FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dobra, teraz jestem upewniony. Jedynki nie kupuję, zainwestuję w dwójkę. Jak mi się spodoba, to dokupię Maskę Zdrajcy. I jeszcze jedno, jak jest z tym dodatkiem? Po zainstalowaniu trzeba jeszcze raz podstawkę przechodzic i tam coś dodaje, czy po prostu to osobna gra i tam robi się postac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 10:11, Mac Cry napisał:

Dobra, teraz jestem upewniony. Jedynki nie kupuję, zainwestuję w dwójkę. Jak mi się spodoba,
to dokupię Maskę Zdrajcy. I jeszcze jedno, jak jest z tym dodatkiem? Po zainstalowaniu
trzeba jeszcze raz podstawkę przechodzic i tam coś dodaje, czy po prostu to osobna gra
i tam robi się postac od nowa.


Jak dokupisz Maskę Zdrajcy, to po wybraniu "Nowa gra" w menu głównym będziesz mieć do wyboru dwie kampanie - podstawowa i ta z dodatku. Nie trzeba jeszcze raz przechodzić podstawki, to w pełni osobna gra (choć postać można też zaimportować z podstawki). I gwoli ścisłości - Maska Zdrajcy jest rozszerzeniem NWN2, dzieje się tuż po jego zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie buty :) Jeszcze się zastanawiam czy nie kupic wersji EK bo jest za 70 zł (fajne gadżety i płytka z Diamentową Edycją NWN), ale raczej zawita u mnie jakaś zwykła edycja (premierówka lub PK). Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 10:15, smoktiz25 napisał:

/.../


Polecam Obliviona, Gothic 1-2 i NK, Wiedźmina (będziesz musiał chyba na minimalnych grać). Nie wiem w jakie grałeś, a w jakie nie, więc można by tutaj wypisywać sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 10:15, smoktiz25 napisał:

chciałbym kupić jakąś fajną gre RPG ale na moim sprzęcie raczej za wiele nie pójdzie

mam procek adm atlek 2,4Gh 2000+
GeForce 6600 LE
1,6Gb ramu


knights of the old republic na pewno pojdzie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 10:15, smoktiz25 napisał:

chciałbym kupić jakąś fajną gre RPG ale na moim sprzęcie raczej za wiele nie pójdzie

mam procek adm atlek 2,4Gh 2000+
GeForce 6600 LE
1,6Gb ramu


3 gry:
Morrowid
Baldrus Gate
Neverwinter Nights
Na pewno na nich się nie zawiedziesz i będą spokojnie hulały na twoim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:52, bzuq99 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale lepszego nie znalazłem, a więc czy istnieje strategia
w uniwersum Gwiezdnych Wojen?


Chociażby Star Wars: Empire at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:52, bzuq99 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale lepszego nie znalazłem, a więc czy istnieje strategia
w uniwersum Gwiezdnych Wojen?


Star Wars: Empire at War jest jeszcze dodatek z tego co pamiętam.

EDIT:omg chyba ślepy jestem, że nie zauważyłem postaw powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:52, bzuq99 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale lepszego nie znalazłem, a więc czy istnieje strategia
w uniwersum Gwiezdnych Wojen?



Tak np: Star Wars: Empire at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:52, bzuq99 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale lepszego nie znalazłem, a więc czy istnieje strategia
w uniwersum Gwiezdnych Wojen?

tak:
- Empire at War z dodatkiem Forces of Corruption - nie polecam, ale wielu osobom przypadlo do gustu, coraz trudniej dostepny
- Galactic Battlegrounds z dodatkiem Clone Campaigns - polecam, niedostepny w sklepach, uzywki tez trudno dostac
- Rebellion - nie polecam, poza tym prawie nie da sie tego nigdzie juz znalezc

edit: bylo jeszcze kiedys (w latach 90-tych) cos takiego jak Force Commander, teraz malo kto o tym pamieta i chyba nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:52, bzuq99 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale lepszego nie znalazłem, a więc czy istnieje strategia
w uniwersum Gwiezdnych Wojen?


Jest jeszcze Star Wars: Galactic Battlegrounds. Co prawda jest to gra dosyć leciwa, ale zagrać zawsze można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy znacie może jakąś grę, w której wlaczy się mieczem? Tylko żeby walka była realistyczna i bardzo dopracowana. Gothica mam, ale tam walka mieczem jest cienka. No może jedynie w trójce jest na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:11, 332 napisał:

Mam pytanie. Czy znacie może jakąś grę, w której wlaczy się mieczem? Tylko żeby walka
była realistyczna i bardzo dopracowana. Gothica mam, ale tam walka mieczem jest cienka.
No może jedynie w trójce jest na dobrym poziomie.

Dark Messiah of Might and Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:11, 332 napisał:

Mam pytanie. Czy znacie może jakąś grę, w której wlaczy się mieczem? Tylko żeby walka
była realistyczna i bardzo dopracowana. Gothica mam, ale tam walka mieczem jest cienka.
No może jedynie w trójce jest na dobrym poziomie.


Chyba łatwiej byłoby wymienic gry w których nie walczy się mieczem, ale walka takowa na przykład jest w Morrowindzie czy też w Thiefie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:11, 332 napisał:

Mam pytanie. Czy znacie może jakąś grę, w której wlaczy się mieczem? Tylko żeby walka
była realistyczna i bardzo dopracowana. Gothica mam, ale tam walka mieczem jest cienka.
No może jedynie w trójce jest na dobrym poziomie.


Polecam Ci grę http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=33 .Jeśli chodzi o walkę mieczem i ogólnie samą walkę to jest to świetna pozycja , nie wiem tylko gdzie można ją dostać chyba już tylko aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:22, szynka140 napisał:

a ktos moze powiedziec czy Knights of the Temple 2 jest taka cienka jak pisali np. w
CDA, w jedynke grałem i nawet mi sie podobała

Grałem troszkę w 2 i jakoś mi nie podeszła , jednak jeśli podoba Ci się jedynka to w drugą część też można zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się