FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 19:43, Vesania666 napisał:

> Mam taki problem. Przydała by mi się jakaś gra FPS z wymaganiami na 256 mb ramu :/ I nie
wiem
> co kupić....chodzi mi konkretnie że by nie była stara jak świat. Tzn najstarsza to taka
2 letnia.

z taką ilością ramu to ci nawet 4-ro letni Half-Life 2 nie będzie chodził dobrze :/


Akurat Half Life mi chodzi bezproblemowo. Zwykle te gry które wymagają 512 ramu tak jak np: San Andreas chodzą całkiem, całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 19:35, Chrisinho napisał:

A tak w ogóle nie używa się wielkich liter w środku słowa.


Dobrze, że chociaż to wiesz. ;]

Ps. Znacie jakiś fajny symulator lotniczy na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:19, Dodo1345 napisał:

Mam taki problem. Przydała by mi się jakaś gra FPS z wymaganiami na 256 mb ramu :/ I nie wiem
co kupić....chodzi mi konkretnie że by nie była stara jak świat. Tzn najstarsza to taka 2 letnia.


Call of Duty 2 .
U mnie kiedyś na 384 mb ram, ta gra działała świetnie nawet gdy miałem włączone dx9 w grze ( tylko gdy było dużo dymu to miałem taki bullet time ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:09, MC Black napisał:

> Mam taki problem. Przydała by mi się jakaś gra FPS z wymaganiami na 256 mb ramu :/ I nie
wiem
> co kupić....chodzi mi konkretnie że by nie była stara jak świat. Tzn najstarsza to taka
2 letnia.

Call of Duty 2 .
U mnie kiedyś na 384 mb ram, ta gra działała świetnie nawet gdy miałem włączone dx9 w grze
( tylko gdy było dużo dymu to miałem taki bullet time ;p )


Dzięks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić dwie gry: Diablo II i... no właśnie tu mam problem, do wyboru mam gry z TopSellera (korzystając z wyprzedaży). Titan Quest czy SWAT 4 Złota Edycja? Kolega radził ten drugi tytuł bo TQ to Diablo II i 1/3, więc nie ma sensu kupować tak podobnych gier, a DII z dodatkiem to dłuuuga zabawa. Jakie jest wasze zdanie? Może jeszcze coś innego a nie Topseller? Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził SWATA.Sam go mam i zabawa jest przednia... I te emocje. :P
No,a tak poza tym to radzę Ci kupić Dark Messiah.Krwawe,efektowne walki.I to,bez czego nie było by walki,czyli... system walki jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym na Twoim miejscu wizoł Diablo2 i Swata ale nie z dodatkiem odrazu
wez za 19 zł w Extra Klasyce i za reszte jakas gre z tanich seri moze Mafie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 09:02, Daviochlebak napisał:

Chcę kupić dwie gry: Diablo II i... no właśnie tu mam problem, do wyboru mam gry z TopSellera
(korzystając z wyprzedaży). Titan Quest czy SWAT 4 Złota Edycja? Kolega radził ten drugi tytuł
bo TQ to Diablo II i 1/3, więc nie ma sensu kupować tak podobnych gier, a DII z dodatkiem to
dłuuuga zabawa. Jakie jest wasze zdanie? Może jeszcze coś innego a nie Topseller? Za pomoc
z góry dzięki.

POoecam Dark Messiaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 i... wydaje mi się że lepiej swat4 z dodatkiem. Dwóch h''n''slashów chyba nie ma od razu sensu kupować.
*Dodo1345
Ja san andreas przeszedłem na 256mb ramu i grało się w stu procentach rewelacyjnie:) Jeszcze grałem na GeForce 2 64mb. Mimo to grało się bardzo ładnie i płynnie:] Polecam, małe wymagania- świetna gra.
W sumie niewiem czy nie moja ulubiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi w kolejności co kupic wpierw:
Crysis
Geasr of war
A może:
Test drive unlimited?
Co najlepsze, aha i wiem że każda gra to prawie że inny gatunek ale nie mogę się zdecydowac.I nei mówcei mi "a crysys to duże wymagania" bo ja na 2 letnim nie upgreadowanym compie gram w demo :) serio, mogę zapodac konfigę moją:
Athlon 64 3000+
1024 ramu
I radka x1300
Gram na minimalnych domyślnych wymaganiach czyli grafa jest szpetna, a i tak nie mam DX 10 tylko bodajże 8 czy 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z rodzaju RPG, coś na wzór Gothic''a czy Wiedźmina.Nie interesują mnie gry takie jak Baldur czy Neverwinter. Nie chodzi mi zeby gra miala fantastyczna grafike tylko zeby ta grafika byla znosna jak w Gothic 1 przykladowo i zeby fajnie sie przy niej spedzalo czas. Ma ktos jakie propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:24, Manioczek napisał:

...

Jade Empire powinno Ci się spodobać- wciągająca i zaskakująca fabuła, piękna grafika, klimat legend Dalekiego Wschodu i dość rozbudowany system rozwoju postaci. No i cena niewielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie Medievil Total War Złota Edycja w Extra Klasyce. Bardzo fajna gra polecam wszystkim tym graczą którzy uwielbiają strategie . Znajdziesz tu Epickie bitwy z udziałem ponad 10000 wojowników piękna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:45, ShaDoW Energy napisał:

Ciach
Pierwszy Gears of War
Drugi Crysis a trzeci TDU.
Wg. mnie warto GoW, jak nie bierzesz UT3

Dzięki za podpowiedź, chyba zrobię tak jak mówisz, tylko TDu kupie od razu z GoWem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kupon zniżkowy na gry ze sklepu Cenegi; planuję zakupić coś z SuperSellera: Lara Croft: Legenda, Devil May Cry 3, Hitman: Krwawa Forsa, Dwa Trony, Just Cause; co byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:51, PatrolPatryk napisał:

Dostałem kupon zniżkowy na gry ze sklepu Cenegi; planuję zakupić coś z SuperSellera: Lara Croft:
Legenda, Devil May Cry 3, Hitman: Krwawa Forsa, Dwa Trony, Just Cause; co byście polecali?

Ja bym chyba wziął Just Causa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TR: L - bardzo fajny i ładny oraz grywalny Tomb Raider, osobiście gorąco polecam.
Devil May Cry 3 - osobiście nie zbyt mi się spodobała, wymagająca, ale nie jest piekielnie trudna jak niektórzy mówią, a grałem na klawiaturze u kumpla (może miał najniższy poznim trudności). Ale fanom szalonych zręcznościówek i naparzanek pewnie się spodoba.
Hitman: Krwawa Forsa - cholernie grywalna gra, najlepsza część serii. Grałem we wszystkie trzy poprzednie części, ale miałem zawsze mieszane uczucia. Jednak czwóreczka jest wyśmienita, serdecznie polecam :)
Just Cause - taka sobie kopia GTA, mimo że nie jesteśmy żandym bandziorem, a agentem CIA (chyba). Ogólnie gra się fajnie, ale irytują błey lub niedociągnięcia (model jazdy, upadający przeciwnicy itp.). Jednak ewolucje, które tam robimy oraz grafika wunagradzają nam te błędy.

Jak widzisz, każda gra jest dobra (w sumie ja bym chciał wszystkie oprócz DMC 3), ale wybrać musisz ty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:07, Mac Cry napisał:

TR: L - bardzo fajny i ładny oraz grywalny Tomb Raider, osobiście gorąco polecam.


Ja powiem inaczej - bardzo prosty, krótki i mało wciągający Tomb Raider. W porównaniu do dawnych części gra dla dzieciaków, i to mało ambitnych.

Z tych, co człowiek wymienił, poradziłbym Hitmana 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się