Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowy Assassin's Creed - przegląd ocen

15 postów w tym temacie

Kurcze nie żebym się czepiał, ale coś tu jest nie tak merytorycznie. Zawsze śądziłem że animus umożliwia przeniesienie się do przeszłości i sterowanie przodkiem a nie potomkiem. Ot taka mała nie istotna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
Kash28 napisał:

/ciach/

Popatrz kto napisał newsa i szybko zrozumiesz skąd wynikła ta pomyłka. :) 

 

Haha XD no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę o równie beznadziejnym przyjęciu filmowego Warcrafta, bo nie aspirował do bycia drugim Władcą Pierścieni. Z osądami wstrzymałbym się do pojawienia się większej liczby opinii widzów, w tym w dużej mierze graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć obejrzę, ale optymistycznie nastrojony po zwiastunach nie jestem. Co do Warcrafta się myliłem, ale najnowszego Hitmana lepiej pominę milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat zwiastun mnie zniechęca. Mało kiedy jest tak że zwiastun kompletnie mnie nie interesuje oglądając go. Poczekam na blurej lub w hbo go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kafar napisał:

Akurat zwiastun mnie zniechęca. Mało kiedy jest tak że zwiastun kompletnie mnie nie interesuje oglądając go. Poczekam na blurej lub w hbo go.

Mam podobne odczucia> "Warcraft" wyglądał fajnie na zwiastunach i jest całkiem fajnym filmem - nie jest to poziom WP ani nawet "Hobbita", ale jest ok. Filmowy AC zniechęca już na etapie trailera + niedobrze dobrana muzyka/piosenka (co w promocji gier Ubi się nie zdarza), rwany montaż oraz przewaga współczesności/przyszłości do przeszłości 70% do 30%. Jestem fanem serii AC, posiadam wszystkie gry z serii w wersji EK (prócz Rogue) ale film jakoś mnie nie zachęca i to nawet ze względu na dobrą obsadę, która nie ma tu, ponoć co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Nie wystarczyłoby "To film na podstawie gry. Czego sie spodziewaliscie?" Ktoś kiedyś zrobł dobry film na podstawie gry? Ktokolwiek?

Ciężko mi to napisać, ale... Uwe Boll i jego Postal. :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
NemoTheEight napisał:

Nie wystarczyłoby "To film na podstawie gry. Czego sie spodziewaliscie?" Ktoś kiedyś zrobł dobry film na podstawie gry? Ktokolwiek?

Ciężko mi to napisać, ale... Uwe Boll i jego Postal. :D

A ja się pod tym podpiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Nie wystarczyłoby "To film na podstawie gry. Czego sie spodziewaliscie?" Ktoś kiedyś zrobł dobry film na podstawie gry? Ktokolwiek?

Hitman z Olgą Kurylenko był całkiem niezły. No, ale to może ze względu na samą Olgę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Nie wystarczyłoby "To film na podstawie gry. Czego sie spodziewaliscie?" Ktoś kiedyś zrobł dobry film na podstawie gry? Ktokolwiek?

 

jest jedna perełka mianowicie Silent Hill - film swietny i dobrze oceniony

niezle sa nawet resident evil 1,2,3 i stary dobry kiczowaty Mortal Kombat heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2016 o 21:46, Pajonk78 napisał:

Ciężko mi to napisać, ale... Uwe Boll i jego Postal. :D

podpisuję się pod tym obiema rękoma i nogami :)

Postal filmowy jest jak postal gra, niby nie jest to coś wysokich lotów, ale ogląda się nad wyraz przyjemnie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davis87 napisał:
NemoTheEight napisał:

Nie wystarczyłoby "To film na podstawie gry. Czego sie spodziewaliscie?" Ktoś kiedyś zrobł dobry film na podstawie gry? Ktokolwiek?

 

jest jedna perełka mianowicie Silent Hill - film swietny i dobrze oceniony

niezle sa nawet resident evil 1,2,3 i stary dobry kiczowaty Mortal Kombat heh

Silent Hill wcale nie był taki świetny, jeśli wziąć pod uwagę gry. Zdecydowanie zupełnie inny klimat - i takie głupotki, jak wprowadzenie Piramidogłowego który był ,,strażnikiem miasteczka'' - a który symbolizował jedynie grzechy Jamesa z 2 części gry. Film jako film sam w sobie udany, ale jako ekranizacja gry - ,,tak se''. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować