• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazgul125

Problem z programami i grami używającymi sieci

Pytanie

Pierwszy raz spotykam się z takim problemem i nigdzie nie mogę znaleźć porady. Mianowicie przy próbie łączenia się programów lub gier z siecią wyskakują błędy różnych programów. Na przykładzie ,gdy próbuję włączyć przez shift+F1 przeglądarkę Origina grając w Fife wyskakuje qwebengineprocess.exe przestał działać. Gdy WOT próbuje załadować informację o nowym wydarzeniu wyrzuca cef.browser przestał działać. W Battlenecie przy próbie załadowania tych okienek z informacjami o grach blizzarda również wyskakuje co chwile battlenet.helper.exe przestał działać. Grać online mogę normalnie ,internet też pracuje normalnie. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną i jak to naprawić? Przeskanowałem komputer AWDClenarem, Malwarebytes Anti-Malware i CCleanerem. Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 1

Problem został rozwiązany , po 3 dniach przeszukiwania internetu z pomocą Blizzarda udało się mi zdiagnozować ,że powodem awarii było wyłączenie akceleracji sprzętowej w Mozilli i Internet Explorerze. Może ta informacja się komuś przyda. Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować