FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 20:11, Probos napisał:


> Nie no spoko, nie rozlosciles ale troche pobudziles po nocy zarawnej na Wiedzminem
w
> wersji ksiazkowej.

Czyli jesteśmy na etapie Wiedźmina. :) Jak skończysz, zabierz się za Trylogię Husycką,
IMO o niebo lepsza.

> Nie wiem czy zauwazysz edit do tamtego posta to ponowie pytanie.
> Jak po nicku rozpoznajesz kto gral w WoW a kto nie :D?

Strzelam. ^_^

Budep - MMO to ogólnie gatunek gier, w które grać można wyłącznie online. Czyż GW się
nie zalicza ? :>

Narazie musze czekac do 16-17 zeby wrocic do polski i wyporzyczyc kolejne czesci :(
A na teraz przeczytam sobie Hanibala Lectera

Tak rzeczywiscie ta gra ktora zamowiles jest bardzo fajna, gralem w nia u kumpla i pewnie bedziesz sie swietnie przy niej bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 20:15, krak2610 napisał:

Narazie musze czekac do 16-17 zeby wrocic do polski i wyporzyczyc kolejne czesci :(
A na teraz przeczytam sobie Hanibala Lectera


Zderzenie z Lecterem boli, jeżeli nie jesteś przystosowany do tego gatunku. Ale,ale, kończmy off-topowanie, z chęcią porozmawiałbym z Tobą w temacie o książkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 18:59, Probos napisał:


> Taak? jestem ciekawy jakie. Tylko nie mów o WoW bo tu chyba chodzi o grę , w której
nie
> płaci się kosmicznego co miesięcznego abonamentu.

GW jest głównie dla dzieci, które nie potrafią sobie zarobić 40 zł miesięcznie i grają
w dziwne podróbki MMO.


Nie rozumiem cię. Każdy gra w to co lubi, a nie w to na co może zarobić a na co nie. Ja bez problemu bym mogł grać w WoW bo 40 zł miesięcznie na abonament to nic wiekiego, ale po co? Nie lubię WoW i tyle, więc z tych dwóch gier polecam GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś, że nie użyjesz opcji odpowiedzi i Ci nie odpowiem? Wątek uznałem za zakończony jednakże Ty dalej szedłeś w zaparte dlatego też ja ripostuję. Czytałem wszystko dokładnie i z pełnym zrozumieniem. Nie moja wina, że cały czas próbujesz lać wodę i nic konkretnego nie mówić. Mówienie, że chciałeś sprawdzić reakcję fanów jest po prostu dość nieudolną próbą wyjścia z sytuacji, w której wszyscy obrócili się przeciw Tobie wyśmiewając lub w inny sposób podważając Twój pogląd. Napisałeś głupotę, próbowałeś z tego wybrnąć - nie udało się. Zachowaj więc teraz resztki honoru i nie brnij w to dalej, bo nie ma to większego sensu. Nie będę próbował dodać coś teraz na temat, bo to i tak bez sensu. Też mogę sobie napisać "taaak, El Matador to całkiem dobra gra" choć wcale w nią nie grałem [nie mówię, że Ty nie grałeś], żeby tylko kompletnie nie offtopować, ale i tak obaj napisaliśmy sporo postów kompletnie nie na temat, więc jak mamy dostać ostrzeżenie czy degrada to i tak dostaniemy. Ale nie mogłem się powstrzymywać przed wyrażeniem swojej opinii tylko dlatego, że to nieodpowiedni temat. Teraz naprawdę EOT, mam nadzieję, że nie będziesz dalej próbował z tego wybrnąć, bo to i tak nie ma sensu. Sorki wszystkim za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, sztama z JayL jest, wypaliliśmy fajkę pokoju na x-fire. ^_^

Mam takie pytanko, skoro już przyszło mi pisać w tym temacie. Szukam gry podobnej do Blitzkrieg II, tj.
- podobna tematyka
- równie tania
- fenomenalna
- nie są to Pancersi.

EDIT : Zapomniałem o najważniejszym. ;c
Tak, popisałem się wyjątkową głupotą twierdząc, że GW jest dla tych, co na WoW-a zarobić nie mogą. ;c Sam nie wiem skąd mi coś takiego do łba strzeliło, eh... Starzeje się... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy, ratunku! ^^ Ostatnio każda kupiona przeze mnie gra, każdego gatunku mnie totalnie zawodzi. Jakaś klątwa chyba. Weźcie podajcie jakieś ciekawe tytuły, tylko nie wyskakiwać z Gothiciem, TESem czy innymi znanymi grami bo w te każdy chyba grał do bólu ^^ Dajcie po prostu super hiper pro mega extra wciągające i grywalne gry, proszę, bo wytrzymać nie da grając non-stop w ET ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:15, Jaki Ganh1 napisał:

Ludzie, pomocy, ratunku! ^^ Ostatnio każda kupiona przeze mnie gra, każdego gatunku mnie
totalnie zawodzi. Jakaś klątwa chyba. Weźcie podajcie jakieś ciekawe tytuły, tylko nie
wyskakiwać z Gothiciem, TESem czy innymi znanymi grami bo w te każdy chyba grał do bólu
^^ Dajcie po prostu super hiper pro mega extra wciągające i grywalne gry, proszę, bo
wytrzymać nie da grając non-stop w ET ^^


Chociaż gatunek, jaki chcesz byś podał. Bo tak to ciężko coś polecić.
Ja niedawno kupiłem sobie Mass Effect i bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuję i multi i single, najlepiej żeby był porządny single i wciągający multi, ale może być sam mutli. Gatunek, uhm, akcja, rpg, przygodowe i podgatunki tych gatunków (fps, crpg itd itd ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:15, Jaki Ganh1 napisał:

Ludzie, pomocy, ratunku! ^^ Ostatnio każda kupiona przeze mnie gra, każdego gatunku mnie
totalnie zawodzi. Jakaś klątwa chyba. Weźcie podajcie jakieś ciekawe tytuły, tylko nie
wyskakiwać z Gothiciem, TESem czy innymi znanymi grami bo w te każdy chyba grał do bólu
^^ Dajcie po prostu super hiper pro mega extra wciągające i grywalne gry, proszę, bo
wytrzymać nie da grając non-stop w ET ^^


Shooter: Bioshock - zabawa plasmidami.
Wyścigi: GRID(wspaniały model jazdy jednak nie ma swobodnego podróżowania po świecie jak w TDU) i TDU(mnóstwo świetnych samochodów i motocykli, wielka, piękna wyspa Oahu) i...długo długo nic... :)
cRPG - tu będzie ciężko bo jak lubisz kosmiczne klimaty to Mass Effect jest wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:23, Jaki Ganh1 napisał:


Call Of Duty 4, fajny ale krótki single, i miodzio multiplayer
The Orange Box, znakomity single(half life 2 i wszystkie do niego dodatki, oraz portal) i świeny multi, czyli Team Fortress 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock - raczej nie, bądź co bądź, wolę od shooterów coś z fabułą, np. jak Far Cry, Call of Duty (wszystkie części) itp. I jak jednak shooter to nie typu rozwalanka jak w Quake czy UT, tylko coś bardziej taktycznego (no, nie jakiś super taktyk, na poziomie Wolfenstein: enemy territory czy CoD2 wystarczy). GRID, no uhm, nie grałem, ale faktycznie, słyszałem że w porządku. TDU z początku mnie bardzo wciągnęło, ale w końcu brak tuningu optycznego i brak fabuły mnie zanudził. Co do Mass Effecta, nie, mam niemiłe przeżycia z KotOR''em więc klimaty kosmiczne mnie nie interesują, chyba że na prawdę w porządku, a jest może demo ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak taktyczny shooter to GRAW czyli Ghost Recon Advanced Warfighter 1 i 2 - polecam bo naprawdę dobrze się bawiłem przy tych grach.
A co do dema ME to jak na razie nie ma.

EDIT: Aha i to co Rumcajs powiedział - Half Life 2 + episody i portal - też warto w to zagrać bo historia Freemana naprawdę wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mass Effect to coś zupełnie innego niż Kotor. To przypomina bardziej Gears of War i GRAW - to chowanie się za ścianą i ostrzeliwanie wrogów z karabinu, strzelby, granatów, mocy psionicznych itd. A także rozkazy wydawane innym bohaterom, jak w taktycznym FPS-ie :) Fakt, że jest z tego też świetny i bardzo klimatyczny RPG. A co do dema - nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:34, Sheloi napisał:


Wciąga, wciąga :P Jak by się spodobał HL2, to jeszcze HL1 z dodatkami, ale on będzie już bardziej dla fanów, bo to jednak stara gra. Ale świetna tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:37, Rumcajs52 napisał:

>
Wciąga, wciąga :P Jak by się spodobał HL2, to jeszcze HL1 z dodatkami, ale on będzie
już bardziej dla fanów, bo to jednak stara gra. Ale świetna tez :D


Ja właśnie najpierw w HL1 zagrałem - jak wyszła "dwójeczka" to nie mogłem się powstrzymać i od razu kupiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 18:13, BogSumerow napisał:

> A od GW znam lepsze MMO. ;>

Taak? jestem ciekawy jakie. Tylko nie mów o WoW bo tu chyba chodzi o grę , w której nie
płaci się kosmicznego co miesięcznego abonamentu.


ze co? To jest twoim zdaniem komiczny abonament? to jest tylko 50 zl miesiecznie... 80zl za 2 miesiace... ja 14 letni chlopak jestem w stanie bez problemu na to zarobic a wy niemozecie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:51, diablolod napisał:

ze co? To jest twoim zdaniem komiczny abonament? to jest tylko 50 zl miesiecznie... 80zl
za 2 miesiace... ja 14 letni chlopak jestem w stanie bez problemu na to zarobic a wy
niemozecie? :>

Możemy, nie musimy, a jak nie chcemy to w GW rżniemy. Każdy kto się zastanawia czy kupić GW to niech więcej tego nie robi! Kupować! Ja nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 00:56, Grinczar napisał:

Możemy, nie musimy, a jak nie chcemy to w GW rżniemy. Każdy kto się zastanawia czy kupić
GW to niech więcej tego nie robi! Kupować! Ja nie żałuje!


:) Ja wolalem wowa... znaczek Blizzard robi swoje :D No i duzo o nim slyszalem..o GW dopiero niedawno sie dowiedzialem :] W kazdym razie nie wezme GW z jednego prostego powodu... czytalem ze kazdy ma "oddzielna" mape po wyjsciu z miasta, chyba ze jest w party

A no i bez offtopu... polecam gre Chronicles of Riddick... gra genialna, zreszta tak jak i film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się