FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 13:16, Adeq napisał:

> >
> > Nie polecam Maski Zdrajcy... zamiast niej (trochę stary ALE NAPRAWDĘ Z ładna
grafiką)
>
> > Titan Quest :)
>
> Grafika nie jest najważniejsza, grywalność liczy się przede wszystkim. Pomijając
to że
> Titan Quest jest w 90% h''n''slashem, i tak z tego gatunku króluje diablo.

Ja tam jakoś w Diablo grać nie mogę :/ może jestem za młody i nie doceniam ale ta grafika
mnie odpycha xP Poza tym co z tego, że Diablo króluje? Warto zagrac w coś innego xd



Za młody? To ile masz lat?:P Ja w jedynke grałem bodajże 7/8 lat majac. :P (a chyba nawet mniej, cos kolo 6, ale nie wiem czy diablo 8 lat temu juz bylo:P)
A tam to dopiero grafika była ... ;P Dwójka to i tak pieknośc - teraz juz ofc nie, ale mnie nie odpycha :P

Titan Questa mam na półce i nie moge sie przemoc zeby zagrac :P (dobrze ze nie moj, a kolegi;])

Ale, o gustach sie nie dyskutuje.

A wszystkim którzy w Call of Duty 4 nie grali jeszcze moge polecic - ja lepszego FPSa nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 09:19, MonczynF napisał:

Tak tylko Crysis ma (chociaż tak mi się wydaje) ciekawszą fabułe lepszą grafikę i jest
zdecydowanie dłuższa od CoD4. Na jego miejscu bym wziął Crysis''a.

>Teżbym poleciłCrysis''a ale ma duże wybagania:P albo też jeśli ktoś ma PS3 to też Assassin''s creed''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2008 o 13:30, Be4n napisał:


Za młody? To ile masz lat?:P Ja w jedynke grałem bodajże 7/8 lat majac. :P (a chyba nawet
mniej, cos kolo 6, ale nie wiem czy diablo 8 lat temu juz bylo:P)
A tam to dopiero grafika była ... ;P Dwójka to i tak pieknośc - teraz juz ofc nie, ale
mnie nie odpycha :P

Titan Questa mam na półce i nie moge sie przemoc zeby zagrac :P (dobrze ze nie moj, a
kolegi;])

Ale, o gustach sie nie dyskutuje.

A wszystkim którzy w Call of Duty 4 nie grali jeszcze moge polecic - ja lepszego FPSa
nie znam:P


Eee jak miałem 8 albo 6 lat to jakos nie grałem na kompie :P A teraz jak jestem nastolatkiem to nie przemawia do mnie a COD4 najlepszy FPS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:42, Kraju92 napisał:

Jaką grę do 150 zł polecacie mi kupić?


co z nowości już masz??

-ejjj miałeś dać fote kolekcji swoje w styczniu... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:42, Kraju92 napisał:

Jaką grę do 150 zł polecacie mi kupić?


Może powiesz jaki masz komputer i jaki rodzaj gier lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:42, Kraju92 napisał:

Jaką grę do 150 zł polecacie mi kupić?


Dobrze że pytasz najpierw na forum bo w sklepie jak nic byś był wrobiony... Co do gry: nie pisz za 150zł tylko ewentualnie do 150 zł, bo czasem lepiej kupić grę za 20zł i mieć z tego zabawę niż za 120zł i w nią w ogóle nie grać... to tylko takie "koleżeńskie" rady... co do samej gry: jeżeli nie masz jeszcze Wiedźmina- warto zainwestować, warto tez zwrócić uwagę na HoMaM V jeżeli jeszcze jej nie masz oczywiście. Jeżeli wolisz bardziej manualna rozgrywkę polecam Test Drive Unlimited. Jak dołożysz jeszcze 10zł możesz mieć te 3 gry za swoje 150zł a nie tylko jedną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:48, Vesania666 napisał:

oriętuje się ktoś czy warto kupić Red Orchestra ?


Boziu, przeciez to FPS, pomyłka z Hammer & Sickle. No to teraz ci nie pomogę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:42, Kraju92 napisał:

Jaką grę do 150 zł polecacie mi kupić?


Do 150 zł ?? hmmmm Definitywnie Orange Box !!! masz 5 świetnych gier w jednym :D po więcej informacji wejdz na mojego Gsa jeżeli chcesz

(sory za reklamowanie Gsa lecz nie chcę mi się pisac powodu dlaczego warto kupic Orange Box bo jest tego za dużo a wszystko mam w Gsie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:45, choper napisał:

Czy warto kupić Far Cry? I po jakiej obecnie jest cenie?


Warto i za 25 zł. Jest to ulepszona wersja premierówki i jeżeli lubisz takie klimaty, bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:46, Amadeusz1 napisał:

> Czy warto kupić Far Cry? I po jakiej obecnie jest cenie?

Warto i za 25 zł. Jest to ulepszona wersja premierówki i jeżeli lubisz takie klimaty,
bierz w ciemno.

O to nawet nie jest drogo. A grę chyba warto dla samej grafiki zagrać aby oko nacieszyć bo to jedyny next gen, który mi może działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:23, lukesky16 napisał:

> Jaką grę do 150 zł polecacie mi kupić?

Dobrze że pytasz najpierw na forum bo w sklepie jak nic byś był wrobiony... Co do gry:
nie pisz za 150zł tylko ewentualnie do 150 zł, bo czasem lepiej kupić grę za 20zł i mieć
z tego zabawę niż za 120zł i w nią w ogóle nie grać... to tylko takie "koleżeńskie" rady...
co do samej gry: jeżeli nie masz jeszcze Wiedźmina- warto zainwestować, warto tez zwrócić
uwagę na HoMaM V jeżeli jeszcze jej nie masz oczywiście. Jeżeli wolisz bardziej manualna
rozgrywkę polecam Test Drive Unlimited. Jak dołożysz jeszcze 10zł możesz mieć te 3 gry
za swoje 150zł a nie tylko jedną...



Poćwicz czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CoD''a 4 i chcę jeszcze jakąś gre kupić, ale nie wiem co się bardziej opłaca.
Battlefield 2 czy Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:10, loytartoreto napisał:

Kupuję CoD''a 4 i chcę jeszcze jakąś gre kupić, ale nie wiem co się bardziej opłaca.
Battlefield 2 czy Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy?


Skoro kupujesz coda to już masz dobrego fps czyli kup Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 13:06, Kizibono napisał:

Mam pytanie szukam dobrego Fpsa coś typu Half-life lub Stalker czekam na odpowiedzi z
góry dziękuje za porady ;)


Proponuje Prey lub Queka 4 bardzo dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 13:04, Artek89 napisał:

Jaka najlepiej kupic gre we dwóch na xboxie 360


Bardzo polecam Gears of War lub jakieś samochodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się