• 0
Wojtke12

mam problem z moim medievalem ;_;

Pytanie

Giera zainstalowana wszystko piknie slicznie smiga..do czasu az nie chcę włączyć gry xD gdy ją próbuję uruchomić tyskakuje mi okienko błędu z napisem ze mam uruchomić z przywilejami administratora ;_; a jako iż jestem na administratorze to stąd moje pytanie do was :/ pomożecie towarzyszu ? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 1

Który to jest Medieval?
I w jakiej wersji masz grę?

Sprawa może być związana z kilkoma czynnikami:

1. Posiadasz nowego Windowsa, a grę w wersji zabezpieczonej SafeDisk lub SecuROM (stary sprzętowy), czyli takimi, które nie są zgodne z Windows 10 - tu mówię o Medieval II: Total War, gdzie podstawka bez patchy była zabezpieczona SafeDisk, a dodatek Kingdoms zabezpieczony był SecuROMem.

2. Masz uprawnienia administratora, ale system wykrywając grę jako starą aplikację próbuje uruchomić ją z uprawnieniami użytkownika. W tym wypadku kliknij na skrócie Prawym Przyciskiem Myszy i wybierz opcję "Uruchom jako Administrator"

3. Być może - poza pkt 2. należy jeszcze ustawić dla gry tryb zgodności z Windows XP (Prawy Przycisk Myszy na skrócie, Właściwości i zakładka Zgodność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam po długim grzebaniu doszukałem się podobnego problemu.

Windows7 Professional 64 bit

Procesor Intel(R)Pentium 1.80GHz

DirectX11

Zakupiłem grę Medieval 2: Total War angielska wersja

tak jak kolega wyżej instalacja przebiegła pomyślnie lecz po kliknięciu na ikonę wyskakiwał komunikat że mam uruchomić z przywilejami administratora po próbie uruchomienia jako administrator gra nie podejmuje żadnej akcji. Po przeczytaniu kilku porad zainstalowałem patch 1.2. teraz po uruchomieniu wyskakuje mi obraz i muzyka po prawej pisze play a po lewej setting . Wciskając play gra wraca mnie do pulpitu głównego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się