Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Division już ze wsparciem dla PS4 Pro - jak wypadają efekty?

8 postów w tym temacie

Dishar napisał:

''ale już pozostała cześć czy animacja pozostają na tym samym poziomie.''

Ze co? Jak niby mieli zmienić animację?

W sensie liczby klatek na sekundę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu ubisoft podkreci jeszcze The Division. Mam przeczucie że po AC Syndicate bardzo ostrożnie podeszli do patcha pod pro. O ile AC to tytuł nastawiony głównie na single player to The Division już nie. Co do wrażeń to podczas gry jak najbardziej pozytywne. Nie uświadczyłem najmniejszego dropa co by się nie działo. Cienie i odbcia głównie dostrzegamy podczas spokojnej rozgrywki. 

@Cykada85. The Division to solidny tytuł. Tymbardziej po obecnych poprawkach. Obecnie gra się znacznie lepiej niż te 6 miesięcy temu. Gra nie jest wybitna to jest pewne gdyż pewien potencjał jak drzemał został zmarnowany. W singlu jest za mało nastroju, odczucia że rzeczywiście jesteśmy wstanie na coś wpłynać. Błędem były wg mnie kryjówki w formie jakiej je otrzymaliśmy. Powinny być ze 3-4 z JTF a reszta to kilka frakcji ludzi u których można by dostać specyficzny sprzęt. Trochę prawdziwych misji pobocznych... Fun z grania imo przedni. 

 

Ps. Survival fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykada85 napisał:

To raczej The Division nie jest warte tego aby kupowac dla takiego crapu konsole. Sa lepsze tytuly.

Bzdury opowiadasz i nie siej zamentu. Gra jest świetnia, szczególnie po patchach 1.4 / 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować