FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 20:47, Dekerinho6 napisał:

Solider of fortune czy sniper ?


Ja bym ci polecił Soldier''a , jak dla mnie bardziej efektowny i ogólnie lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:58, lszos napisał:

> Solider of fortune czy sniper ?

Ja bym ci polecił Soldier''a , jak dla mnie bardziej efektowny i ogólnie lepszy :-)

czyli mówisz że solider jest dużo lepszy a dużo ma misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa 360, właśnie ukończyłem the orange boxa, i nie wiem, czy lepiej zainwestować teraz w pesa 2008, albo w jakaś fife czy kupić Gears of war?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:32, capral napisał:

Ja mam Xboxa 360, właśnie ukończyłem the orange boxa, i nie wiem, czy lepiej zainwestować teraz
w pesa 2008, albo w jakaś fife czy kupić Gears of war?

Gears of War. Nie jestem posiadaczem nowego Xa, ale grałem we wszstkie pozycje na standach w empiku, a poza tym nieskromnie dodam, że jakieś takie tam pojęcie o grach mam.:) No chyba że jesteś wielkim fanem piłki nożnej i poprzednie edycje PESa nie znudziły Ci się. Fifę tradycyjnie odradzam - grywalnościowo leży w porównaniu z PESem. Zaś jeśli nie zależy Ci na aktualnych składach, zainwestuj w poprzednie części PESa, które są tańsze, bo ostatnia edycja wiele się od poprzednich nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeszcze jaki wariant mi radzicie wybrać?
WARIANT 1(KUPUJE W JEDNYM SKLEPIE)
-Głośniki Creative 2.1
-Drugi Pad(pad od microsoftu, bez przewodowy)
-Viva Pinata
-Dead or Alive
WARIANT 2(KUPUJE W 2 SKLEPACH)
-Głośniki Creative 2.1
-Drugi Pad(big ben nie wiem jaki)
-Skate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:32, capral napisał:

Ja mam Xboxa 360, właśnie ukończyłem the orange boxa, i nie wiem, czy lepiej zainwestować teraz
w pesa 2008, albo w jakaś fife czy kupić Gears of war?

A grałeś/masz już Assassin''s Creed? Jeżeli nie, to sugerowałbym zakup tej właśnie gry, bo jest niesamowita. Wg mnie to najlepsza gra akcji dostępna obecnie na Xboxa360. W Gears of War nie podobało mi się sterowanie na padzie, natomiast w Assassinie pad wcale nie przeszkadza, a wszystko jest naprawdę intuicyjne (a jak na początku patrzyłem jak kolega gra, to myślałem, że sobie nie poradzę ze sterowaniem. Okazało się, że jest banalnie proste). Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 13:07, kedzior141 napisał:

Zważywszy na to że w drugim zestawie gra Skate, to lepiej kup zestaw drugi:)
capral
Kupuj Gears of War, najwyżej później Pesa. Fife możesz sobie odpuścić.

weź se np. psx extreme z recenzjami pes 8 i fifa 08 to zobaczysz że najnowsza fifa jest lepsza od pes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co radzicie kupić dla mojego kompa ?:) pentium M 1,6 GHz 1gb RAMu i X700XT ? Planuje zakup jakiejs fajnej strzelanki ;) może GoW albo UT3 ? CoD4, S.T.A.L.K.E.R''a i FEAR z dodatkiem mam :) Chce coś w gatunku ostrej strzelanki, nie wiem, może Crysis ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 13:03, Jack Bauer napisał:

a co radzicie kupić dla mojego kompa ?:) pentium M 1,6 GHz 1gb RAMu i X700XT ? Planuje zakup
jakiejs fajnej strzelanki ;) może GoW albo UT3 ? CoD4, S.T.A.L.K.E.R''a i FEAR z dodatkiem
mam :) Chce coś w gatunku ostrej strzelanki, nie wiem, może Crysis ?: )

ooooo na crysisa,GoW i UT3 się nie napalaj z tego co piszesz o swoim kompie to radzę stalkera powinien pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie kupić grę Fable i właśnie tu kieruje do was pytanie czy można w nią w miara długo grać,czy dużo jest questów głównych i pobocznych ,czy jest dużo możliwości (szłyszałem że można mieć żonę ) i co najważniejsze czy pójdzie na moim blaszaku Pentium 4 2.4 Ghz 1gb ramu i geoforce 6200 ( pytam się bo mój kumpel ma podobny komp i mu strasznie tnie ).
PS Albo doradźcie jakąś grę rpg do 60 zł . (Mam wszystkie Gothicy , Morowinda , Obliviona )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stalkera Ci odradzam
na celeronie 2,4 i gf 5200 dalo sie grac dopiero po wrzuceniu moda z pogorszonej jakosci teksturami a i tak momentami bylo ciezko

proponuje SWAT albo SoF 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:09, lszos napisał:

Zamierzam sobie kupić grę Fable i właśnie tu kieruje do was pytanie czy można w nią w miara
długo grać,czy dużo jest questów głównych i pobocznych ,czy jest dużo możliwości (szłyszałem
że można mieć żonę ) i co najważniejsze czy pójdzie na moim blaszaku Pentium 4 2.4 Ghz 1gb
ramu i geoforce 6200 ( pytam się bo mój kumpel ma podobny komp i mu strasznie tnie ).
PS Albo doradźcie jakąś grę rpg do 60 zł . (Mam wszystkie Gothicy , Morowinda , Obliviona )

Tą grę można przejść na wiele sposobów, bardzo polecam lub Jade Empire prawie identyko tylko inny klimat i tam pare szczegułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:09, lszos napisał:

/ciach/

Grę bardzo polecam, ma swój niepowtarzalny klimat i nieźle wciąga; co do wymagań to na twoim kompie na pewno ruszy, ja grałem na znacznie gorszym. Kupuj, nie wahaj się i miłego grania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na klasyki? Nie będziesz miał żadnych problemów z uruchomieniem ich na swoim komputerze. A więc : Saga Baldur''s Gate + Saga Icewind Dale + Planescape Torment = granie na baaardzo dłuuugooo. Są to świetne RPG''i, no po prostu idealne. Nie ma to jak pograć w starego, dobrego RPG''a, naprawdę polceam taką kombinację. Dalej, jeśli zrazisz się grafiką (która i tak jest piękna, te ręcznie malowane tereny) lub po prostu nie podobają Ci się te gry to może Diamentową Edycję Neverwinter Nights? Zawiera wszystkie dodatki do NWN oraz Kingmakera i parę modów. Również zabawa na wieeele godzin i z 59 zł. Jednak jeśli Fable naprawdę Ci się u kumpla spodobało, to kupuj śmiało. Możesz też pożyczyć grę od niego i sprawdźcie tylko, czy będzie dobrze chodziła, jeśli tak to kupuj śmiało - jest to gierka godna polecenia, rozbudowana, ciekawy świat. Jest to trochę inny RPG, coś go wyróżnia od reszty. Życzę dobrego zakupu i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się