FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 13:16, Straszyk13 napisał:

Co myślicie o antologi Maxa Payne z Kolekcji Klasyki , opłaca się ?


Nie ma się tutaj nad czym zastanawiać tylko brać ;) Fakt, obydwie gry są bardzo krótkie i nie posiadają trybu multiplayer, który by trochę wydłużył rozgrywkę, ale i ta warto. Bardzo ciekawa i wciągająca fabuła, świetna jak na ówczesne czasy grafika sprawia, że po te gry warto sięgnąć i dziś. Tym bardziej za ta niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:15, jaki of blade napisał:

Ja bym ci polecił Rainbow Six:Vegas 2, bo wydaje mi się zę zawiera nieco więcej akcji,
aniżeli GRAW, a tak wogóle to bardziej poleciłbym RS:V część pierwszą, bo bardziej klimatyczna:)


Trochę zwlekałam z odpowiedzią, nie miałam czasu zajrzeć na forum.

Więc co do pierwszej części Vegas''a to grałam i bardzo mi się podobał. Grę przeszłam całą, ale zastanawiam się czy Vegas 2 nie będzie zbyt podobny i mnie nie znudzi.

A jeśli ktoś grał w Ghost Recon Advanced Warfighter i Rainbow Six Vegas 2 to może określić, która gra jest trudniejsza? Podobno GRAW 2 jest taki ciężki, że można zginąć już na ekranie ładowania xD A nie wiem jak jest z jedynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAW napewno trudniejszy, a co do RS:V 2, to jest bardzo podobny do poprzedniczki z tym że niestety nie ma już klimatycznych misji w kasynach, tylko w jakichś magazynach i innych (niestety) dość nudnych lokacjach, mimo to nadal sprawia wiele frajdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:23, Straszyk13 napisał:

Co sądzicie o Scarface opłaca
się czy nie? Proszę o odpowiedź


Mam Scarface i gra najbardziej przypomina mi GTA: Vice City, jednak nie wciąga na długie godziny tak jak GTA. Grałam przez parę dni, ale Człowiek z blizną szybko mi się znudził, dlatego odstawiłam go na półkę. Lepiej będzie jeśli z tego gatunku wybierzesz Vice City (jeśli w niego nie grałeś, chociaż wątpię byś ominął taki tytuł), a jest tylko 5 zł droższe. Podsumowując: Scarface nie jest złą grą, ale jej główną wadą, która mi przeszkadzała jest to, że nie za bardzo wciąga i dość szybko może znużyć.

A co do mojego pytania, to chyba wybiorę jednak Ghost Recon Advanced Warfighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.Sory ,że tak nagle wyskakuje ale mam do was pytanie.za 4 dni mam urodziny i chciałbym se sprawić 9 Kompanie Edycje Kolekcjonerską.Dobra gra?Trudna,Długa?. Z góry dzięki PS:Film mi się bardzo podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:48, mateuszencja napisał:

Cześć wszystkim.Sory ,że tak nagle wyskakuje ale mam do was pytanie.za 4 dni mam urodziny
i chciałbym se sprawić 9 Kompanie Edycje Kolekcjonerską.Dobra gra?Trudna,Długa?. Z góry
dzięki PS:Film mi się bardzo podobał


Niezła gra. I na tym koniec. Taki World in Conflict jest znacznie lepszy. Podobnie Warhammer 40.000 Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:08, ziptofaf napisał:

Niezła gra. I na tym koniec. Taki World in Conflict jest znacznie lepszy. Podobnie Warhammer
40.000 Dawn of War.


Zgadzam się. Wolę sobie w Wic''a pograć, bo bardziej wciąga. A do tego przerywniki filmowe na silniku gry są boskie (-U nas nazywamy to odtwarzaczem kompaktowym -Wow. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:23, Straszyk13 napisał:

Mam pyt. co polecilibyście kupić za ok. 20 zł. Szukam dobrej strategii bądź FPS albo
zręcznościówkę. Kusi mnie Warhammer podstawka ale mam już Dark Crusade i nie wiem czy
się opłaca. Czy poleciliyście mi F.E.A.R. demko było fajne. Co sądzicie o Scarface opłaca
się czy nie? Proszę o odpowiedź


W ostatnią sobotę kupiłem F.E.A.R. i już w poniedziałek go skończyłem, i to na najwyższym poziomie trudności. Nie jest trudny, nie wymaga zbytniego myślenia, ale straszy jak należy (szczególnie schizy w szpitalu i Alma, która pojawia się i znika ). Teraz bede instalował dodatek więc będe miał okazję zagrać jeszcze raz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja może napisze co polecam a co nie :D Stanowczo odradzam Gothic 3, chyba, że będzie kosztować 20 zł, lub wyjdzie jakiś patch eliminujący freezy i wszystkie bugi w grze. A doradzam gierkę np. FarCry stara, ale dobra osobiście gram i mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi? Nikt sie nie pytal, czy warto kupic Gothica 3 lub Far Cry. Takie posty to glupkowaty spam.

Ludzie, nikt nie gral w Pathalogic? Ech, chyba go na razie odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię FPS''y.F.E.A.R''a mam.Far Cry''a mam.W Gothic''a 3 nie mam zamiaru grać podobno bugów że cholera.Ale osobiście w jakiegoś RTS''a bym se pograł.A WiC przeszedłem prawie.Byłem 2 misje od końca gry bodajże.Przyznam że filmiki były tam boskie.Chyba,że jakąś inną grę mi doradzicie do maks 100 zł (oprócz EK 9 kompanii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz FPSy i może dodatkowo cenisz sobie oryginalność i klimat, to nie trać czasu na bazgranie na forum, tylko leć po Bioshocka ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że jeszcze pisze ale czy moglibyście trochę o Bioshock''u powiedzieć?Bo nie chciałbym,żeby się okazało że odłoże na półkę po jednym dniu(W sumie Double Agent wylądowałna półce po jednym dniu bo go skończyłem po prostu ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady ,jak byłem w Saturnie to poczułem ,że muszę miec F.E.A.R. ,kupiłem i się nie zawiodłem. Siedzę już w 3 interwale . Gra bardzo mi podeszła , nie żałuję na nią żadnej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:35, mateuszencja napisał:

Sory że jeszcze pisze ale czy moglibyście trochę o Bioshock''u powiedzieć?Bo nie chciałbym,żeby
się okazało że odłoże na półkę po jednym dniu(W sumie Double Agent wylądowałna półce
po jednym dniu bo go skończyłem po prostu ;p)


BioShock to świetna gra. Ma klimat, grafikę, muzykę, fabułę, naprawdę warto. Jednal znajlepszych gier 2007 roku. Jak myślisz o jej kupnem to nie zastanawiaj się, tylko idź do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się