FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 11:13, marlen230 napisał:

jakaś formuła 1? Nie znam nic fajnego - polećcie coś...


Ja polecam darmową grę SingTel Race 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:27, NeVeN napisał:

A ja co mam wybrać Skate na PS3 czy Frontlines Fuels of war

ja bym wybrał Frontlines Fuels of war :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 11:13, marlen230 napisał:

jakaś formuła 1? Nie znam nic fajnego - polećcie coś...


Na PC już dawno żadna formuła 1 nie wyszła. Ostatnie takie gry które sobie przypominam pochodzą z 2002 roku. Mam tutaj na myśli F1 2002 i Grand Prix 4, więc nie masz co liczyć na to że sobie tam pojeździsz Robertem Kubicą. Z tego co mi wiadomo to obie gry były dość udane i warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc wybrałem już 2 gry do najbliższego zakupu: Scarface''a i Jade Empire. Obie gry są chyba warte kupna ( zwłaszcza w tej cenie ;D ) ale jak dowiedziałem się że Fable będzie w tej taniej serii to też się nad nim zastanawiam. I pytanie: czy Fable może mi się spodobać jeżeli jako tako podobał mi się Gothic III, JE na razie nie mam ale wygląda nieco podobnie do Fable''a ... więc ? I pytanie - co Was w Fable''u denerwowało, czy istnieje tam zbieractwo jak w Gothicu 3, ogólnie prosiłbym o wady i zalety tej gry. Najważniejsze aby miała dobry gameplay, nie za dużo bugów, ładnie wyglądała i ważna rzecz - czy w Fable istnieje rozwój postaci, jeżeli tak czy jest skomplikowany ? Ech ... tyle gier w tych tanich seriach się pojawia a ja bym się chciał w końcu zaopatrzyć w Assasin''s Creeda ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? W jakiej taniej serii jest Fable? Zapodasz linka? A co do Fable to o grywalnośc się nie bój, bo jest naprawdę na wysokim poziomie. Bugów też nie ma za dużo, a na pewno ma mniej niż G3 ;] Wygląda naprawdę ładnie, bajkowo. Postac oczywiście rozwijamy zbierając doświadczenie. Owe pakujemy w siłę, zręcznośc i magię. Każda profesja ma swoje umiejętności, np. zręcznośc - strzelanie z łuku, siła - długośc paska życia, magia - spowolnienie czasu etc. Wady, hmmm, na pewno bardzo liniowa i konsolowa, tzn nie ma takiej swobody poruszania się po świecie ja w Gothicu. Są jedynie plansze, które się ładują gdy przechodzimy do następnego. Jednak zalet jest więcej jak klimat, grywalnośc, grafika, muzyka, bycie złym lub dobrym, które się odzwierciedla nie tylko w wyglądzie (b. dobry ma aureolę nad głową, a b. zły ma rogi), ale także w fabule. Jest dużo wyborów, takich jak zabicie kogoś ważnego (z rodziny nawet) etc. Ogólnie gra warta każdych (prawie) pieniędzy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak przedstawię swoje plany: w przyszłym tygodniu: LEGO Indy i FM 08, a pod koniec czerwca Fable i...chciałem STALKERA, ale mi nie wejdzie:( Może znacie jakiegoś "efpeesa" w mniej więcej takich klimatach albo drugowojennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł :) Polecano mi tak, albo Oblivion, albo NWN2, albo Gothic 3. Za pierwszy razem wybrałem Obliviona - świetny :)
Za drugim chciałem kupić NWN2, lecz nie było, ah. Więc wziąłem Gothica 3. W jedynce byłem zakochany, dwójka fajna. Słyszałem że pełna bugów, nie będzie chodzić płynnie, a tu - pff. Grałem od 22 do 7 rano (tak, tak, wariat :>) i ani razu mi się nie przycięła. A gra świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam wybrać spośród strzelanek takich jak: S.T.A.L.K.E.R., Painkiller+BooH, czy The Orange Box, jeśli podobał mi się CoD4 i (trochę) Rainbow Six: Vegas.
Podobnie też zresztą z RTS-ami: Supreme Commander ZK, C&C3: Wojny o Tyberium+Gniew Kane''a, czy 9 Kompania? Dodam, żę moimi ulubionymi RTS-ami są: World in Conflict, Company of Heroes i cała seria Warhammer 40k DoW (no, oprócz Soulstorm, ale kupię go w później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciah/

Hm, hm. Strzelanki? Stalker to gra FPS z domieszką RPG, jest bardzo wciągająca i dobra. Orange Box po prostu świetny, to polecam najbardziej. Team Fortress, genialna gra przez sieć, do tego Half Life 2, świetna gra ze świetną fizyką, i logistyczna, miło się gra, Portal 2 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:23, czerwonypies napisał:

Co mam wybrać spośród strzelanek takich jak: S.T.A.L.K.E.R., Painkiller+BooH, czy The
Orange Box, jeśli podobał mi się CoD4 i (trochę) Rainbow Six: Vegas.
Podobnie też zresztą z RTS-ami: Supreme Commander ZK, C&C3: Wojny o Tyberium+Gniew Kane''a,
czy 9 Kompania? Dodam, żę moimi ulubionymi RTS-ami są: World in Conflict, Company of
Heroes i cała seria Warhammer 40k DoW (no, oprócz Soulstorm, ale kupię go w później).

Wybrałbym Orange Boxa i C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:21, suchy12 napisał:

Chciałbym sie zapytać co byśćie wybrali jak byśćie kupowali? Penumbre czy Assasin Creeda?


To też jakiego masz kompa;) Ale ja osobiście wolałbym Assasina, gra mimo kilku niedociągnięć jest dobra i miło się w nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:23, czerwonypies napisał:

Co mam wybrać spośród strzelanek takich jak: S.T.A.L.K.E.R., Painkiller+BooH, czy The
Orange Box, jeśli podobał mi się CoD4 i (trochę) Rainbow Six: Vegas.
Podobnie też zresztą z RTS-ami: Supreme Commander ZK, C&C3: Wojny o Tyberium+Gniew Kane''a,
czy 9 Kompania? Dodam, żę moimi ulubionymi RTS-ami są: World in Conflict, Company of
Heroes i cała seria Warhammer 40k DoW (no, oprócz Soulstorm, ale kupię go w później).


Wziołbym orange box i C&C


Serrafinek


Polecam bitwe o śródziemie bardzo dobra strategia w klimacie fantasy jak grales w warcrafta to lotr powinien ci sie spodobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecia kupić dosć starą grę (powrót do klasyków), ale bez przesady liczymy rok produkcji koło 2000r. Moze być Action RPG, RPG, RTS i ewentualnie FPS. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:04, bzuq99 napisał:

Jaką polecia kupić dosć starą grę (powrót do klasyków), ale bez przesady liczymy rok
produkcji koło 2000r. Moze być Action RPG, RPG, RTS i ewentualnie FPS. Pozdrawiam:-)


Baldur`s Gate 2, Icewind Dale 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się