FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 10:48, Rumcajs52 napisał:

50 zł miesięcznie? 8|
omg, jak ja się ciesze że mam wstręt do wszelakich mmorgów :P


Właśnie, kupić oryginalną grę w sklepie i jeszcze płacić za to że mogę w nią sobie pograć. Do czego to doszło. Jak dla mnie jest to po prostu śmieszne. Tak jakby innych (i to nawet lepszych) gier nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:08, dave03 napisał:


Właśnie. Btw. to latanie i rozwalanie wszytkiego na około jest nudne. Wiem że są questy, ale to jest po prostu nudne!
A ja myślałem że 90zł za xbox live na 13 m-cy to dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Co kupić? Stakler:Cień Czarnobyla, czy Czyste niebo. Pytam się, bo spodobała mi się Clear Sky, ale może będę musiał zagrać w Ćc, żeby zrozumieć fabułę CzN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy gra Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II to ciekawa gra? Czy ma jakiś wątek fabularny, czy ogranicza się do zbuduj zamek, zbuduj armię, broń zamku, zaatakuj wrogi zamek, dobuduj armii, broń zamek? I czy znacie jakieś gry podobne do SpellForce, ew. Warcraft''a III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:08, dave03 napisał:

> 50 zł miesięcznie? 8|
> omg, jak ja się ciesze że mam wstręt do wszelakich mmorgów :P

Właśnie, kupić oryginalną grę w sklepie i jeszcze płacić za to że mogę w nią sobie pograć.
Do czego to doszło. Jak dla mnie jest to po prostu śmieszne. Tak jakby innych (i to nawet
lepszych) gier nie było.


Ale wlasnie moim zdaniem warto... WoW to dobra gra, a z tego co widze to nie sadze ze kiedykolwiek w nia grales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 12:40, diablolod napisał:

Ale wlasnie moim zdaniem warto... WoW to dobra gra, a z tego co widze to nie sadze ze
kiedykolwiek w nia grales

Ja grałem bardzo krótko, na koncie kolegi. Bardzo klimatyczna gra. Bycie krasnoludzkim kucharzem który potrafi robić ogniska to bardzo fajna sprawa ;). Dzięki mnie drużyna miała więcej XP''a i życia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:59, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie, czy gra Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II to ciekawa gra? Czy ma
jakiś wątek fabularny, czy ogranicza się do zbuduj zamek, zbuduj armię, broń zamku, zaatakuj
wrogi zamek, dobuduj armii, broń zamek? I czy znacie jakieś gry podobne do SpellForce,
ew. Warcraft''a III?


do warcrafta III podobne są Kingdom Under Fire oraz Armies of Exigo - SpellForce był dość oryginalny ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modok >>> COH? Rozwiń nazwę.


Teokrata >>> SpellForce jest oryginalny, tak wspaniałej gry można szukać i szukać, nigdy się nie znajdzie ^^ Zaraz zobaczę gry podane przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:08, dave03 napisał:

> 50 zł miesięcznie? 8|
> omg, jak ja się ciesze że mam wstręt do wszelakich mmorgów :P

Właśnie, kupić oryginalną grę w sklepie i jeszcze płacić za to że mogę w nią sobie pograć.
Do czego to doszło. Jak dla mnie jest to po prostu śmieszne. Tak jakby innych (i to nawet
lepszych) gier nie było.


zgadzam się !!! wolę sobie zagrać w Fable, Wiedźmina czy KOTORa zamiast płacić za chamskie levelowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 15:11, Jaki Ganh1 napisał:

Teokrata >>> SpellForce jest oryginalny, tak wspaniałej gry można
szukać i szukać, nigdy się nie znajdzie ^^ Zaraz zobaczę gry podane przez Ciebie.


wiem grałem ;-))) podane przeze mnie gry można bardzo tanio nabyć bo nie są już pierwszej świeżości
ale jeśli kręci Cię Warcraft III to te gry również Ci się spodobają bo to jego "klony" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili ze współczesnych gier dla fana staroci takich jak Baldur''s Gate i Icewind Dale oraz silnika Infinity? Od razu zaznaczam że Neverwinter mnie nie kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 12:40, diablolod napisał:

Ale wlasnie moim zdaniem warto... WoW to dobra gra, a z tego co widze to nie sadze ze
kiedykolwiek w nia grales


Wow jest grą dobrą, i właśnie dla tego ludzie płacą za granie w nią.
Wg. mnie Blizzard mógłby już mocno zejść z ceny abonamentu, np. do 20, 25 złotych. Wtedy sam zastanawiałbym sie nad kupnem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:18, polskavaenk napisał:

Ej opłaca mi się kupić COD 4 czy lepiej już zaczekać na COD 5 ?


Ja bym brał CoD 4.Ze względu na multi głównie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:18, polskavaenk napisał:

Ej opłaca mi się kupić COD 4 czy lepiej już zaczekać na COD 5 ?


Oj opłaca się, opłaca. CoD4 choć ma krótką fabułę, to jednak porządną, i trzeba powiedzieć, że gdyby nie to, że jest tak wyśmienita gracze by nie zważali że jest krótka, po prostu każdy chce grać dalej dalej, a tu w końcu koniec ;) Ale za to mutliplayer jest długi, oj bardzo długi, możesz grać do zasranej śmierci i Ci się nie znudzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:17, destro177 napisał:

Co byście polecili ze współczesnych gier dla fana staroci takich jak Baldur''s Gate i
Icewind Dale oraz silnika Infinity? Od razu zaznaczam że Neverwinter mnie nie kręci:)


ech... jeśli chodzi o 2d to standardowo - Plancape Torment oraz Arcanum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję sobie kupić jakąś grę na PSP , myślę nad Killzone Liberation i Medal of Honor Heroes , powiedzcie czy gierki są dobre i czy można przy nich trochę czasu spędzić , albo doradźcie jakąś dobrą grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się