FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 16:50, Marcin08 napisał:

helloł. mam pytanie. Co lepiej wziąć:
1. Mass Effect
2. Mercenaries 2
3. S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Od razu mówię, że chodzi o grę na długo, z fajną fabułą i wciągającą no i żeby akcja
była namocnym poziomie, ale gra nie była za prrosta... :)

S.T.A.L.K.E.R.A Clear Sky oczywiste - gra świetna , ma doskonałą fabułę , klimat nie z tej ziemi i do tego super grafikę.Żadna gra nie dała mi takiej frajdy Jak stalker czekam na kolejną część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 18:27, Kaucz napisał:

S.T.A.L.K.E.R.A Clear Sky oczywiste - gra świetna , ma doskonałą fabułę , klimat nie
z tej ziemi i do tego super grafikę.Żadna gra nie dała mi takiej frajdy Jak stalker czekam
na kolejną część :)



Chyba trochę przesadziłeś grafika jak na dzisiejsze czasy to jakieś 3+/4-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:23, xadras95 napisał:

Szukam jakiejs w miare taniej, wsciagalacej gry - najlepiej jakis fps lub jakis fajny
rpg...Co polecicie? ;d

Neverwinter Nights 2 świetna gra fajna grafika
Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem dodatek ;D
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem NVN2 + dodatek. Jak się w ten produkt gra? Fabuła jest wciągająca? Czy gra jest mocno zabugowana? Czy kupić coś innego (RPG)?
PS. Cena nie gra roli.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:56, Vantor Zorin napisał:

> Szukam jakiejs w miare taniej, wsciagalacej gry - najlepiej jakis fps lub jakis
fajny
> rpg...Co polecicie? ;d
Neverwinter Nights 2 świetna gra fajna grafika
Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem
dodatek ;D
Polecam


Mam ndzieje ze nie da sie jej przejsc w 2-3 dni ;d

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna ja przejsc? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

> > Szukam jakiejs w miare taniej, wsciagalacej gry - najlepiej jakis fps lub jakis

> fajny
> > rpg...Co polecicie? ;d
> Neverwinter Nights 2 świetna gra fajna grafika
> Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem

> dodatek ;D
> Polecam

Mam ndzieje ze nie da sie jej przejsc w 2-3 dni ;d

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna
ja przejsc? ;p


Czy ta gra wciąga? Wciąga jak cholera. Bardzo dobra i na długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

Mam ndzieje ze nie da sie jej przejsc w 2-3 dni ;d

W 2-3 dni NWNa 2 nie przejdziesz, tym bardziej z dodatkiem.

Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna
ja przejsc? ;p


Wciąga, chociaż pod koniec nieco mniej bo jesteś po prostu przepakowany, ale są juz mody podnoszące trudność. W ile da się przejść? Nie pamiętam, ale trochę to jednak trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna
ja przejsc? ;p


Stary, czy wciąga ? Ona jest uzależniająca, można by powiedzieć, że z głowy sokowirówka, a z mózgu koktajl, bo gra jest cudowna. Graficznie też nie pozostaje za plecami. A w ile można ją przejść ? Jak będziesz gnał na złamanie karku to może te 40h Ci starczy, ale jeżeli będziesz się zachwycał fenomenalnym klimatem i miastami (sporo Ci zajmie zwiedzanie Wyzimy , stolicy gry :) to , może Ci zejść grubo ponad 60h :) Dodam tylko, że w grze występują liczne przekleństwa i gołe ... ciałka, co pokazuję odwagę producentów. Myślę, że już wystarczająco Cię namówiłem do kupna Geraltka im życzę Ci świetnej zabawy podczas grania. Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna
ja przejsc? ;p


Oj, wciąga wciąga i to jeszcze jak! Na początku może wydać Ci się trochę nudna (ja miałam przynajmniej takie wrażenie), ale potem jest tylko lepiej. Im dłużej grasz, tym bardziej jesteś pochłaniany. Pamiętam jak dniami po 6-7 godzin dziennie młóciłam w Wiedźmina^^ Siedząc tyle przed grą przeszłam ją w około 2 tygodnie, ale starałam się wtedy wykonywać przede wszystkim misje z wątku głównego, a jak najwięcej zadań dodatkowych sobie darowałam, więc przejście go na pewno mogło zająć mi dużo więcej czasu. Bardzo polecam tę grę, naprawdę możesz śmiało brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:29, xadras95 napisał:

> > Szukam jakiejs w miare taniej, wsciagalacej gry - najlepiej jakis fps lub jakis

> fajny
> > rpg...Co polecicie? ;d
> Neverwinter Nights 2 świetna gra fajna grafika
> Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem

> dodatek ;D
> Polecam

Mam ndzieje ze nie da sie jej przejsc w 2-3 dni ;d

Zastanawiam sie jeszcze nad Witcherem...Czy ta gra wciaga? ;d i W ile mniej wiecej mozna
ja przejsc? ;p


Wiedźmin wciąga. Nawet bardzo. W ile ją można przejść? - Grając ok 6 h dziennie w ok 13 - 15 dni powinieneś przejść całą grę - łącznie z zadaniami pobocznymi. Rekord to bodajże 7 godzin - jednego z testerów.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:24, junior17 napisał:

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem NVN2 + dodatek. Jak się w ten produkt gra? Fabuła jest wciągająca?
Czy gra jest mocno zabugowana? Czy kupić coś innego (RPG)?
PS. Cena nie gra roli.
Pozdrawiam


Za późno na Edit więc dam odp.:)) Wystąpiła literówka (w skrócie nazwy gry). Chodzi o NeverWinter Nights 2 + Maska zdrajcy. Co o tej grze sądzicie? Warto ją kupić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:49, junior17 napisał:

> Witam!
> Zastanawiam się nad kupnem NVN2 + dodatek. Jak się w ten produkt gra? Fabuła jest
wciągająca?
> Czy gra jest mocno zabugowana? Czy kupić coś innego (RPG)?
> PS. Cena nie gra roli.
> Pozdrawiam

Za późno na Edit więc dam odp.:)) Wystąpiła literówka (w skrócie nazwy gry). Chodzi o
NeverWinter Nights 2 + Maska zdrajcy. Co o tej grze sądzicie? Warto ją kupić?
Pozdrawiam


Zacytuje samego siebie ;)

świetna gra fajna grafika
Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem dodatek ;D
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 15:48, Vantor Zorin napisał:

Zacytuje samego siebie ;)

świetna gra fajna grafika

Nie zwracam uwagi na grafikę.

Dnia 13.09.2008 o 15:48, Vantor Zorin napisał:

Kupiłem tydzień temu i cały czas gram dawno nic mnie tak nie wciągnęło wczoraj dokupiłem
dodatek ;D
Polecam


Najbardziej mi chodzi o to, czy gra jest długa i czy nie jest zabugowana?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąga, ale ja za pierwszym razem się lekko odbiłem. Tzn. doszedłem do trzeciego aktu i było super. Potem zrobiło się troszkę nudno. Jednak zainsatlowałem parę miesięcy później jeszcze raz i przeszedłem do końca w trzy dni:P Ta gra jest super, szczególnie fabuła i naprawdę intrygujące outro. Kupuj śmiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy mówią że jest zabugowana ale ja znalazłem 1 może 2 bugi. W jednym wypadku pomógł format dysku a w drugiej był to głąd save''a. Jest długa i wciągająca, szczerze polecam. Właśnie przechodzę 3 raz w oczekiwaniu na 2 dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry która naprawde przykuła by mnie do monitora, takiej której by sie nie zapomniało, ale nie koniecznie długa, jakoś nie lubie dużo czasu przy jednym tytule spędzać, która z tych byłaby najlepszym rozwiązaniem:
Devil May Cry 4
Mass Effect
Crysis: Warhead
Assassins Creed
Bioshock
Alone in the Dark
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wszystkie oprócz Alone in the Dark i Crysis :)
Z tej listy wziąłbym najpierw Mass Effect, potem Bioshocka, następnie Devil May Cry 4, a na koniec Assassin''s Creeda. Ale to subiektywna opinia, wszystkie gry zbierają świetne oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:43, szynka140 napisał:

szukam gry która naprawde przykuła by mnie do monitora, takiej której by sie nie zapomniało,
ale nie koniecznie długa, jakoś nie lubie dużo czasu przy jednym tytule spędzać, która
z tych byłaby najlepszym rozwiązaniem:
Devil May Cry 4
Mass Effect
Crysis: Warhead
Assassins Creed
Bioshock
Alone in the Dark
?


Polecam Ci:
Mass Effect (lokalizacja kinowa) - mimo narzekań graczy produkt ten jest wg. mnie bardzo dobry, gra nie jest bardzo długa (20 h), przedstawiona w filmowy i "Mass Efekciarski" sposób:))
Assassin''s Creed - fabuła ciekawa, grę można sobie odpowiednio dawkować (ok 1,5 - 2 h zajmuje przejście jednego etapu. Dobry (wg. mnie) dubbing - D.Olbrychski spisuję się świetnie. Trochę monotonna.
Bioshock - polecam najpierw przejść demo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się