FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Hmm klimat SF odpada...
No, a z reszty pomysłów dziękuje, ten Neverwinter Nights... hmm taak chyba to wezmę... No, ale nadal czekam na inne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:14, Homo sum napisał:

Hmm klimat SF odpada...
No, a z reszty pomysłów dziękuje, ten Neverwinter Nights... hmm taak chyba to wezmę...
No, ale nadal czekam na inne propozycje


Dark Messiah, ale to trochę krótkie i liniowe niestety.
Wiem, że to SF, ale jeśli lubisz klimat Star Warsów to również polecałbym KOTORa.
Oczywiście wszystkie części Gothic też są świetne ;]
Co do Neverwinter Nights -> fabuła gorsza niż ustawa przewiduje, taka nudnawa i w ogóle. Już bardziej Neverwinter Nights 2, bo jednak chyba w to więcej osób gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:39, radosiewka napisał:

> Polećcie jakiegoś dobrego RPGa...
>
> Dodam, że do dziś uwielbiam BG2... z nowszych odnośników - TESIV mi się nie spodobał,

> za to Wiedźmin mi się cholernie spodobał

Bardzo dobra jest gra Planescape Torment - jest już dość stara, ale na pewno na jakiejś
aukcji się znajdzie - ciekawe postacie, część walk można przegadać... Może Mass Effect
Ci się spodoba? Tylko że tym razem jest to klimat S.F i pojawia się także strzelanie.
Neverwinter Nights także jest ciekawe - umożliwia grę przez siec oraz posiada dużą liczbę
modów;)

ja bym tutaj widział...może Fable? całkiem dobra gra, dużo smaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 17:02, Ramonek napisał:

Hej , chcę kupić Crysis''a albo Crysis Warhead i nie wiem która by się bardziej opłacało
kupić ( cena nie gra roli tak jak i wymagania ) . Pomógł by ktos ?



Crysisa bierz, bo dłuższy :P Później najwyżej weźmiesz sobie Warhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:12, Homo sum napisał:

Polećcie jakiegoś dobrego RPGa...

Dodam, że do dziś uwielbiam BG2... z nowszych odnośników - TESIV mi się nie spodobał,
za to Wiedźmin mi się cholernie spodobał



Wiedźmin? To może Neverwinter Nights 2? Świetna gra RPG i wyglądem przypomina Wiedźmina, no i trochę interfejsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:00, oOreVenOo napisał:

Właśnie mam taki dylemat co wybrać... Wiedźmin czy Neverwinter Nights 2 ? Może ktoś doradzić
? Z góry dziękuję.

Obie :}
Obie gry sa swietnymi rgp`ami wiec bardzo ciezkie zdecydowac.
Ja bym wziol najpierw Wiedzmina a kiedys z czasem Nwn 2.
Wiedzmin to Wiedzmin ;D
Jak czytales ksiazki to tym bardziej Wiedzmin.
Bierz Wiedzmaka i tyle :P
Poczekaj tylko do piermiery edycji rozszerzonej, zawsze to lepsza jakosc grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:00, oOreVenOo napisał:

Właśnie mam taki dylemat co wybrać... Wiedźmin czy Neverwinter Nights 2 ? Może ktoś doradzić
? Z góry dziękuję.


O ile czytałeś wiedźmińską sagę, to bierz Wiedźmina. Ale jak nie, to bierz NWN2 z dodatkiem Maska zdrajcy, bo to są po prostu genialne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam nie wiem na co się zdecydować. Na razie chyba wezmę jednak Wiedźmina. Co do ER to bez urazy ale leje na to. Patcha sobie ściągnę, a reszta bajerów jest dobra dla dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:18, oOreVenOo napisał:

Hmm sam nie wiem na co się zdecydować. Na razie chyba wezmę jednak Wiedźmina. Co do ER
to bez urazy ale leje na to. Patcha sobie ściągnę, a reszta bajerów jest dobra dla dzieci.
:)

Your life your choice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:58, Homo sum napisał:

No sam wygląd ważny nie jest, ale fabuła, "grywalność"


Ja bym polecił Vampire the Masquarade: Redemption rpg-a w którego zagrałem przypadkiem(był w cd-action) ale miał wciągającą fabułę i przypadł mi do gustu. Gdyby nie to, że nie spodobał ci się oblivion to poleciłbym morrowinda. A tak to wcześniej wspomniane Torment, NwN, NwN 2, KotOR-y, Wiedźmina, Gothic-i Fallout-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyt. co polecilibyście kupić za ok. 20 zł. Szukam dobrej strategii bądź FPS albo zręcznościówkę. Kusi mnie Warhammer podstawka ale mam już Dark Crusade i nie wiem czy się opłaca. Czy poleciliyście mi F.E.A.R. demko było fajne. Co sądzicie o Scarface opłaca się czy nie? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Gta Trylogia z Kolekcji Klasyki więc odpada ,a Empire Earth mam 1 z dodatkiem i mi sieęnie podoba już lepsze jest AoE.


Co myślicie o antologi Maxa Payne z Kolekcji Klasyki , opłaca się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się