FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 08:34, burczynski napisał:

Czy Antologia max payne jest dobra ??


Właściwie to nie ma się tutaj nad czym zbyt długo zastanawiać, bo 25zł za te tytuły to praktycznie tak jakbyś je dostawał za darmo. Fakt, są to gry dość krótkie i na przejście jednej części przypada jakieś 7-8 godzin, ale mają świetny klimat i naprawdę wciągającą fabułę. Mnie osobiści "dwójka" podobała się bardziej niż cześć pierwsza. Nic tylko brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 08:34, burczynski napisał:

Czy Antologia max payne jest dobra ?? Przyszlo mi grac kiedys jedynie w max''a 2. A chcialem
zamówić razem z innymi splinterami. To jak warto ?

cała seria max payne''a jest SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:54, MasterHeroes napisał:

A co lepsze?? Gears of War czy Assassin''s Creed?? Słyszałem że AC obsługuje tylko karty
PCI Express, gra ktoś w AC na karcie AGP?? GoW ma zaś problem z multi bo trzeba płacić.
Wytłumazy mi to ktoś jak to jest z tymi grami??


Jeśli miałbym wybierać między tymi grami to poleciłbym Ci Assasin Creed. Ja lubie poprostu takie gry i ta bardzo mi się podoba. Jednk jeśli lubisz FPSy to Gears of War też jest fajne. Ogólnie decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz możliwość to zaisntaluj demo każdej gry i wtedy zobaczysz co bardziej jest dla Ciebie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest według was lepsze??

Legend:Hand of God

Timeshift

Turok

o i jeszcze która piłka nożna jest lepsza ??

UEFA Euro 2088

fifa 08

proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

co jest według was lepsze??

Legend:Hand of God

Timeshift

Turok

o i jeszcze która piłka nożna jest lepsza ??

UEFA Euro 2088

fifa 08

proszę o odpowiedź


Ja Ci odpowiem inaczej ;]
Nie powiem CI co jest lepsze bo takiej odpowiedzi nie ma ;]
Ale powiem Ci za to co ja bym wzioł na Twoim miejscu
Legend:Hand of God ( Black Edition )
I UEFA Euro 2008 (a nie 2088 ;D )
Hmm ale pamietaj ze ta fifa straci swoją moc po mistrzostwach i juz nie bedzie dawała
takiego wielkiego funna jak 2 godziny po meczu Polska-Niemcy ;] ( wygramy 3-0 )
Ale skoro chcesz pięniądze przeznaczyc na pilke nożną ( gre ) to spokojnie mozesz zainwestować
w ten tytuł, ja osobiscie wolałbym najnowszego PES-a ale Twoje zycie Twoje wybory ...
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:27, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie,czy polecacie kupić gre MaX Payne Antologie?Aha i jeszcze jedno pytanie
ile ta gra kosztuje w Media Markt?


Tak, sam kupuję tę grę, na prawdę opłaca się, co do Media Markt, nie jestem pewien, ale przedział cenowy to z 20-25 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:36, Jaki Ganh1 napisał:

> Witam mam pytanie,czy polecacie kupić gre MaX Payne Antologie?Aha i jeszcze jedno
pytanie
> ile ta gra kosztuje w Media Markt?

Tak, sam kupuję tę grę, na prawdę opłaca się, co do Media Markt, nie jestem pewien, ale
przedział cenowy to z 20-25 :-)


Aha to se kupie MP:) A co do ceny to właśnie dowiedziałem sie ze w MM kosztuje jedyne 18,90zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu kieruję tego posta do fanów MMORPG, albo ścilej mówiąc, żeby uniknąć wieloznacznośći i nie domówień, gdyz zdaje sobie sprawę, że nie wszytkie MMORPG są MMORPG''ami, ale na potrzeeby tego posta uzn ajmy, że tak jest.
Za miesiąc sesja letnia, a potem wolne trzy miesiące. Oczywiście wolne w znaczeniu popołudnia, ponieważ jak większość studentów trzeba zarobić na początek przyszłego semestru. Ale przeciez nie żyje sie tylko pracą, dlatego w tym okresie będzie mnie stać na granie w mmo i teraz meritum: Chłopaki pomóżcie jestem rozdarty pomiędzy LOTRO/ WOW(edycja battlechest)/ Conan. Jak macie jakieś doświadczenia to piszcie. Chodzi mi tu głównie oto, czy przy zakładaniu konta wymagana jest karta pre-paid jak w wowie, czy tez nie itp. Wspomnę tutaj, że rok temu zafundowałem sobie 3 miesiące wowa i szczerze powiedziawszy przejadł mi się, ale po kolejnych 3 miesiącach przerwy wracam do niego dzięki trial account, lecz boje sie, że znów mi sie znudzi ci co grali w wowa wiedzą o co chodzi. To panowie co radzicie i jak to w praktyce wygląda. Wiem że lotro w wersji gold ma 45 dni wolnych, więc potrzebna jest karta pre-paid przy zakładaniu konta? i jak się gra jakie macie zdanie. Żałujecie czy nie? Gorzej będzie z Conanem, bo jak wiemy on dopiero sie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Test Drive Unlimited w TS. Jest wysoko oceniana w recenzjach i tylko chcę wiedzieć czy dużo jest serwerów i osób na nich. I jeszcze jedno: czy gra pójdzie na sprzęcie AMD Duron 1,8Ghz, 768 Mb Ram DDR1, GF 7300GT 512 Mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:58, Szybki Konrad napisał:

Chciałbym kupić Test Drive Unlimited w TS. Jest wysoko oceniana w recenzjach i tylko
chcę wiedzieć czy dużo jest serwerów i osób na nich. I jeszcze jedno: czy gra pójdzie
na sprzęcie AMD Duron 1,8Ghz, 768 Mb Ram DDR1, GF 7300GT 512 Mb?

powinna chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:58, Szybki Konrad napisał:

Chciałbym kupić Test Drive Unlimited w TS. Jest wysoko oceniana w recenzjach i tylko
chcę wiedzieć czy dużo jest serwerów i osób na nich. I jeszcze jedno: czy gra pójdzie
na sprzęcie AMD Duron 1,8Ghz, 768 Mb Ram DDR1, GF 7300GT 512 Mb?


karte masz bardzo dobra, gorzej z prockiem i pamiecia... Co prawda moj brat cioteczny ma karte 6150, pamiecie tyle samo, a procek dwurdzeniowy i gra chodzila tak ze, spokojnie wyscig szybciej by wygral na piechote. Ale z twoja karta radze sprobowac :D
A pamietaj - w grze nie wybierasz serwera do gry. Jezeli bedziesz chcial posmigac ze mna (ja zawsze chetny...) musisz miec xfire. Program nie dosc ze polaczy cie na serwer, to jeszcze bedziesz mogl pogadac z innymi wtedy, kiedy ty jestes gry a 2ga osoba po za gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

co jest według was lepsze??

Legend:Hand of God

Timeshift

Turok

o i jeszcze która piłka nożna jest lepsza ??

UEFA Euro 2088

fifa 08

proszę o odpowiedź


Ja bym wybrał 3 gry z tych, które podałeś: Turok, Uefa Euro 2008 i Fifa 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic na steamie Counter Strike compliete pack. Bardzo mi zalezy na Counter Strike Source choc w 1.6 tez pogra najchetniej. Czy warto za te 20 dolcow, kupic te 3 gry? dodam ze 20 dolcow to kosztuje sam CS:S, ale chodzi mi o to czy naprawde warto dla tej nowej wersji CS?

Kocham ET, czy ET:QW godny jest poprzednika? Czy moze zamiast ET:QW kupic CoD4. Wiem, ze jest swietny single. Bardzo zalezy mi na multi, jednak nie jestem pewien, czy naprawde warto, tak jak go chwala(zawiodlem sie an multi do CoD2, jednak wiem ze tworcy sami mowili ze multi bedzie slabe). To jak, pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

co jest według was lepsze??

Legend:Hand of God

Timeshift

Turok

o i jeszcze która piłka nożna jest lepsza ??

UEFA Euro 2088

fifa 08

proszę o odpowiedź

Z pierwszego rzedu we Turok, i Legend Hand of God. Jezeli mozesz wziac tylko jedna, to zalezy od tego czy wolisz FPS, czy H&S ;]
Co do drugiego rzedu, jak juz masz wziac Fifa(nie polecam, kup sobie PES 2008 a nie oderwiesz sie od kompa!!) wez Fifa 08. Uefa euro 2008 jest ledwie na 3 wieczory, a ladniejsza grafika jest tylko w wersji na x360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

co jest według was lepsze??

Legend:Hand of God

Timeshift

Turok

o i jeszcze która piłka nożna jest lepsza ??

UEFA Euro 2088

fifa 08

proszę o odpowiedź

Legend:Hand of God

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:19, Kirabax napisał:

Chcialbym kupic na steamie Counter Strike compliete pack. Bardzo mi zalezy na Counter
Strike Source choc w 1.6 tez pogra najchetniej. Czy warto za te 20 dolcow, kupic te 3
gry? dodam ze 20 dolcow to kosztuje sam CS:S, ale chodzi mi o to czy naprawde warto dla
tej nowej wersji CS?

Kocham ET, czy ET:QW godny jest poprzednika? Czy moze zamiast ET:QW kupic CoD4. Wiem,
ze jest swietny single. Bardzo zalezy mi na multi, jednak nie jestem pewien, czy naprawde
warto, tak jak go chwala(zawiodlem sie an multi do CoD2, jednak wiem ze tworcy sami mowili
ze multi bedzie slabe). To jak, pomozecie?


Ja tam wolę CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

Legend:Hand of God

lipa

Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

Timeshift

super

Dnia 17.05.2008 o 09:53, Kacper Karcz napisał:

Turok

nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się