FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 16:45, kedzior141 napisał:

Resident Evil4 czy Oblivion?


to zalezy od wielu rzeczy co prawda w resident evila nie grałem ale w obka owszem powiem tyle jeśli lubisz RPG to polubisz go ale może ci sie znudzić za szybko i ten level scaning czy jakoś tak jest troche denerwujacy ale moim zdaniem świetna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:45, kedzior141 napisał:

Resident Evil4 czy Oblivion?

Ja wziąbym RE4, bo Oblivion jest przereklamowany i ma fatalny level scalling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:45, kedzior141 napisał:

Resident Evil4 czy Oblivion?



Ja bym wybrał Obliviona, bo lubię gry z fabułą, więc zdecydowanie Oblivion, chyba że komp ma swe lata to gra odchodzi i zostaje Resident Evil 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Resident Evil4 czy Oblivion?


Ja bym wybrał Obliviona, bo lubię gry z fabułą, więc zdecydowanie Oblivion, chyba że komp ma swe lata to gra odchodzi i zostaje Resident Evil 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:58, Dodo1345 napisał:

Sorry za bliźniaka.

Mogłeś edytować tego drugiego posta i tam zamieścić przeprosiny, bo tak to przepraszasz za spam... spamując dalej ;]

A co do kupna EotN - raz się żyje. Czekam od teraz na dostawę kurierską z gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 16:57, Dodo1345 napisał:

Ja bym wybrał Obliviona, bo lubię gry z fabułą, więc zdecydowanie Oblivion, chyba że
komp ma swe lata to gra odchodzi i zostaje Resident Evil 4


No właśnie komp pozwalający na grę na niskich detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 17:02, kedzior141 napisał:


> Ja bym wybrał Obliviona, bo lubię gry z fabułą, więc zdecydowanie Oblivion, chyba
że
> komp ma swe lata to gra odchodzi i zostaje Resident Evil 4

No właśnie komp pozwalający na grę na niskich detalach:)


Ja mam takiego kompa, co wogóle nie da sie grać tzn: procesor 2.42 GHz 256 MB ram i Karta graficzna Radeon 9200 128 MB i jak tu sobie pomarzyć w jakiegoś dobrego roole-playa pograć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 17:08, Dodo1345 napisał:


Ja mam takiego kompa, co wogóle nie da sie grać tzn: procesor 2.42 GHz 256 MB ram i
Karta graficzna Radeon 9200 128 MB i jak tu sobie pomarzyć w jakiegoś dobrego roole-playa
pograć :(


Gothic, Gothic II, Fable:D
To już niewiem czy Obliviona czy RE4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 17:08, Dodo1345 napisał:

Ja mam takiego kompa, co wogóle nie da sie grać tzn: procesor 2.42 GHz 256 MB ram i
Karta graficzna Radeon 9200 128 MB i jak tu sobie pomarzyć w jakiegoś dobrego roole-playa
pograć :(



taaa tu nawet oldblivion nie pomoże jednak zostaje RE4 albo to co ci kedzior141 napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:50, Falconer napisał:

Co radzicie kupić - Obliviona czy S.T.A.L.K.E.R`a?

I która gra działałaby płynniej? Konfig mojego sprzętu w podpisie. ;]


polecam bardziej S.T.A.L.K.E.R., bo ma fajny klimat, wciagajacą fabułe, ładna grafe, no jest po prostu świetny. Co do wymagań to karta mi nie pasi, ale znawca nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:50, Falconer napisał:

Co radzicie kupić - Obliviona czy S.T.A.L.K.E.R`a?

I tym pytaniem mnie zagiąłeś:) W obie gry grałem i bardzo mi się podobały. Jeśli chcesz żeby gra była długa i niespecjalnie się nudziła to wybierz Obliviona. Nawet maniacy (i wszyscy machamy YahooPL:P) przechodzili tę grę w tydzień. Poza tym jest tam mnóstwo questów pobocznych. Jeśli chodzi o S.T.A.L.K.E.R.-a to może rozgrywka nie będzie aż tak długa ale za to jeśli ukończysz tę grę będziesz mógł sobie pomyśleć "I kolejna fajna gra, którą przeszedłem", a jeśli chodzi o Obliviona to przejście go razem z dodatkami może być trochę klejone. Reasumując, S.T.A.L.K.E.R. jest taką fajną swojską (tak, jak ta kiełbasa) grą, a Oblivion...no cóż fajna gra ale fabuła wydaje się być trochę pogmatwana. Ostatecznym werdyktem wydaje się być jednak S.T.A.L.K.E.R.

Dnia 18.03.2008 o 21:50, Falconer napisał:

I która gra działałaby płynniej? Konfig mojego sprzętu w podpisie. ;]

Perzecież to oczywiste. Ta ktora ma mniejsze wymagania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie miałem rozwalony komp i nie bardzo mogłem pisać!!!! Mam nowy wygląd GS (ale to mniej wazne)

Moim zdaniem powinnienes kupic Assassin''s Creed lub Guild Wars to są naprawdę fajne gry polecam

MADIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym Stalkera ostatnio sam w niego gram i gorąco polecam. Oblivion poszedłby na max detalach a Stalker nie wiem może średnio-wysokie lub wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 17:08, Dodo1345 napisał:

Ja mam takiego kompa, co wogóle nie da sie grać tzn: procesor 2.42 GHz 256 MB ram i
Karta graficzna Radeon 9200 128 MB i jak tu sobie pomarzyć w jakiegoś dobrego roole-playa
pograć :(


A dwie Sagi to złe RPG? Fakt - nie 3d i bez wodotrysków, ale słabizny im chyba zarzucić nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się