FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 14:49, 1096 napisał:

Mam zamiar kupić Legend Hand of God.
Możecie mi powiedzieć czy się opłaca.

W gre nie grałem ale słyszałem że jest dobra. Kupuj jeśli lubisz gry takiego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:27, 1096 napisał:

Dowiedziałem się, że Legend mi nie wejdzie, ale chyba Titan Quest jest podobny... prawda
?


Tak, Titan Quest jest nawet podobny. Powiem więcej: jest przyzwoity, gra się naprawdę fajnie, szczególnie komuś kto lubi grecką mitologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:27, 1096 napisał:

Dowiedziałem się, że Legend mi nie wejdzie, ale chyba Titan Quest jest podobny... prawda
?

niby w Titana nie grałem ale jeżeli lubisz ten gatunek gier to możesz brać... na pewno Ci się spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem dynamicznych RTS-ów, takich jak np. WiC oraz CoH. Co mi się najbardziej spodoba: C&C3: Wojny o Tyberium + Gniew Kane''a, Supreme Commander ZK, czy Warhammer 40.000: DoW Soulstorm.
Poza tym zastanawiam się nad kupnem jakiejś strzelanki w stylu Call of Duty 4. Jaką byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 jest świetna, niesamowity klimat i całkiem przyzwoita grafika, gra sprawia niesamowita przyjemność. Jak lubisz takie klimaty to jest to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:45, maciekstaar napisał:

...

Ja mam Call of Duty 4 i bardzo mi się podoba. Nie mam za dużo strzelanek i nie wiem, czy znajdę coś w tym stylu. Myślałem nad The Orange Box i Painkillerem. Opinie są dość dobre, ale nie jestem pewien, czy są w miarę podobne do CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii to bierz Supreme Comander naprawde wielkie i dynamiczne bitwy.Co do strzelanek to jak jeszcze nie grałeś to kup sobie Call of Duty 2 lub samego Call of Duty 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C3: Wojny o Tyberium + Gniew Kane''a jest baaardzo dynamiczne.
Co do FPS-ów to w klimatach wojennych Delta Force Black Hawk Down, ewentualnie Soldier of Fortune 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:42, czerwonypies napisał:

Jestem fanem dynamicznych RTS-ów, takich jak np. WiC oraz CoH. Co mi się najbardziej
spodoba: C&C3: Wojny o Tyberium + Gniew Kane''a, Supreme Commander ZK, czy Warhammer
40.000: DoW Soulstorm.
Poza tym zastanawiam się nad kupnem jakiejś strzelanki w stylu Call of Duty 4. Jaką byście
mi polecili?


Z gier RTS polecam na pewno dynamiczne: Dawn of War + dodatki, Supreme Commander, Warhammer Mark of Chaos.
Z FPS polecam Orange Box :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 09:05, ziomal1234 napisał:

Mam pytanie a manowicie czy do gry X-Wing Alliance lepiej kupić joystick czy pada?


Do gry X-Wing Alliance bardziej opłaca się joystick ale do reszty gier będzie nieprzydatny, więć radzę pada (a i on do X-Wing Alliance się ptzyda ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ja radze wszytkim Którzy lubia hack&slash kupic diablo II lod ( dodatek + gra ) nie kosztuje duzo chyba cos okolo 50 zł. Jak sie ma neta na codzien a nie korzysta z gram.pl w kawarenkach czy gdzies tam to jest swietna zabawa jak sie gra z kumplem/kumplami przez battle neta ;] Pozatym jest strasznie grywalna , fajna grafika , duzo itemków nawte na high lvlu sie nie nudzi ^^ no i wogle najlepsze hack&slash ( loki wymięka ;x ) ja z całą klasą z poprzedniej szkły robie sobie sesje w piątek paro godzinne ^^ i bardzo fajnie nam wychodzi ;]
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:54, Falconer napisał:

A na koniec Dreamfalla aż się popłakałem...

Hipokryta. Na GG pisałeś, że się PRAWIE popłakałeś - takie to wstydlwie, że nie mogłeś się do tego przyznać? -.-
Ja również mogę polecić Dreamfalla, gra piękna i świetna. :) Żałuję, że twórcy nie chcą wydać sequela, ale to ich sprawa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:47, xbit71 napisał:

> A na koniec Dreamfalla aż się popłakałem...
Hipokryta. Na GG pisałeś, że się PRAWIE popłakałeś - takie to wstydlwie, że nie mogłeś
się do tego przyznać? -.-
Ja również mogę polecić Dreamfalla, gra piękna i świetna. :) Żałuję, że twórcy nie chcą
wydać sequela, ale to ich sprawa... :(


Jeszcze nie wszystko stracone.

Ps. Graj w Milionerów Forumowych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:14, Xlol1 napisał:

> Mam pytanie a manowicie czy do gry X-Wing Alliance lepiej kupić joystick czy pada?


Do gry X-Wing Alliance bardziej opłaca się joystick ale do reszty gier będzie nieprzydatny,
więć radzę pada (a i on do X-Wing Alliance się ptzyda ;P)

Dziex! Zakończyłeś największy dylemat w dziejach świata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, warto kupić Nwn Diamentową edycję? Nie będzie odrzucała trochę stara grafika?

I drugie pytanie: warto ciągle kupić Diablo II? I jaka szybkość łącza jest potrzebna do gry w battle.net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz takie gry jak ( Neverwinter Nights, Diablo II) to kupuj napewno się nie zawiedziesz ;)
A jeżeli zależy ci najbardziej na samym Neverwinter Nights bez dodatków to kup najnowszego Playa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:32, laki13 napisał:

Jeżeli lubisz takie gry jak ( Neverwinter Nights, Diablo II) to kupuj napewno się nie
zawiedziesz ;)


Właśnie tak średnio lubię, i chcę się przekonać czy warto;]

Dnia 25.04.2008 o 19:32, laki13 napisał:

A jeżeli zależy ci najbardziej na samym Neverwinter Nights bez dodatków to kup najnowszego
Playa


Chyba tak zrobię.

A i na przyszłość używaj funkcji ''odpowiedz'' -ułatwia życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się