FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 13:26, kedzior141 napisał:

To może napiszcie mi wady i zalety gry Scraface.

Hm, zalety. Na pewno kozacki klimat, wszystko jak w filmie ;] Chociaż w sumie to ta gra ma jak dla mnie prawie same zalety, pełno ludzi mówi że to lipa, ale mi sie ta gra cholernie podoba ;] Jedyna wada to jak dla mnie grafika, jak na dzisiejsze czasy jest słaba, coś jak w GTA VC ;/ No i może optymalizacja ;p Bo niby gra na minimum wymaga Radka 9200 (takiego mam) ale i tak przycina ;p Sam ja kupie jak będzie w nowej XK, bo swoją premierówkę gdzieś dawno temu posiałem ;p

Dnia 21.04.2008 o 13:26, kedzior141 napisał:

Bo niewiem czy najpierw to zakupić, czy fear:)

Bierze FEAR ;p Jak lubisz FPS''y/Horrory, to będziesz tą grą ostro zajarany ;p Ja przeszedłem to już chyba 4 razy ;] I do tego multiplayer jest mistrzowski ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego DOBREGO RPG-a mi polecacie jeżeli grałem w : Icewind dale 1i 2 baldurs gate 1i2 Gothica wszystkie Obliviona morrowinda Titan questa Never winter nights 1i2 Duegon siege obydwa diablo 1i2 spellforcea 1i2 I OCZYWIŚCIE WIEDŹMINA?? Może byc coś na kształt RPG-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:02, klaser2 napisał:

Jakiego DOBREGO RPG-a mi polecacie jeżeli grałem w : Icewind dale 1i 2 baldurs gate
1i2 Gothica wszystkie Obliviona morrowinda Titan questa Never winter nights 1i2 Duegon
siege obydwa diablo 1i2 spellforcea 1i2 I OCZYWIŚCIE WIEDŹMINA?? Może byc coś na kształt
RPG-a

Two Worlds może? Na pewno się nie zawiedziesz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:02, klaser2 napisał:

Jakiego DOBREGO RPG-a mi polecacie jeżeli grałem w : Icewind dale 1i 2 baldurs gate
1i2 Gothica wszystkie Obliviona morrowinda Titan questa Never winter nights 1i2 Duegon
siege obydwa diablo 1i2 spellforcea 1i2 I OCZYWIŚCIE WIEDŹMINA?? Może byc coś na kształt
RPG-a

A grałeś w planscape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:07, Lazare55 napisał:

> Jakiego DOBREGO RPG-a mi polecacie jeżeli grałem w : Icewind dale 1i 2 baldurs
gate
> 1i2 Gothica wszystkie Obliviona morrowinda Titan questa Never winter nights 1i2
Duegon
> siege obydwa diablo 1i2 spellforcea 1i2 I OCZYWIŚCIE WIEDŹMINA?? Może byc coś na
kształt
> RPG-a
A grałeś w planscape?

zeby tylko mozna było to kupić w sklepie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po DŁUGICH rozmyślaniach na temat gry, którą chciałbym dostać na urodziny, sporządziłem sobie listę. Mogę wybrać dwie z nich i mam teraz naprawdę gigantyczny problem :D Co polecacie najbardziej? :
-Assassin''s Creed
-Wiedźmin Edycja Rozszerzona
-Mass Effect
-Gears Of War
-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia


Każdą z tych gier naprawdę chciałbym mieć, no ale fundusze nie są nieograniczone :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\
Ja bym Ci polecał Fable,znakomita gra z niezła grafika i wciągającą fabułą.Oprócz wykonywania misji głównych i pobocznych można zabawić się grając w minigry(nieśmiertelne kopanie kurczaków :) ) .W grze można kupić sobie własny dom i zawrzeć związek małżeński co dodatkowo zwiększa radość z gry.Jednym słowem kupuj tę grę bo warto.Jeżeli jednak Fable to nie twoje klimaty,to może Sacred z dodatkiem,gra trochę podobna do Diablo,z dużym światem do zwiedzenia i wieloma misjami do wykonania.Również gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

Po DŁUGICH rozmyślaniach na temat gry, którą chciałbym dostać na urodziny, sporządziłem
sobie listę. Mogę wybrać dwie z nich i mam teraz naprawdę gigantyczny problem :D Co polecacie
najbardziej? :
-Assassin''s Creed

O tak, to musisz miec ;]

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Hmm, jeśli lubisz Wiedźka, to czemu nie, jedmak
ja bym nie brał.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Mass Effect

Zapowiada się wyśmienicie, ja bym kupił ;]

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Gears Of War

Tja, jeśli będzie kosztowac ze 20zł (może przesadzłem),
to warto. Gra się super, ale jest strasznie krókta i nie chce
się do nie później wracac. A do tego nie wiadomo dlaczego,
nie można połączyc się z serwerami. Za droga, jak na razie.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia

Jeżeli jesteś fanem UT, bierz oby dwie części, a jeśli chcesz
jakąś dobrą sieciówkę, to kup UT 3 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

Po DŁUGICH rozmyślaniach na temat gry, którą chciałbym dostać na urodziny, sporządziłem
sobie listę. Mogę wybrać dwie z nich i mam teraz naprawdę gigantyczny problem :D Co polecacie
najbardziej? :
-Assassin''s Creed
-Wiedźmin Edycja Rozszerzona
-Mass Effect
-Gears Of War
-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia


Każdą z tych gier naprawdę chciałbym mieć, no ale fundusze nie są nieograniczone :/ .


Ja bym polecał Assassin`s Creed i Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Assassin''s Creed

Gra fajna ale szybko się nudzi.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Ja jestem zagorzałym przeciwnikiem Wiedźmina. Tyle w nim przemocy xD Poza tym jest tam chyba turowa walka.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Mass Effect

Nie znam:P

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Gears Of War

Ponoć legenda. Sam nie grałem.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia

j.w.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina juz skończyłem , ale pożyczonego, tyle że chciałbym mieć własny egzemplarz. Takie pudło się fajnie na półce prezentuje :D a w gearsy podobno da się w multika grać jakoś, tylko trzeba pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

Po DŁUGICH rozmyślaniach na temat gry, którą chciałbym dostać na urodziny, sporządziłem
sobie listę. Mogę wybrać dwie z nich i mam teraz naprawdę gigantyczny problem :D Co polecacie
najbardziej? :
-Assassin''s Creed
-Wiedźmin Edycja Rozszerzona
-Mass Effect
-Gears Of War
-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia


Więc jeżeli lubisz strzelanki to wybór jest prosty: GoW i UT3, jeżeli zaś cRPG to : Mass Effect i Wiedźmin.
Ja bym jednak wybrał Wiedźmina i Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeszedłeś grę to nie radzę kupować tylko po to żeby leżała. Chyba że mówią do ciebie "panie prezesie", wożą cię Mercedesem i nie masz rodziny a kasa wala się po podłodze:P Bierz AC i jeden z tych FPS-ów (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Assassin''s Creed

Genialna gra chociaż może się szybko znudzić. Mam i polecam.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Super gra Rpg i do tego polska. Ma kilka drobnych błędów jednak nie przeszkadzają zbytnio w grze. Polecam

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Mass Effect

Obecnie czekam na tą grę jednak na razie bym sobie odpuścił.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Gears Of War

Podobno jest krótka i do multi trzeba miec konto Games for Windows. Usługa ta w Polsce średnio działa więc odradzam.

Dnia 21.04.2008 o 20:19, piecia997 napisał:

-Unreal Tournament III albo Unreal Antologia

Gram w demko i jest to bardzo szybka gra sieciowa. Jeśli lubisz sieciówki bierz.

Reasumując :
Ja brałbym Wiedźmina i Assassin''s Creed zastanowiłbym się nad Ut III. Zależy co bardziej lubisz dobrego fps''a , rpg''a z świetną fabułą czy grę akcji też z b.dobrą fabułą.

Edit: Jeśli grałeś w Wiedźmina nie kupuj bo po co ma leżeć na półce ( jeśli bardzo Ci zależy kup jak stanieje)
Na twoim miejscu brałbym AC i UT III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:51, Santino93 napisał:


> -Gears Of War
Podobno jest krótka i do multi trzeba miec konto Games for Windows. Usługa ta w Polsce
średnio działa więc odradzam.
>


Sprostowanie. Akurat GoW ma długiego singla. Nawet na najłatwiejszym poziomie. A są jeszcze 2 trudniejsze. No i świetny multi. a jakby ktoś miał problemy z Games for Windows to zawsze moge pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się