Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - Kosmiczne przychody. Jedna gra wygenerowała ponad 10 proc. obrotów na rynku

11 postów w tym temacie

Ja wiem, ja wiem :-D Ten nowy edytor co używają w komentarzach zapewne działa też przy dodawaniu newsów. A o ile przeglądarka ma autokorektę tak ten bieda edytor wyswig już nie XD I tak możesz sobie spokojnie "chodować", "kturować" itp :-D Ostatni bastion na straży tekstów gram.pl właśnie padł. Pewnie więcej tego dostaniemy.

A co do gry to ja się nie dziwie. Z jednej strony ma proste założenia, z drugiej strony daje pole do popisu. Jak piłka nożna. Niby 22 świrów biegających za dmuchanym balonem w lewo i prawo a tyle możliwości. Dodatkowo blizzard jak zwykle postawił graczy na pierwszym miejscu (przykładem była likwidacja niewątpiwie dochodowego sklepu w D3 bo psuł grę) i cała zawartość premium to kosmetyka która nie daje przewagi i jest dostępna dla wszystkich.

Gra jest świetna i ciągle ją rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ale błąd ... to przecież w oczy szczypie, weź ...Kupcie ludzią słownik ortograficzny , albo dajcie im skończyć gimnazjum , albo niech czytają wiecej książek, nie wiem, zróbcie coś z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekk1 napisał:

Wow ale błąd ... to przecież w oczy szczypie, weź ...Kupcie ludzią słownik ortograficzny , albo dajcie im skończyć gimnazjum , albo niech czytają wiecej książek, nie wiem, zróbcie coś z tym. 

Jeżeli widzę takie kwiatki, jak "ludzią", to również nie wierze w wystarczającą ich edukację. Dlatego popieram twój postulat, dedykując go specjalnie właśnie tobie. Powinno być chyba 15 klas podstawówki. A dla ciebie jeden upragniony słownik gratis wyedukowany poprawiaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waw, a jednak największe zaskoczenie w tym rankingu zrobił na mnie Guild Wars 2 ;o. Jestem iekaw ile wynosi dochód z tej gry. Cały czas liczę na nowy dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekam, aż Blizzard wróci do korzeni i zacznie robić takie perełki jak kiedyś. Mam na myśli Diablo (pierwszą część), StarCraft i Starcraft II. Cała reszta to jakieś pomyłki. Nie neguję zysków z ich produkcji bo widzę, że są ogromne i pewnie o to chodzi. Stworzyć coś co przynosi zysk. Tak czy inaczej jak patrzę na to co wyprawiają dziś to robi się po prostu smutno. Wolę już mniejsze studia, które jeszcze potrafią tworzyć gry z pasją, niż na takie wielkie molochy jak Blizzard, które liczą już tylko dolary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować