FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Bierz absolutnie Antologię Deus Exa i GTA Vice City ... obie gry są świetne i zapewnią ci co najmniej kilkanaście ( a nawet kilkadziesiąt ) godzin wspaniałej rozrywki ... o GTA VC nie ma co się rozpisywać ... 10/10 w CDA ... absolutny klasyk ... a Deus Ex ... cud, miód, orzeszki ... mistrzostwo formy i treści ... kilka razy już w tym temacie polecałem DX więc jak coś możesz poczytać moje wypowiedzi w tym temacie ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka pilka:
Guild Wars ( napewno bedzie mi sie scinac - mam 256 mb ramu O_o )
czy np. kupic Warcrafta 3 i Diablo 2 i moze Hitmana 2 bym kupił bo w empiku tanio widziałem premierowke ;]
Pisac panowie bo jutro trzeba do empiku isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Media Markt Counter Strike 1.6 i jakiś inny z dodatkami. I tu mam pytanie - czy warto kupować podstawową 1.6 czy od razu z dodatkami biorąc pod uwagę popularność w grach multiplayer? W co gra więcej osób, w wersję podstawową czy z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 00:07, Union Pacific napisał:

Widziałem w Media Markt Counter Strike 1.6 i jakiś inny z dodatkami. I tu mam pytanie
- czy warto kupować podstawową 1.6 czy od razu z dodatkami biorąc pod uwagę popularność
w grach multiplayer? W co gra więcej osób, w wersję podstawową czy z dodatkami?

A co to wersja z dodatkami? Może wymień jakieś.

Ja znam tylko CS 1.6 i CS: Source. Z ew. modami to już się gra na konkretnych serwerach. W każdym razie nie ważne co masz u siebie a czego nie masz do danej gry, bo ewentualne dodatkowe pliki gra sciąga sama podczas wchodzenia na dany serwer. Obecnie najwięcej serwerów ma Counter-Strike: Source ( przynajmniej w Polsce).

Oczywiście mniejszą ilość serwerów rekompensuje w CS 1.6 fakt, że u nas ludzie grają na nich nawet grubo po północy. Nie raz gram w cs 1.6 tylko dlatego, że nie można nikogo znaleźć na serwerach CS: Source z powodu późnej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:21, krak2610 napisał:

Krótka pilka:
Guild Wars ( napewno bedzie mi sie scinac - mam 256 mb ramu O_o )
czy np. kupic Warcrafta 3 i Diablo 2 i moze Hitmana 2 bym kupił bo w empiku tanio widziałem
premierowke ;]
Pisac panowie bo jutro trzeba do empiku isc :D


Ja polecam w tej kolejności:
1. miejsce - Diablo II
2. miejsce - Warcraft III
3. miejsce - Guild Wars
4. miejsce - Hitman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o Counter Strike: Anthology, to wchodzą w nią: CS 1.6, CS: Condition Zero. Warto kupić ten zestaw, jest to gwarantowana zabawa na wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 00:21, zadymek napisał:

> Widziałem w Media Markt Counter Strike 1.6 i jakiś inny z dodatkami. I tu mam pytanie

> - czy warto kupować podstawową 1.6 czy od razu z dodatkami biorąc pod uwagę popularność

> w grach multiplayer? W co gra więcekej osób, w wersję podstawową czy z dodatkami?

A co to wersja z dodatkami? Może wymień jakieś.

Ja znam tylko CS 1.6 i CS: Source. Z ew. modami to już się gra na konkretnych serwerach.
W każdym razie nie ważnC: Source ( przynajmniej w Polsce).

Oczywiście mniejszą ilość serwerów rekompensuje w CS 1.6 fakt, że u nas ludzie grają
na nich nawet grubo po północy. Nie raz gram w cs 1.6 tylko dlatego, że nie można nikogo
znaleźć na serwerach CS: Source z powodu późnej pory :)


Chodzi mi o Counter Strike Antologhy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:21, krak2610 napisał:

Krótka pilka:
Guild Wars ( napewno bedzie mi sie scinac - mam 256 mb ramu O_o )
czy np. kupic Warcrafta 3 i Diablo 2 i moze Hitmana 2 bym kupił bo w empiku tanio widziałem
premierowke ;]
Pisac panowie bo jutro trzeba do empiku isc :D


Przy 256 moze byc kiepsko z GW:/
Dlatego polecam Ci W3 i D2, te gry są kultowe i ciągle gra w nie na battle.necie mnóstwo ludzi:)
Hitman 2 też jest niczego sobie:),ale w zestawieniu z powyzszymi grami nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:28, krak2610 napisał:

Chodzi mi o Counter Strike Antologhy :)

O, czyzby UP miał klona?
Cóż, Anthology to nic innego jak pakiet CS 1.6, który można pobrać za free, oraz CS: Condition Zero (ten jest tylko do kupienia). Dodano też oficjalnego Bota do grania offline, z tego co wiem można sobie zainstalować samemu podobnego bota, ten w Anthology jest niby oficjalny, ale kto wie czy któryś z ogólnie dostępnych nie jest lepszy, więc po co za niego płacić?
Z całego tego pakietu jedyne za co na prawdę płacisz to CS: Condition Zero (nie zauważyłem, by wielu ludzi w to grało). Od zwykłego CS''a różni się tylko porawioną grafiką, zestawem misji singleplayer rozgrywanych (z botami, które są w zestawie) i kilkoma zmianami w ekwipunku (nowe pukawki itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:36, zadymek napisał:

> Chodzi mi o Counter Strike Antologhy :)
>
O, czyzby UP miał klona?
Cóż, Anthology to nic innego jak pakiet CS 1.6, który można pobrać za free, oraz CS:
Condition Zero (ten jest tylko do kupienia). Dodano też oficjalnego Bota do grania offline,
z tego co wiem można sobie zainstalować samemu podobnego bota, ten w Anthology jest niby
oficjalny, ale kto wie czy któryś z ogólnie dostępnych nie jest lepszy, więc po co za
niego płacić?
Z całego tego pakietu jedyne za co na prawdę płacisz to CS: Condition Zero (nie zauważyłem,
by wielu ludzi w to grało). Od zwykłego CS''a różni się tylko porawioną grafiką, zestawem
misji singleplayer rozgrywanych (z botami, które są w zestawie) i kilkoma zmianami w
ekwipunku (nowe pukawki itp).


Literkowa ot co ;]
Ale niestety sie mylisz bo Counter Strike 1.6 tez nie można za darmo ( legalnie ) pobrac z internetu. :(
Trzeba placic.Ale warto.
Oprocz tego w zestawie jest DayOD , Deathmatch , Ricochet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:21, krak2610 napisał:

Krótka pilka:
Guild Wars ( napewno bedzie mi sie scinac - mam 256 mb ramu O_o )
czy np. kupic Warcrafta 3 i Diablo 2 i moze Hitmana 2 bym kupił bo w empiku tanio widziałem
premierowke ;]
Pisac panowie bo jutro trzeba do empiku isc :D


Ja bym radziła wziąć Hitmana. Jeśli lubisz gry akcji (takie skradankowe) to Ci się na pewno spodoba. Ja w nią grałam bardzo długo, ze dwa razy ją przeszłam (nie znudziła się ;)) i muszę powiedzieć, ze jest bardzo dobrą grą i wciągającą, Szczerze polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie: czy opłaca się kupić Sagę Gothic z XK Gold tylko dla pierwszej części (bo Gothica II + Noc Kruka mam z CDA) ? Dodam, że moje ulubione RPG-i to Wiedźmin i Jade Empire: ES, a potem Gothici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ja w takiej samej sytuacji ją kupiłem, ale wraz z nią 4 inne gry. Chyba, że chcesz kupić w zwykłym sklepie wtedy bierz. Ew. możesz poszukać w necie, widziałem gdzieś za 10zł, ale tylko z większym zestawem gier, inaczej się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Jak sądzicie: czy opłaca się kupić Sagę Gothic z XK Gold tylko dla pierwszej części
(bo Gothica II + Noc Kruka mam z CDA) ? Dodam, że moje ulubione RPG-i to Wiedźmin i Jade
Empire: ES, a potem Gothici.

W Gothica I zagrać warto, choć na Twoim miejscu kupił bym samą jedynkę, chociażby na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:51, krak2610 napisał:

Literkowa ot co ;]
Ale niestety sie mylisz bo Counter Strike 1.6 tez nie można za darmo ( legalnie ) pobrac
z internetu. :(
Trzeba placic.Ale warto.
Oprocz tego w zestawie jest DayOD , Deathmatch , Ricochet .

no nie wiem, z tego co mi widomo ten mod jest darmowy o ile masz własna kopie Half-Life. W każdym razie ja mam, zarejestrowałem ja na Steam''ie i mogłem spokojnie zainstalować Counterka 1,6. Być może jest też w sprzedaży handlowa wersja, ja wiem tylko, że jak się ma zarejestrowanego Half-Life to można bezpłatnie używać cs 1,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:53, Neysha napisał:

> Krótka pilka:
> Guild Wars ( napewno bedzie mi sie scinac - mam 256 mb ramu O_o )
> czy np. kupic Warcrafta 3 i Diablo 2 i moze Hitmana 2 bym kupił bo w empiku tanio
widziałem
> premierowke ;]
> Pisac panowie bo jutro trzeba do empiku isc :D

Ja bym radziła wziąć Hitmana. Jeśli lubisz gry akcji (takie skradankowe) to Ci się na
pewno spodoba. Ja w nią grałam bardzo długo, ze dwa razy ją przeszłam (nie znudziła się
;)) i muszę powiedzieć, ze jest bardzo dobrą grą i wciągającą, Szczerze polecam ;]


Heh ja tez juz kiedys przeszedlem Hitmana 2 i wiem ze jest dobry ;D;D
Co do zakupow to kupilem War3 ;];] Koncze kampanie ludzi .
Dzisiaj jeszcze bede w media-markt to moze jak mi sie oda porzyczyc od mamy kase ( bo mam w domu )
to wezme jeszcze Diablo 2 , czy jakies Far Cry`a :)
Pozdro
EDIT:
zadymek
No tak jeżeli sie ma Half Life to tak ale niestety nie wiele osob ma HL jedynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Jak sądzicie: czy opłaca się kupić Sagę Gothic z XK Gold tylko dla pierwszej części
(bo Gothica II + Noc Kruka mam z CDA) ? Dodam, że moje ulubione RPG-i to Wiedźmin i Jade
Empire: ES, a potem Gothici.

Tak właściwie to z CDA masz tylko Gothic 2 NK, w samego Gothica 2 raczej sobie nie zagrasz, a wierz mi, rózni sięznacznie od wersji z dodatkiem Noc Kruka. Co do samego dylematu czy kupić pakiet dla Gothica, to powiem tyle, nigdzie w dystrybucji nie możesz juz dostać samego Gothica więc jeśli chcesz go mieć to tylko w tym, pakiecie.
oczywiście zawsze możesz spróbować kupić na Allegro lub w innych źródłach, może ktoś chce zbyć Gothica czy to samodzielnego czy dodanego do jakiegoś czasopisma (np. numer 04/2006 CD-Action).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. :P Przy instalacji G2 z CDA możesz odznaczyć po prostu dodatek i grać na podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się