FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja bym radził wziąć Test Drivea.Gra jest świetna i zapewnia wiele godzin rozrywk.Dobrze że masz kierownicę bo gra wciągnęł mnie tak że kupiłem kierownicę specjalnie dla niej ale drugi raz to nie to samo.Widzę też że wymagania nie stanowią żadnej bariery.Bez wachania bierz TDU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:40, tomato99 napisał:

A więc co radzicie kupić

Toca race driver 3, Test driver unlimited ,Lost planet, Fm 2008 czy Supreme Commander

Wiem że troche duzo tego ale cóż :D
Przeszedłem już Timeshift''a Wiedzmina mam oprócz tego Pes2008, Herosa 5, Medival 2 Warhammer''a
oraz Dark Messiash to najważniejsze tytuły z mojej półki :) więc moze na ich podstawie cos
doradzicie

P.S Mam kierownice i bardzo chciał bym pograc w Toce albo Test Driver więc kupie jakąś z tych
gier tylko doradzcie jaką :) a oprócz tego 1 z wyzej wymienionych albo jakas inna jak macie
pomysly
Komp Geforce 8800 Gt 2 gb ramu inter coure duo 2,14 GHZ
Z góry dzieki za odp

Ja bym wybrał FM2008 albo TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:25, tomato99 napisał:

Aha czyli TDU :)
Niespodziewałem sie że aż tak Toca przegra heh :]
Dzieki


TDU to dla mnie najlepsza gra motoryzacyjna, więc polecam kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:36, zajacisko napisał:

> Chyba GoW , ale ja i tak wybrałbym Bioshoka.
Ja też zmieniłem zdanie i kupuję BioShocka.


A ja bym wolał Gears Of War. Kocham tę grę, bardziej w moim stylu aniżeli Bioshock. Choć w niego też bym chętnie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:26, zajacisko napisał:

Która gra jest dłuższa BioShock czy Gears of War?


Gears of War jest dłuższy od Bioshocka ale mówiąc szczerze ta różnica długości gry nie jest zbyt wielka (11-12 godzin zajmie ci przejście Gearsa, zaś Bioshocka ukończysz w niecałe 10 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Gears of War, mi się tytuł bardzo podobał, świetny multi, bardzo dobra muza, grafa, akcja, niezła fabuła, a niektóre misje, to jak się mówi: wymiatają! ;] No ale jeśli lubisz się troszkę przestraszyć to Bioshock idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:26, zajacisko napisał:

Która gra jest dłuższa BioShock czy Gears of War?



Raczej Gears of War, który na dodatek posiada tryb multiplayer (BioShock jak wiadomo, już nie). Najlepiej jak wspomniał hehe, pobierz demo BioShocka (wersji demo Gears of War niestety nie ma) ( http://www.idg.pl/ftp/gry_5226/BioShock.Demo..html) i jeśli Ci się nie spodoba, to chyba wiesz co brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim wielbicielom rpg polecam overlorda jest to świetny rpg z elementami humoru albo jeszcze coś w stylu heroes V dzikie hordy ja ogulnie mam dobrego kompa ale jak narazie gram w x boxa 360 a dzisiaj kupuje sobie mario galaxy słyszałem że jest dobre a gears of war na x boxa360 trwał jakieś 5 godzin a bioshock jakieś 10 a 11 godzin ogulnie gry graficznie są podobne ale bioshock wymiata elementami różnych mocy a gears klimatem gry np berseker mi się podobał jak wyjechał ze ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 09:56, Broly napisał:

Ja wszystkim wielbicielom rpg polecam overlorda jest to świetny rpg z elementami humoru
albo jeszcze coś w stylu heroes V dzikie hordy ja ogulnie mam dobrego kompa ale jak
narazie gram w x boxa 360 a dzisiaj kupuje sobie mario galaxy słyszałem że jest dobre a gears
of war na x boxa360 trwał jakieś 5 godzin a bioshock jakieś 10 a 11 godzin ogulnie gry graficznie
są podobne ale bioshock wymiata elementami różnych mocy a gears klimatem gry np berseker mi
się podobał jak wyjechał ze ściany


Od kiedy przejście Gears of Wara na xklocka zajmuje 5 godzin? Mi na casualu 9 h zajęło a na hardcore mam już 12 h na oko :P

PS. Nie gra się w Xboxa tylko na Xboxie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kupić? Titan Quest czy Virtua Tennis?
Doskonale wiem że obie te gry są od siebie tak różne, że trudno ich porównywać.
Ale mimo wszystko którą lepiej kupić?
A i jeszcze- ile kosztuje gra Loki w empikach?
Mój sprzęt to P4 1,8ghz 1,25gb ram i radeon9550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się