FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 22:20, lszos napisał:

Ostatnio naszła mnie ochota na jakąś klimatyczną strzelanie którą można długo przechodzić
. Tak naprawdę to już wybrałem STALKER''a w opisie pisze że 7 zakończeń i 400 h gry i
tu chce sie zapytać czy naprawde aż (jak na fps''a to dużo) tyle zabiera czasu z życiorysu
? I jeszcze chce się zapytać o tryb multi czy dobry i duzo osób gra ?
Ewentualnie doradzcie też jakąś dobrą strzelanke. Z góry dziękuję .


Bez obaw, nie jest tak strasznie, zależy jak grasz, pierwsze jego przejście może zająć trochę czasu, jak będziesz chciał obejrzec inne zakończenia to starczy ci na jedno dzień porządnego grania ( uwierz mi, raczej wszystkich nie będzie ci się chciało oglądać), ta gra wydaje się być większa niż jest. I nie, na pewno 400 h ci nie zajmie,jakiś fanboy musiał to pisać. Multi jest dość dobry, chłopaki postarali się. Wybór jak najbardziej dobry jak na strzelaninę, są lepsze, ale jest nasprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:56, Yanek12 napisał:

> Czy w tej grze sa łańcuszki ekonomiczne? Bo w Settlers V tego mi brakuje(są jak
Empire
> Earth II)
> Kupiłbym Settlers VI, gralem w pl demo, super są, ale cena juz nie tak bardzo ;)

> Pozdrawiam
Jeśli lubisz Settlersów, oraz klasyki to na pewno jest warty swojej ceny :). Jeśli lubisz
dobrą grafikę to Settlers II cię nie zadowoli :], grałem w III i grafika nie była taka
super :P. Ale jeśli chodzi o klimacik i "fabułę" jest świetna :]. Tak czy siak doradzam
Ci Settlers VI :PP.


Po prostu Settlersy IV mnie zafascynowały, maja lancuszki eko itp i dzialalo mi demo, grafa super, a dzialanie TDU jest watpliwe, cenka troche duza 80 zeta, ale mam tez psp i na psp najtansze gierki sa za 80-90 zl, a wcale nie sa lux, Settlersy II 10-lecie maja jak dla mnie za dziecinna grafike, a V nie sa w pełni spolszczone, tylko tekst, co chyba odbiera klimat grze i jest tez zwyklym RTSem

O rady prosze Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:04, adamzio napisał:

Po prostu Settlersy IV mnie zafascynowały, maja lancuszki eko itp i dzialalo mi demo,
grafa super, a dzialanie TDU jest watpliwe, cenka troche duza 80 zeta, ale mam tez psp
i na psp najtansze gierki sa za 80-90 zl, a wcale nie sa lux, Settlersy II 10-lecie maja

jeśli cię zafascynowały to warto wyrzucić te 90 zł :). Będziesz się dobrze bawił, i zawsze możesz wrócić do tej gry jak ci się zachcę grać, a czekolady już ... nie zwrócisz ^^, jeśli wiesz o co mi chodzi :P.

Dnia 02.03.2008 o 11:04, adamzio napisał:

jak dla mnie za dziecinna grafike, a V nie sa w pełni spolszczone, tylko tekst, co chyba
odbiera klimat grze i jest zwyklym RTSem

W Tym tkwi urok Settlers I, Settlers II no i Settlers III :P, w tym że grafika jest "bajkowa" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:07, Yanek12 napisał:

> Po prostu Settlersy IV mnie zafascynowały, maja lancuszki eko itp i dzialalo mi
demo,
> grafa super, a dzialanie TDU jest watpliwe, cenka troche duza 80 zeta, ale mam tez
psp
> i na psp najtansze gierki sa za 80-90 zl, a wcale nie sa lux, Settlersy II 10-lecie
maja
jeśli cię zafascynowały to warto wyrzucić te 90 zł :). Będziesz się dobrze bawił, i zawsze
możesz wrócić do tej gry jak ci się zachcę grać, a czekolady już ... nie zwrócisz ^^,
jeśli wiesz o co mi chodzi :P.
> jak dla mnie za dziecinna grafike, a V nie sa w pełni spolszczone, tylko tekst,
co chyba
> odbiera klimat grze i jest zwyklym RTSem
W Tym tkwi urok Settlers I, Settlers II no i Settlers III :P, w tym że grafika jest "bajkowa"
:).


Ale to jest Settlers II 10-lecie(remake) z grafika 3d, ale bajkowa

Sam juz nie wiem :D

I tez nie kojarze o co Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, Ja bym za grę która mi sie podoba dałbym ze 200zl, jak jeszcze byłem taki zmaniaczony na punkcie Guild Wars że siedziałem przy tym po 11-15 godzin, to wydawałem 120 zł na kolejne części bez problemu, zaś teraz gdy już mi się trochę ''znudziło'' zamiast Eye Of The North, kupiłem sobie Neverwintera2 :]. Ale na twoim miejscu bym wydał te, 80-90 dych. Wiesz jaka jest frajda jak grasz w grę na która wydałeś sporo swoich ''oszczędności'' :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:31, Yanek12 napisał:

Nie wiem, Ja bym za grę która mi sie podoba dałbym ze 200zl, jak jeszcze byłem taki zmaniaczony
na punkcie Guild Wars że siedziałem przy tym po 11-15 godzin, to wydawałem 120 zł na
kolejne części bez problemu, zaś teraz gdy już mi się trochę ''znudziło'' zamiast Eye
Of The North, kupiłem sobie Neverwintera2 :]. Ale na twoim miejscu bym wydał te, 80-90
dych. Wiesz jaka jest frajda jak grasz w grę na która wydałeś sporo swoich ''oszczędności''
:).


chyba mnie przekonales, juz 2 zamowienie anuluje podczas tego weekendu i kupie w realnym sklepie Settlers VI :D

a TDU nie pojdzie na moim Radeonie 9200 nawet przy min detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy settlers VI posiada tryb gry potyczka, ze buduje sie wioske bez zobowiazan i celow, tylko np przejmuje sie nowe tereny?, szkoda ze geolog bedzie dopiero w dodatku :(

A kto gral w Settlers II 10-lecie i Settlers VI i moze wskazac co lepsze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co lepiej kupić
Warhammer 40000 Podstawka czy
Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide
NWN 1 podstawkę przeszedłem i gra mnie zachwyciła 1 słowem gra jest super.

Co doradzi cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:10, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie co lepiej kupić
Warhammer 40000 Podstawka czy
Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide
NWN 1 podstawkę przeszedłem i gra mnie zachwyciła 1 słowem gra jest super.

Co doradzi cię?

Kwestia gustu. Dokupienie dodatków tak naprawdę dopiero wtedy da ci możliwość prawdziwej gry przez sieć w NWN, a dodam, że te dodatki wnoszą wiele fajnych rzeczy typu znacznie bardziej rozbudowaną kampanię, klasy prestiżowe itp, itd. A Warhammer? Jeden z lepszych RTSów, pozycja też jak najbardziej godna uwagi. A więc - o ile ubóstwiasz RTSy - kup Warhammera. Ale jeśli NWN zachwyciło cię tak, jak mówisz to SoU + HotU możesz kupić z czystym sumieniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:10, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie co lepiej kupić
Warhammer 40000 Podstawka czy
Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide
NWN 1 podstawkę przeszedłem i gra mnie zachwyciła 1 słowem gra jest super.

Co doradzi cię?

Jak ci się bardzo podoba NWN to bym brał NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wielkim fanem Wiedźka, a do tego kasy Ci nie brakuje to dlaczego nie. Albo sprzedaj swoją wersję na allegro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:58, mati591 napisał:

Mam Wiedźmina wersję gram.pl i niewiem czy zbierać kase na tą rozszeżoną?... radźcie;p


No chyba żartujesz:D
Te dodatki które będzie można dostać w edycji rozszerzonej, wszyscy którzy zarejestrowali Wiedźmina na gram.pl będą mogli legalnie za darmo pobrać z sieci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarze, to jak sie ma juz Wieska to dodatki ktore beda w edycji rozszerzonej bedzie mozna sciagnac z neta... chyba ze cos zle skumalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 19:05, kedzior141 napisał:

No chyba żartujesz:D
Te dodatki które będzie można dostać w edycji rozszerzonej, wszyscy którzy zarejestrowali
Wiedźmina na gram.pl będą mogli legalnie za darmo pobrać z sieci.)


No to poczekam ;] przynajmniej coś zaoszczędze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:19, The Lurker napisał:

> Mam pytanie co lepiej kupić
> Warhammer 40000 Podstawka czy
> Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide
> NWN 1 podstawkę przeszedłem i gra mnie zachwyciła 1 słowem gra jest super.
>
> Co doradzi cię?
Kwestia gustu. Dokupienie dodatków tak naprawdę dopiero wtedy da ci możliwość prawdziwej
gry przez sieć w NWN, a dodam, że te dodatki wnoszą wiele fajnych rzeczy typu znacznie
bardziej rozbudowaną kampanię, klasy prestiżowe itp, itd. A Warhammer? Jeden z lepszych
RTSów, pozycja też jak najbardziej godna uwagi. A więc - o ile ubóstwiasz RTSy - kup
Warhammera. Ale jeśli NWN zachwyciło cię tak, jak mówisz to SoU + HotU możesz kupić z
czystym sumieniem ;]



Dobra dzięki chyba jednak na razie kupie tego NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:58, mati591 napisał:

Mam Wiedźmina wersję gram.pl i niewiem czy zbierać kase na tą rozszeżoną?... radźcie;p


Ja chyba słyszałem że to będzie w tej samej cenie ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:58, Pawlo09 napisał:

> Mam Wiedźmina wersję gram.pl i niewiem czy zbierać kase na tą rozszeżoną?... radźcie;p


Ja chyba słyszałem że to będzie w tej samej cenie ale nie jestem pewny.

Mi nie chodzi o cenę a o to że mają być w tej wersji nowe mody i uaktualnienia na stronie off. wiedźmina nie pisze że wszystkie mody dostępne w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy Wiedźmina cały content z rozszerzenia będzie do ściągnięcia z netu - w pełni legalnie i dzięki CDPR. Więc po co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się