FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 01:21, Kalejdoskop86 napisał:

> ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??
Nie martw się - wielu ludzi w ciemno też boi się kupić. ;)
Nic mi natomiast do głowy nie przychodzi.


np. supreme comander?? tylko nie wiem jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:20, filip1-1 napisał:

> > dziedzictwo królów ??? co tam jest
> A nie wiem, ogólnie to w Settlers grałem parę dobrych lat temu i nie jestem na bieżąco

> z tym, co się dzieje w tej serii, ale podobno dziedzictwo królów jest dobre.

ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??


E ty chyba założyłeś jeden temat i ktoś ci Empire Earth polecił. Ja osobiście nie grałem bo płyta zjechana była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:22, Piwomaniak napisał:

> > > dziedzictwo królów ??? co tam jest
> > A nie wiem, ogólnie to w Settlers grałem parę dobrych lat temu i nie jestem
na bieżąco
>
> > z tym, co się dzieje w tej serii, ale podobno dziedzictwo królów jest dobre.

>
> ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??

E ty chyba założyłeś jeden temat i ktoś ci Empire Earth polecił. Ja osobiście nie grałem
bo płyta zjechana była :(


wiem ale dał mi linka i tu pisze gierka fajna ale ją przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:23, filip1-1 napisał:

> > > > dziedzictwo królów ??? co tam jest
> > > A nie wiem, ogólnie to w Settlers grałem parę dobrych lat temu i nie jestem

> na bieżąco
> >
> > > z tym, co się dzieje w tej serii, ale podobno dziedzictwo królów jest
dobre.
>
> >
> > ja wogóle i boję się wciemo kupować a coś z nowszych??
>
> E ty chyba założyłeś jeden temat i ktoś ci Empire Earth polecił. Ja osobiście nie
grałem
> bo płyta zjechana była :(

wiem ale dał mi linka i tu pisze gierka fajna ale ją przeszedłem


no to ja nie wiem czego ty chcesz...wymieniasz wszystkie elementy które sa w age of empires i empire earth po czym twierdzisz za AoE ci sie nie podoba, empire earth przeszedłeś, mediavale ci się znudziły.
aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś kto lubi rtsy i przeszedł Empire earth, nie lubi Age of Empires.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:34, heaton 1992 bdg napisał:

Jak jest to z grą El Matador , słyszałem , że gra nawet niezła ale nie mam tej tezy popartej
bo grę nie grałem a chce ją kupić :)


Powiem ci, że choć gra miała średnie recenzje to bardzo mi się podobała. Bullet time, duża liczba bronio, fajna grafika.

Sry za dubla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm szukam gry akcji na PlayStation 2 która była by w realiach wojny w Iraku.Mogą być też inne tylko byleby nie traktowały o II wojnie światowej.Grałem też już w Black i Killzone więc te raczej odpadają.Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:09, pawciooo23 napisał:

Hm szukam gry akcji na PlayStation 2 która była by w realiach wojny w Iraku.Mogą być
też inne tylko byleby nie traktowały o II wojnie światowej.Grałem też już w Black i Killzone
więc te raczej odpadają.Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź.


Ja bym polecił Medal of Honor: Vanguard ,grałem na Ps 2 i świetna.Gra doskonale pozwala się wcieli w realia 2 wojny światowej.Może właśnie tego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:57, x boj napisał:

Ja bym polecił Medal of Honor: Vanguard ,grałem na Ps 2 i świetna.Gra doskonale pozwala
się wcieli w realia 2 wojny światowej.Może właśnie tego szukasz.

Eh miało być bez wojen światowych:).Ale chyba się skusze widziałem screeny nawet fajnie wygląda i chyba żadnego kolejnego FPS nie znajdę bo jednak to nie jest domena konsol.Jednak zaryzykuje i kupie może się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:22, filip1-1 napisał:

np. supreme comander?? tylko nie wiem jak tam jest

Supreme Commander to genialna gra - dowodzenie setkami (a nawet i tysiącami jednostek)jednostek (każdą z osobna), niewiarygodny zoom (można oglądać albo całą planetę, albo nawet pojedyncze jednostki), świetna grafika. Dla mnie zaletą jest też wysoki poziom trudności - tu nie ma cackania się - jak chcesz wygrać na poziomie trudności wyższym niż niski, to trzeba dać z siebie wszystko. Do tego dochodzi fajna fabuła.
Wady: wymaga mocnego procesora (bez dwurdzeniowca lepiej w to nie grać...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mozna El Matadora kupic za 15 zl, wiec w sumie sie oplaca. Ja go kiedy kupilem, ukonczylem i odsprzedalem koledze. Mialem co do tej gry mieszane uczucia. Niby fajna, ale gdy ja ukonczylem za mur chinski nie chcialem do niej wrocic. Do tego jest kilka wkurzajacych rzeczy, np. gdy w zwolnionym tempie robisz tzw. "tygryska" to guzik widac, w dodatku jestes tak samo narazony na ostrzal. Jesli kochasz techno, to sciezka dzwiekowa jest jak znalazl dla Ciebie. Po 5 minutach grania chcialem dorwac debila odpowiedzialnego za muzyke. Caly czas leci uns, uns najgorszych lotow. Na szczescie mozna calkowicie wyciszyc muzyke. Tak wiec za te 15 zlociszy warto kupic EM, zawlaszcza jesli nie jestes wymagajacy. Zapomnialem tez zaznaczyc, ze El Matador nie nalezy do najlatwiejszych. Ja jednak radzilbym Ci dolozyc dyche i kupic Antalogie Max Payne. Genialna gra(y) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:58, Mac Cry napisał:

Teraz mozna El Matadora kupic za 15 zl, wiec w sumie sie oplaca. Ja go kiedy kupilem,
ukonczylem i odsprzedalem koledze. Mialem co do tej gry mieszane uczucia. Niby fajna,
ale gdy ja ukonczylem za mur chinski nie chcialem do niej wrocic. Do tego jest kilka
wkurzajacych rzeczy, np. gdy w zwolnionym tempie robisz tzw. "tygryska" to guzik widac,
w dodatku jestes tak samo narazony na ostrzal. Jesli kochasz techno, to sciezka dzwiekowa
jest jak znalazl dla Ciebie. Po 5 minutach grania chcialem dorwac debila odpowiedzialnego
za muzyke. Caly czas leci uns, uns najgorszych lotow. Na szczescie mozna calkowicie wyciszyc
muzyke. Tak wiec za te 15 zlociszy warto kupic EM, zawlaszcza jesli nie jestes wymagajacy.
Zapomnialem tez zaznaczyc, ze El Matador nie nalezy do najlatwiejszych. Ja jednak radzilbym
Ci dolozyc dyche i kupic Antalogie Max Payne. Genialna gra(y) ;)

Dzięki , El Matador wtedy zamawiam a do Max Payne Antologii się przymierzam , też zakupię , tyle że we wrześniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie PC zamierzam oprócz wielu tytułów (w które na tym PC by w ogóle nie ruszyły) kupić sobie jakieś MMO. Jakie mi polecacie? WoW (grałem w triala, gra piękna) , AoC (tutaj najbardziej się napaliłem, ale słyszę takie rzeczy o nim...) i GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Mówią różne niemiłe rzeczy o AoC, bo gra dopiero co wyszła i potrzebyje wprowadzenia jeszcze jakiś poprawek. Prawda jest taka, że i WoW na początku nie był doskonały. GW to bardzo dobry CORPG. I jeśli spodobały Ci się walki pvp to GW jest świetne. Ma bardzo dobrą Fabułe i wogóle jest fajne. WoW to głównie mozolne expienie na mobkach (opisuje WoW w oparciu o to co usłyszałem). Więc decyzja należy do ciebie, bo każda gra jest inna i przyciąga do siebie z innych powodów. Zależy co lubisz najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:25, rochicz napisał:

/ciach/

Mówią różne niemiłe rzeczy o AoC, bo gra dopiero co wyszła i potrzebyje wprowadzenia
jeszcze jakiś poprawek. Prawda jest taka, że i WoW na początku nie był doskonały. GW
to bardzo dobry CORPG. I jeśli spodobały Ci się walki pvp to GW jest świetne.
Ma bardzo dobrą Fabułe i wogóle jest fajne. WoW to głównie mozolne expienie na mobkach
(opisuje WoW w oparciu o to co usłyszałem). Więc decyzja należy do ciebie, bo każda gra
jest inna i przyciąga do siebie z innych powodów. Zależy co lubisz najbardziej.

Poczekam na inne wypowiedzi, bo np. GW ciągnie mnie, ale ja chciałbym MMORPG, a nie CORPG (tak jak zresztą sprostowałeś) .
Tak powiem: GW, WoW czy AoC?
Najbardziej się na AoC napaliłem bo jestem od dziecka fanem Conana i bardzo przemawia do mnie ten świat, ale jak słyszę o tych błędach itp. ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który shooter taktyczny opłaca się bardziej kupić? Rainbow Six: Vegas 2 czy Ghost Recon Advanced Warfighter? Jestem nastawiona na tryb single. Z multi pewnie jak zwykle nie będę korzystać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:56, Baluk25 napisał:

A ja mam pytanie: Czy Driver3 to dobra gra? ;> Czy warto ją kupić za 20 zł?


Nie i nie :P

Naprawdę, zastanów się bo znacznie lepiej można spożytkować 20 zł. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:23, Neysha napisał:

Który shooter taktyczny opłaca się bardziej kupić? Rainbow Six: Vegas 2 czy Ghost Recon
Advanced Warfighter? Jestem nastawiona na tryb single. Z multi pewnie jak zwykle nie
będę korzystać :]

Ja bym ci polecił Rainbow Six:Vegas 2, bo wydaje mi się zę zawiera nieco więcej akcji, aniżeli GRAW, a tak wogóle to bardziej poleciłbym RS:V część pierwszą, bo bardziej klimatyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się