FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 16:15, 332 napisał:

Mam pytanie dla posiadaczy PSP.

Jaką grę na PSP polecacie? Z gatunku - ścigałki lub platformówka?


Ze swojej strony polecę Loco Roco i Patapon. Obie gry są po prostu genialne i tylko dla nich warto mieć PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 16:17, ziptofaf napisał:

> Mam pytanie dla posiadaczy PSP.
>
> Jaką grę na PSP polecacie? Z gatunku - ścigałki lub platformówka?

Ze swojej strony polecę Loco Roco i Patapon. Obie gry są po prostu genialne i tylko dla
nich warto mieć PSP.



Loco Roco już mam, ale Pataponem nie pogardzę. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 16:06, ziptofaf napisał:

> Zdecydowanie Stalker, świetny klimat, ale gra jest trudna.

A coś się zmieniło w stosunku do zwykłego Stalkera? Clear Sky dodaje coś ciekawego, czy
tylko kilka nowych miejsc?

Nowe miejsca, groźniejsze anomalie, system wojny frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może gdzie można kupić grę Planescape Torment oprócz na allegro? Próbuję tam wygrać niektóre aukcje, ale w ostatnich godzinach/minutach ceny drastycznie rosną, a nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy.

EDIT: Czy Bard's Tale to gra warta uwagi? Czy lepiej ominąć ją szerokim łukiem? Również poszukiwałbym gry, którą mógłbym uruchomić na niezbyt potężnym sprzęcie (PIV, 512Ram i gf6600gt) w przyzwoitej cenie. Jaka? zapytacie. Początek studiów niedługo, więc by gra starczyła na dość długi czas, bym mógł pograć godzinkę i z łatwością wyjść z gry, a czasami żebym spędził przy niej sporo czasu ;] W sumie do tego mógłby pasować najbardziej RPG, bo łatwo się do niego wraca, ale innymi gatunkami również nie pogardzę. Cena? Tak do góra 70 zł (z wysyłką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co radzilibyscie kupić:
World of Hitman (choć mam już pierwsze 3 części) - 30zł
World of Splinter Cell (mam już 1 i 3 część) - 30 zł
Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł]
X-men Legends 2 - Age of Apocalypse - 35 zł
Timeshift ENG - 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Co radzilibyscie kupić:
World of Hitman (choć mam już pierwsze 3 części) - 30zł
World of Splinter Cell (mam już 1 i 3 część) - 30 zł
Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł]
X-men Legends 2 - Age of Apocalypse - 35 zł
Timeshift ENG - 20 zł



skąd masz wersję eng timeshifta za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Co radzilibyscie kupić:
World of Hitman (choć mam już pierwsze 3 części) - 30zł

Kupiłem właśnie tę wersję niedawno właśnie na Wirtusie. Bo zapewne tam chcesz zakupić ;P. Powiem tak. Mimo że jakimś wielkim fanem łysego Mr 47 nie jestem to być może przyjrzę się bliżej tej serii. W końcu solucje i poradniki do każdej odsłony na coś się przydadzą ;D. A cierpliwości nie mam dużo. Ale ostatnia odsłona Blood Money jest świetna. Bawię się przy niej bardzo dobrze. Ta gra jest warta na pewno więcej niż 30 zł. Co do wydania. Jest nieźle ale płytki przerzuciłem do osobnych boksów bo nie jest to zbyt dobrze rozwiązane imo. Ale zestaw warty zakupienia - polecam.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

World of Splinter Cell (mam już 1 i 3 część) - 30 zł

To kupiłem razem z Antologią Hitmana. Aktualnie gram pierwszego SC. I mimo że gra jest dość stara to przyjemnie się młóci. Jest co prawda trochę bugów i cierpliwość jest potrzebna ale mam nadzieję że w kolejnych częściach będzie lepiej. ;) Wydanie bardzo ciekawe - zwłaszcza drukowany poradnik do wszystkich części.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł]

A tego to nie znam :P.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

X-men Legends 2 - Age of Apocalypse - 35 zł

jw.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Timeshift ENG - 20 zł

Ponoć niezłe. Za tę cenę możnaby chyba spróbować. Ja grałem tylko w demko i jakoś mnie nie wciągnęło ...

Dragus 123 => prawdopodobnie z wirtus.pl

332 => Antologię Hitmana się opyla - skoro ma poprzednie części można przypuszczać że jest fanem serii a BM to dla fana rzecz obowiązkowa.

Secundo nie Dablue Agent a Double Agent - ponoć najsłabsza odsłona cyklu więc ...

co do TS - w wersji PL zapewnie byłby droższy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Co radzilibyscie kupić:
World of Hitman (choć mam już pierwsze 3 części) - 30zł
World of Splinter Cell (mam już 1 i 3 część) - 30 zł
Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł]
X-men Legends 2 - Age of Apocalypse - 35 zł
Timeshift ENG - 20 zł



Jak masz pierwsze 3 części Hitman to się nie opyla :P
A Splinter Cella też się nie opyla, bo nie ma tam najnowszej części Dablue Agent.
Spellforce takie sobie.
X-men też....
A Timeshift? A nie lepiej po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Co radzilibyscie kupić:
World of Hitman (choć mam już pierwsze 3 części) - 30zł

Eeee, kupować cały zestaw dla jednej części? Nie warto.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

World of Splinter Cell (mam już 1 i 3 część) - 30 zł

Czyli nie masz tylko Pandora Tomorrow? Skoro masz Chaos Theory, to nie warto wydawać kasy na Pandorę.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł

A to już niezły wybór. Gra jest wciągająca, ale dość wymagająca.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

X-men Legends 2 - Age of Apocalypse - 35 zł

Tak w zasadzie to takie Diablo w klimacie "X-menowskim". Gierka bardzo dobra, ale jeszcze lepszy jest Marvel: Ultimate Alliance. Tym niemniej X-Men-a warto kupić, zwłaszcza jeżeli masz z kim grać - tryb współpracy w kilka osób na jednym kompie spisuje się świetnie.

Dnia 14.09.2008 o 18:48, Asthariel napisał:

Timeshift ENG - 20 zł

Gierka dość dobra. Ale niestety ma tonę niewykorzystanego potencjału dotyczącego zabawy z czasem. Przez to trzeba ją traktować jako zwykłego FPS-a, a w tej kategorii przegrywa znacznie z CoD4, Crysisem, UT3, czy nawet starszym Far Cry''em i FEAR-em. Ze swojej strony poleciłbym (jeżeli chodzi o podobne FPS-y) Prey-a. Gra może nie ma zabawy z czasem, za to mamy zabawę z przestrzenią (czasem nie wiadomo, gdzie góra, a gdzie dół :)) i jest znacznie porządniej wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 18:59, 332 napisał:


Jak masz pierwsze 3 części Hitman to się nie opyla :P


Ale ostatnia będzie za 20 zł, a za 10 zł róznicy będzie ładne wydanie...

Dnia 14.09.2008 o 18:59, 332 napisał:

A Splinter Cella też się nie opyla, bo nie ma tam najnowszej części Dablue Agent.


Na DA mi nie zależy

Dnia 14.09.2008 o 18:59, 332 napisał:

Spellforce takie sobie.
X-men też....

A masz? Może byś odsprzedała po nizszej cenie jak ci się nie podoba?

Dnia 14.09.2008 o 18:59, 332 napisał:

A Timeshift? A nie lepiej po polsku?

W FPSie chyba nie muszę mieć polonizacji, a to zawsze z 12 zł róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:06, ziptofaf napisał:

> Spellforce Złota Kolekcja - 30 zł
A to już niezły wybór. Gra jest wciągająca, ale dość wymagająca.

Polecam Spellforce 2, ale nie wiem, co masz na myśli mówiąc "wymagająca" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba za parę miesięcy kupię sobie PSP i mam pytanie: czy Star Wars: Force Unleashed jest dobre graficznie i grywalnie? Podobno na DS''ie brzydko wygląda.
I czy Metal Gear Solid na PSP też jest dobre? Jaką byście od siebie polecili grę z dobrym single i długą? A jakiś RPG? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:12, Kalejdoskop86 napisał:

Chyba za parę miesięcy kupię sobie PSP i mam pytanie: czy Star Wars: Force Unleashed
jest dobre graficznie i grywalnie? Podobno na DS''ie brzydko wygląda.

DS, a PSP to dwie różne konsole. Ta gra na PSP wygląda o niebo lepiej, ale nie warto jej brać. Jak chcesz megahitu, to nie masz się nad czym zastanawiać - God of War: Chains of Olympus. Średnia ocena 93%. Grafika niesamowita (pełne 3D), podobnie jak sama grywalność.

Dnia 14.09.2008 o 21:12, Kalejdoskop86 napisał:

I czy Metal Gear Solid na PSP też jest dobre? Jaką byście od siebie polecili grę z dobrym
single i długą? A jakiś RPG? :>

RPG - Final Fantasy VII: Crisis Core. Najlepszy RPG dostępny na PSP.
MGS bym sobie odpuścił. Za to polecę kolejne hity na PSP - Loco Roco i Patapon. Mogą ci się wydać nieco dziecinne (bajkowa grafika, śmieszna muzyka itd.), ale... jak zagrasz w demko to zrozumiesz, dlaczego te gry są po prostu boskie! Czegoś takiego nie ma żadna inna konsola.
PS Jak chcesz nietypowego RPG-a (nietypowego w sensie walki), to bierz Puzzle Quest. W CD-Action wersję PC-tową oceniono na 9+. A tutaj masz tę samą grę, ale w wersji mobilnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:24, ziptofaf napisał:

DS, a PSP to dwie różne konsole. Ta gra na PSP wygląda o niebo lepiej, ale nie warto
jej brać. Jak chcesz megahitu, to nie masz się nad czym zastanawiać - God of War: Chains
of Olympus. Średnia ocena 93%. Grafika niesamowita (pełne 3D), podobnie jak sama grywalność.

No God of War to dla mnie pozycja obowiązkowa, jakbym miał PSP. Świetnie się prezentuje, piękną ma grafikę. Mam tylko nadzieję, że nie trzeba w niej myśleć za dużo (chodzi o zagadki logiczne) ?
No i czy jest krwawa tak jak mówią? :P

A powróćmy jeszcze do Star Wars: Force Unleashed. Czemu nie warto jej brać? Jest bardziej wzbogacona niż wersja na X360 i PS3. :)

Dnia 14.09.2008 o 21:24, ziptofaf napisał:

RPG - Final Fantasy VII: Crisis Core. Najlepszy RPG dostępny na PSP.

FF też bym kupił. Nigdy nie grałem, a chciałbym pograć kiedyś w któryś FF. O czym jest ta gra właściwie?

Dnia 14.09.2008 o 21:24, ziptofaf napisał:

MGS bym sobie odpuścił. Za to polecę kolejne hity na PSP - Loco Roco i Patapon. Mogą
ci się wydać nieco dziecinne (bajkowa grafika, śmieszna muzyka itd.), ale... jak zagrasz
w demko to zrozumiesz, dlaczego te gry są po prostu boskie! Czegoś takiego nie ma żadna
inna konsola.

Słyszałem, że Loco Roco i Patapon to platformówki, lubię takie. A połączenie z bajkową grafiką i śmieszną muzyczką to dodaje mi smaku na nie, więc rozważę. :)

Dnia 14.09.2008 o 21:24, ziptofaf napisał:

PS Jak chcesz nietypowego RPG-a (nietypowego w sensie walki), to bierz Puzzle Quest.
W CD-Action wersję PC-tową oceniono na 9+. A tutaj masz tę samą grę, ale w wersji mobilnej
:)

Też się zastanawiam. :)

Ja PSP kupię za parę miesięcy i to nie do gry np. w pociągu, tylko w domu. Konsoli nie chcę wielkiej, a zawsze chciałem PSP mieć (grałem kiedyś w MediaMark - wymiata ta konsolka!) .
Chyba wraz z konsolą zakupię God of War. A czy jest długa ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

No God of War to dla mnie pozycja obowiązkowa, jakbym miał PSP. Świetnie się prezentuje,
piękną ma grafikę. Mam tylko nadzieję, że nie trzeba w niej myśleć za dużo (chodzi o
zagadki logiczne) ?

Zagadki logiczne w niej są bardzo rozbudowane. Trzeba np. szybko wciskać jeden przycisk, aby cyklop nie rozgniótł cię na miazgę. To wymaga niezwykłych zdolności umysłu :)

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

No i czy jest krwawa tak jak mówią? :P

Krew leje się gęsto i często. To brutalna gra.

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

A powróćmy jeszcze do Star Wars: Force Unleashed. Czemu nie warto jej brać? Jest bardziej
wzbogacona niż wersja na X360 i PS3. :)

A stać cię na nią? Jedna nowa gra na PSP to koszt powyżej 100 zł. Moim zdaniem nie warto brać produktów innych niż absolutnie wybitne.

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

FF też bym kupił. Nigdy nie grałem, a chciałbym pograć kiedyś w któryś FF. O czym jest
ta gra właściwie?

O wojnie (też) :) Chcesz się dowiedzieć więcej, zagraj. To nie Gothic 3, abym potrafił powiedzieć coś o fabule w trzech zdaniach :)

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że Loco Roco i Patapon to platformówki, lubię takie. A połączenie z bajkową
grafiką i śmieszną muzyczką to dodaje mi smaku na nie, więc rozważę. :)

Nie rozważysz, a kupisz od razu. Te gry reprezentują ten sam poziom jakości, co God of War, czy Final Fantasy i je mieć trzeba.

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Też się zastanawiam. :)

No to masz trudny orzech do zgryzienia. Na PSP jest dużo fajnych tytułów, ale nigdy nie ma kasy na wszystkie :)

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Ja PSP kupię za parę miesięcy i to nie do gry np. w pociągu, tylko w domu. Konsoli nie
chcę wielkiej, a zawsze chciałem PSP mieć (grałem kiedyś w MediaMark - wymiata ta konsolka!).

A to dobra rada - o ile nie lubisz widzieć swoich odcisków palców na konsoli, to weź taką o innym kolorze niż czarną. Ja mam białą i odcisków palców wcale nie widać. Za to na czarnej aż za dobrze.

Dnia 14.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Chyba wraz z konsolą zakupię God of War. A czy jest długa ta gra?

Tak na 3-4 godzinki. Jak chcesz czegoś dłuższego, to na początek weź Final Fantasy VII: Crisis Core.

PS Pamiętaj, że do samego PSP musisz od razu dokupić:
- kartę pamięci
- futerał
I radzę je od razu doliczyć do rachunku. Bez karty pamięci PSP nie ma 80% funkcji...
PS2 Najlepiej sprawdzić, czy dana gra ci się podoba za pomocą dem. Może i nie są długie, ale zazwyczaj dają bardzo dobry wgląd na to, jak wyglądałaby pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

Zagadki logiczne w niej są bardzo rozbudowane. Trzeba np. szybko wciskać jeden przycisk,
aby cyklop nie rozgniótł cię na miazgę. To wymaga niezwykłych zdolności umysłu :)

Woohoo! Odjazd, tyle powiem! 8)

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

Krew leje się gęsto i często. To brutalna gra.

Wow! Pięknie! ;)

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

A stać cię na nią? Jedna nowa gra na PSP to koszt powyżej 100 zł. Moim zdaniem nie warto
brać produktów innych niż absolutnie wybitne.

Jak stanieje albo kupię kiedyś PS3 to na pewno kupię.

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

O wojnie (też) :) Chcesz się dowiedzieć więcej, zagraj. To nie Gothic 3, abym potrafił
powiedzieć coś o fabule w trzech zdaniach :)

O jakiej wojnie?

Co do G3 to nie mów, że można jego fabułę w 3 zdaniach opowiedzieć, bo tak nie jest. ^^

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

Nie rozważysz, a kupisz od razu. Te gry reprezentują ten sam poziom jakości, co God of
War, czy Final Fantasy i je mieć trzeba.

No to się zastanowię, bo wraz z PSP kupię jedną grę: God of War.

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

No to masz trudny orzech do zgryzienia. Na PSP jest dużo fajnych tytułów, ale nigdy nie
ma kasy na wszystkie :)

No, hehe. :)

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

A to dobra rada - o ile nie lubisz widzieć swoich odcisków palców na konsoli, to weź
taką o innym kolorze niż czarną. Ja mam białą i odcisków palców wcale nie widać. Za to
na czarnej aż za dobrze.

Ok, dzięki za radę. ;)

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

> Chyba wraz z konsolą zakupię God of War. A czy jest długa ta gra?
Tak na 3-4 godzinki. Jak chcesz czegoś dłuższego, to na początek weź Final Fantasy VII:
Crisis Core.

Hmm... krótka, ale mam nadzieję, że ciągnie, aby przejść jeszcze raz? :>

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

PS Pamiętaj, że do samego PSP musisz od razu dokupić:
- kartę pamięci
- futerał
I radzę je od razu doliczyć do rachunku. Bez karty pamięci PSP nie ma 80% funkcji...

To to wiem, bo chciałem kiedyś PS2 kupić (ale nie kupiłem, rozmyśliłem się) i czytałem, co trza mieć, a co do PSP to też czytałem.

Dnia 14.09.2008 o 21:40, ziptofaf napisał:

PS2 Najlepiej sprawdzić, czy dana gra ci się podoba za pomocą dem. Może i nie są długie,
ale zazwyczaj dają bardzo dobry wgląd na to, jak wyglądałaby pełna wersja.

A skąd takie demo?

btw. coś mnie olśniło i muszę powiedzieć, że Sony PS3 jest jednak lepsze od X360, a to, że niektóre gry się tną czy działają nie tak jak trzeba to już nie wina konsoli. Sama ma Blu-ray no i jeszcze starczy spokojnie na 10 lat z tego co wiem. Szkoda, że nie ma tak dużo gier jak X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

O jakiej wojnie?

Zagraj, a się dowiesz. Nie lubię spoilerować. Ale powiem, że nie z orkami :)

Dnia 14.09.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Co do G3 to nie mów, że można jego fabułę w 3 zdaniach opowiedzieć, bo tak nie jest.
^^

Chcesz się założyć? Zrobiłbym to, ale jeszcze ktoś, kto akurat ma zagrać w Gothica 3 przypadkiem to przeczyta. I będzie miał do mnie żal.

Dnia 14.09.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

A skąd takie demo?

Wpisujesz nazwę gry w google. Na pewno znajdziesz. :)

Dnia 14.09.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

btw. coś mnie olśniło i muszę powiedzieć, że Sony PS3 jest jednak lepsze od X360, a to,
że niektóre gry się tną czy działają nie tak jak trzeba to już nie wina konsoli. Sama
ma Blu-ray no i jeszcze starczy spokojnie na 10 lat z tego co wiem. Szkoda, że nie ma
tak dużo gier jak X360.

Bla, bla, bla. Może i mam PS3, ale nie widzę jego wyższości nad X-em. Blu-ray? Ale mi udogodnienie, filmów na niego nie kupię. A jak w końcu będą w sprzedaży, to pewnie taki odtwarzacz będzie kosztować z 200 zł.
Co do 10 lat - no peeeewnie. Nazwij mnie pesymistą, ale się nie zgodzę. Za 4 lata pewnie pojawią się nowe next-next geny.
A co do ilości gier - wszystkie z PS2 + te z PS3 (fakt, że gry z PS2 mogą być uruchamiane tylko na lepszych wersjach konsoli) spokojnie mogą rywalizować ilością z tymi z Xboxa. Poza tym największe hity pojawiają się na obu tych konsolach. A inne gry niż te wybitne mi niepotrzebne do szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

Zagraj, a się dowiesz. Nie lubię spoilerować. Ale powiem, że nie z orkami :)

Ale z kosmitami? Powiedz... ;)

Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

Chcesz się założyć? Zrobiłbym to, ale jeszcze ktoś, kto akurat ma zagrać w Gothica 3
przypadkiem to przeczyta. I będzie miał do mnie żal.

Nie przestań. :P

Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

> A skąd takie demo?
Wpisujesz nazwę gry w google. Na pewno znajdziesz. :)

I na kompie grać się będzie, czy trzeba będzie jakoś PSP do kompa podłączyć?

Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

Bla, bla, bla. Może i mam PS3, ale nie widzę jego wyższości nad X-em. Blu-ray? Ale mi
udogodnienie, filmów na niego nie kupię. A jak w końcu będą w sprzedaży, to pewnie taki
odtwarzacz będzie kosztować z 200 zł.

No cóż, prawda, ale obecnie odtwarzacz Blu-ray kosztuje chyba 1000zł. Zresztą, oprócz niego mamy świetną konsolkę.

Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

Co do 10 lat - no peeeewnie. Nazwij mnie pesymistą, ale się nie zgodzę. Za 4 lata pewnie
pojawią się nowe next-next geny.

Rozumiem, ale chodziło mi o to, że być może za 10 lat od powstania konsoli wciąż będą gry, tak jak było z PS2. Stare jest, a nadal gry wychodzą. :>
Co do tego, że za 4 lata next-next geny przewyższą teraźniejsze next-geny to się zgadzam. :P

Dnia 14.09.2008 o 21:53, ziptofaf napisał:

A co do ilości gier - wszystkie z PS2 + te z PS3 (fakt, że gry z PS2 mogą być uruchamiane
tylko na lepszych wersjach konsoli) spokojnie mogą rywalizować ilością z tymi z Xboxa.
Poza tym największe hity pojawiają się na obu tych konsolach. A inne gry niż te wybitne
mi niepotrzebne do szczęścia :)

Też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się