FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Idę do kolegi na urodziny. Chcem się złożyc z innymi osobami które przyjdą na gierkę dla niego. Na PS2, do 160 zł jakąś bijatykę. Co polecacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:23, Chrisinho napisał:

Idę do kolegi na urodziny. Chcem się złożyc z innymi osobami które przyjdą na gierkę dla niego.
Na PS2, do 160 zł jakąś bijatykę. Co polecacie?????


coś z anime, np. Naruto ultime 2 czy jakoś tak nie pamiętam jak sżło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie co lepiej: Sagę Icewind Dale czy sagę Baldur''s Gate? Ostatnio naszła mnie ochota na takiego ''starszego'' rpg-a. Moglibyście mi go jakoś opisać, czy watro?

Chrisinho
No np. Tekken 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:23, Chrisinho napisał:

Idę do kolegi na urodziny. Chcem się złożyc z innymi osobami które przyjdą na gierkę dla niego.
Na PS2, do 160 zł jakąś bijatykę. Co polecacie?????

tekken 5 , albo jakiś dragon ball. np. budokai technikai 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:37, kedzior141 napisał:

A jak myślicie co lepiej: Sagę Icewind Dale czy sagę Baldur''s Gate? Ostatnio naszła mnie ochota
na takiego ''starszego'' rpg-a. Moglibyście mi go jakoś opisać, czy watro?

Chrisinho
No np. Tekken 5.

Jak wyżej: w BG jest więcej dialogów , lepsza fabuła , fajne postacie. ID to takie drużynowe diablo , ale też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:23, Chrisinho napisał:

Idę do kolegi na urodziny. Chcem się złożyc z innymi osobami które przyjdą na gierkę dla niego.
Na PS2, do 160 zł jakąś bijatykę. Co polecacie?????



1. Chcę a nie "chcem".

2. złożyć a nie "złożyc".

3. (...) innymi osobami, które przyjdą, na grę dla niego.

Przecinki są ważne.

4. Nie używaj tyle tych znaków zapytania.

5. Z bijatyk to tylko Tekken, lecz ja bym na miejscu solenizanta był zadowolony, gdybym otrzymał God of War2, NFS: Pro Street czy też GTA: San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:12, player000 napisał:

szukam dobrej strategii turowej ale nie Heroes of M&M lub Disciples. Polecicie mi coś??



Fallouty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:15, player000 napisał:

ale to raczej jest nastawione na pojedyńczego gracza, nie wspomniełem ale chciałem gierkę dla
kilku osób przy jednym komputerze.

No to oprócz Herosów i Disciples chyba nie ma takiej , ew. Etherlords II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:18, lokiju napisał:

A co polecacie dla mnie? Mam do wyboru NeverWinter Nights 2 z dodatkiem lub Lost Planet lub
World in Conflict.

Zależy jaki gatunek najbardziej lubisz. Z tych tytułów grałem w Neverwinter Nights 2 i naprawdę mi się podobało; mogę polecić z czystym sumieniem. Co do World in Conflict, uznany jest za jedną z najlepszych gier tego typu, przy tym tytule również na pewno nie będziesz się nudził; Lost Planet z wymienionych przez Ciebie tytułów jest najgorszym wyborem, przez duże wymagania i dość nudną rozgrywkę w późniejszym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Lost Planet to co do nudy to zgadzam się, ale podobno i tak ciekawe. Wymagania zalecane spełniam więc to nie problem, ale też uważam ją za najsłabszą i dałem ją, bo miałem przedtem dylemat.

Lubię każdy z tych gatunków. RPG-i od zawsze, a mój kumpel mający NWN też mi poleca. RTS-y zresztą też, ale na WiC trochę się napaliłem przez tą rozgrywkę on-line a la strategiczny CS i fajną kampanię. FPS-y mało, choć czasem się powyżywam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:18, lokiju napisał:

A co polecacie dla mnie? Mam do wyboru NeverWinter Nights 2 z dodatkiem lub Lost Planet lub
World in Conflict.


Zdecydowanie NeverWinter Nights 2.
Świetna gra, bardzo rozbudowana, z bardzo dobrą grafiką, ciekawą fabułą, ale też dużymi wymaganiami i to jest jej największy minus.
Ale jak masz mocnego kompa to bierz tą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:25, lokiju napisał:

Co do Lost Planet to co do nudy to zgadzam się, ale podobno i tak ciekawe. Wymagania zalecane
spełniam więc to nie problem, ale też uważam ją za najsłabszą i dałem ją, bo miałem przedtem
dylemat.

No to pozostaje RPG vs RTS; wybierz, który gatunek bardziej do Ciebie przemawia i zdecyduj ;p World in Conflict to na pewno znakomita grafika, innowacyjne podejście do tego typu gier, dużo akcji i świetne rozgrywki multiplayer, Neverwinter Nights 2 to znakomita fabuła, wyśmienita oprawa audio, ładna garfika , wiele godzin gry, do tego edytor no i znakomity dodatek. Osobiście wybrałbym NWN 2 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:13, Falconer napisał:

> Idę do kolegi na urodziny. Chcem się złożyc z innymi osobami które przyjdą na gierkę dla
niego.
> Na PS2, do 160 zł jakąś bijatykę. Co polecacie?????


1. Chcę a nie "chcem".

2. złożyć a nie "złożyc".

3. (...) innymi osobami, które przyjdą, na grę dla niego.

Przecinki są ważne.

4. Nie używaj tyle tych znaków zapytania.

5. Z bijatyk to tylko Tekken, lecz ja bym na miejscu solenizanta był zadowolony, gdybym otrzymał
God of War2, NFS: Pro Street czy też GTA: San Andreas.


czepiasz się. na polskim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duże wątpliwości, co do kupna gry Diablo II. Kumple od jakiegoś czasu namawiają mnie do tego, lecz ja nie jestem wystarczająco przekonany, czy mi się spodoba. Bo kupiłem sobie kiedyś Dungeon Siege 2 i nie za bardzo byłem z niego zadowolony. Był dla mnie zbyt... monotematyczny? Ciągle tylko zadania typu: ,,idź gdzieśtam i zabij wszystkie potwory". Brakowało mi w nim takich urozmaiceń, jak chociażby minigierki z Wiedźmina. Bardziej cieszyłem się np. z Gothica 3 (no, te bugi i wymagania można przeboleć), Jade Empire i właśnie Wiedźmina. Tak więc, czy Wy, na moim miejscu kupilibyście Diablo? Czy może Dungeon Siege to marna kopia Diablo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:25, czerwonypies napisał:

Mam duże wątpliwości, co do kupna gry Diablo II. Kumple od jakiegoś czasu namawiają mnie do
tego, lecz ja nie jestem wystarczająco przekonany, czy mi się spodoba. Bo kupiłem sobie kiedyś
Dungeon Siege 2 i nie za bardzo byłem z niego zadowolony. Był dla mnie zbyt... monotematyczny?
Ciągle tylko zadania typu: ,,idź gdzieśtam i zabij wszystkie potwory". Brakowało mi w nim takich
urozmaiceń, jak chociażby minigierki z Wiedźmina. Bardziej cieszyłem się np. z Gothica 3 (no,
te bugi i wymagania można przeboleć), Jade Empire i właśnie Wiedźmina. Tak więc, czy Wy, na
moim miejscu kupilibyście Diablo? Czy może Dungeon Siege to marna kopia Diablo?


Hmm, jak wiesz Diablo to legenda ludzie którzy nie lubili tego typu gier przekonali się do nich właśnie dzięki Diablo, ale jeżeli te klimaty cię nie kręcą to zagraj sobie w oba poprzednie Gothici ( o ile już nie grałeś) bo jeśli oblookałeś już wzystkie nówki to czasem warto do staroci zajrzeć tak dla pamięci. Aha ja w Diablo grałem i mi się szalenie podobało, ale każdy ma inny gust.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:57, Chrisinho napisał:

>
> 1. Chcę a nie "chcem".
>
> 2. złożyć a nie "złożyc".
>
> 3. (...) innymi osobami, które przyjdą, na grę dla niego.

>
> Przecinki są ważne.
>
> 4. Nie używaj tyle tych znaków zapytania.
>
> 5. Z bijatyk to tylko Tekken, lecz ja bym na miejscu solenizanta był zadowolony, gdybym
otrzymał
> God of War2, NFS: Pro Street czy też GTA: San Andreas.

czepiasz się. na polskim nie jestem


Hej, no sorry ale czy siedzenie na forum wymaga słownika w ręku, a to że Falconer zwrócił ci uwagę powinieneś przyjąć bez gadania bo to co można zawsze trzeba poprawiać.
Ogólnie pozdrawiam,cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się