będzie tylko po niemiecku
i anigielsku tak?


Osobnego spolszczenia, dostępnego w sieci, do Gothica 3 raczej na pewno nie będzie. A Gothic 3 w pre-orderze dostępny będzie na pewno w polskiej wersji językowej i możliwe (ale mało realne), że również w niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować