FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 16:35, BogSumerow napisał:

Ok ale ja zamiast wydawać 40zł miesiecznie na grę, która dodatkowo mi się wcale nie podoba
mogę tą kwotę wydac na inne rzeczy.


No wlasnie... Jesli Ci sie NIE podoba to kupno tej gry nie podlega dyskusji, nieprawdaz? I w tym momencie mozna zakonczyc temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 16:44, BogSumerow napisał:

Czytałeś dyskusję od poczatku? Bo wydaję mi się że nie...

Owszem czytalem... i co z tego?

Ja poprostu powiedzialem ze skoro ci sie WoW nie podoba i wolisz np GW to kup GW i nie mow ze WoW jest zly przez abonament itp
Czy GW to MMO dla "dzieci" ktore nie maja kasy na WoW''a ( tak jak Tibia np.)? Sam niewiem... osobiscie gralem tylko w WoW''a wiec niemoge subietywnie wyrazic zdania na ten temat.
Moim zdaniem WoW jest najlepszym MMO na rynku... wy mozecie uwazac inaczej - kwestia gustu
Nie lubisz ? To nie graj! To jest najwalsciwsza odpowiedz... po co sie klocic co jest lepsze, skoro i tak wiadomo ze nikt nie ma racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 17:55, Modok napisał:


Ci pisze się dużą literą ;P

Źle zrobiłem, miała być odpowiedź do tego kolesia, a do Ciebie tylko to że CN to prequel a nie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rumcajs ,Killzone jest świetny , chyba jedna z najlepszych gier na PSP , a żeby nie spamować planuję kupić Medal of Honor Wojna na Pacyfiku ( mam okazję kupić nówkę za 25 zł ) i tu chcę się zapytać czy gra jest dobra , ma fajny multiplayer i czy trochę ludzi w to gra przez sieć , acha i jeszcze przy okazji się zapytam czy będę mógł komfortowo zagrać na moim blaszaku Pentium 4 2.4 Ghz , 1 GB ramu i GeForce 6200 ? Chciałbym żeby gra wyciągnęła wysokie detale w rozdziałce 1024 x 768 , myślę że na średnich pójdzie super , ale jednak nie będzie to gra jak na wysokich . Z góry dziękuję za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie skierowane jest do posiadaczy gry Beijing 2008(wiem,że gra jest nowiutka i niewiele osób ją posiada ale jak ktoś już posiada to plis odpowiedzcie na moje pytanie). Czy warto kupić tę grę?(dla ścisłości poiem,że interesuje mnie platforma PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 20:52, Szymex ziom napisał:

Moje pytanie skierowane jest do posiadaczy gry Beijing 2008(wiem,że gra jest nowiutka
i niewiele osób ją posiada ale jak ktoś już posiada to plis odpowiedzcie na moje pytanie).
Czy warto kupić tę grę?(dla ścisłości poiem,że interesuje mnie platforma PC).


Ja na twoim miejscu bym jej nie kupował. Lepiej kup sobie najnowsze CD-ACTION na sierpień i na płycie będziesz mieć bardzo podobną grę, która nazywa się Summer Athletics, w której również masz sporo konkurencji bo, aż 26 (!!!) w tym kilka rodzajów pływania, żut dyskiem, oszczepem, młotem, kulą, różnego typu biegi, skoki o tyczce, wzwyż i mase innym smakołyków, a w dodatku gra jest całkowicie po polsku. Podsumowując wydajesz 14,90 a masz prawie 200 stronna gazetę i grę wyżej wymienioną. Pozwolę sobie przytoczyć pewien cytat z reklamy proszku do prania "DOSIA" - "...Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać?...". Wybór wydaje się oczywisty ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w wyborze strategi szukam takiej żeby można było budować budynki ( zamki mosty drogi itp... itd... ) żeby można było tworzyć jednostki i żeby można było jednostkami sterować ( nie tak jak w medieval lords )
Poszukuje coś w stylu kozaków ale już mi się znudziły i dlatego nie wiem co wybrać. pomóżcie

p.s. Założyłem ten temat bo nie znalazłem innego pasującego do mojego pytania

a i najlepiej jak by to było średniowiecze albo Japonia od XV w. do XX w. (i żeby byli samurajowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:05, filip1-1 napisał:

Potrzebuje pomocy w wyborze strategi szukam takiej żeby można było budować budynki (
zamki mosty drogi itp... itd... ) żeby można było tworzyć jednostki i żeby można było
jednostkami sterować ( nie tak jak w medieval lords )
Poszukuje coś w stylu kozaków ale już mi się znudziły i dlatego nie wiem co wybrać. pomóżcie

p.s. Założyłem ten temat bo nie znalazłem innego pasującego do mojego pytania

a i najlepiej jak by to było średniowiecze albo Japonia od XV w. do XX w. (i żeby byli
samurajowie)

To może Age of Empires? Dużo tam nacji jest z różnych epok i kultur, również tych, co powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:12, Kalejdoskop86 napisał:

> Potrzebuje pomocy w wyborze strategi szukam takiej żeby można było budować budynki
(
> zamki mosty drogi itp... itd... ) żeby można było tworzyć jednostki i żeby można
było
> jednostkami sterować ( nie tak jak w medieval lords )
> Poszukuje coś w stylu kozaków ale już mi się znudziły i dlatego nie wiem co wybrać.
pomóżcie
>
> p.s. Założyłem ten temat bo nie znalazłem innego pasującego do mojego pytania
>
> a i najlepiej jak by to było średniowiecze albo Japonia od XV w. do XX w. (i żeby
byli
> samurajowie)
To może Age of Empires? Dużo tam nacji jest z różnych epok i kultur, również tych, co
powiedziałeś.


grałem ale nie za bardzo mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:17, filip1-1 napisał:

dziedzictwo królów ??? co tam jest

A nie wiem, ogólnie to w Settlers grałem parę dobrych lat temu i nie jestem na bieżąco z tym, co się dzieje w tej serii, ale podobno dziedzictwo królów jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuję kupić Medal of Honor Wojna na Pacyfiku ( mam okazję kupić nówkę

Dnia 10.08.2008 o 19:29, lszos napisał:

za 25 zł ) i tu chcę się zapytać czy gra jest dobra , ma fajny multiplayer i czy trochę
ludzi w to gra przez sieć , acha i jeszcze przy okazji się zapytam czy będę mógł komfortowo
zagrać na moim blaszaku Pentium 4 2.4 Ghz , 1 GB ramu i GeForce 6200 ? Chciałbym żeby
gra wyciągnęła wysokie detale w rozdziałce 1024 x 768 , myślę że na średnich pójdzie
super , ale jednak nie będzie to gra jak na wysokich . Z góry dziękuję za odpowiedz .


Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza), 4.5 GB HDD. <- Zalecane.

Graficzna = ok A i gra dostała około 9/10 w gry online
RAM = ok
Procek = ok

Tylko nie wiem czy będziesz szaleć aż tak w takiej rozdziałce :( być może większe ekslozje troche zatkają twój procesor :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:19, Kalejdoskop86 napisał:

> dziedzictwo królów ??? co tam jest
A nie wiem, ogólnie to w Settlers grałem parę dobrych lat temu i nie jestem na bieżąco
z tym, co się dzieje w tej serii, ale podobno dziedzictwo królów jest dobre.


ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:20, filip1-1 napisał:

ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??

Nie martw się - wielu ludzi w ciemno też boi się kupić. ;)
Nic mi natomiast do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się