FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 22:30, Cieju09 napisał:

Jaka poradzilibyście mi kupic grę, najlepiej jakąś Online. Grałem długo w Tibie (nie
polecam), lubie gry gdzie można pocieszyc się troche itemkami, lvle, dobre Pvp. Może
być abonament, ale miesięcznie to max 40zł (Darmowe mile widziane). Dziennie max 2-3
h przed kompem. Znacie jakąś taką grę oprócz Guild Wars (wbiłem 13 lvl i troche mi się
znudziło).

Kup Guild Wars,a potem dodatek nightfall.Gra wymiata i jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:19, szynka140 napisał:

którą z tych fps''ow najlepiej kupic:
-Crysis (przeszedłem Warhead''a)
-Turok
-CoD4 (moze lepiej poczekać na 5?)


zdecydowanie CoD4, jest troche krótki (~10h), ale na prawdę warto (multi też jest świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym pewnie wziął CoD-a 4. Single jest z tego co wiem bardzo dobry, naładowany akcją. Grafika jest świetna, gra ma dobrze zoptymalizowany silnik. Wadą jest nieco przykrótka kampania, no ale zapewne twórcy stwierdzili, że lepiej krócej, a żeby gra ciągle trzymała klimat i nie stała się monotonna. Multi jest bardzo wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:19, szynka140 napisał:

którą z tych fps''ow najlepiej kupic:
-Crysis (przeszedłem Warhead''a)
-Turok
-CoD4 (moze lepiej poczekać na 5?)

Crysis? Grałeś w Warhead? Więc nie kupuj, bo to to samo. Turok podobno nawet spoko, ale w multi tylko z nożami latają... Nie ma to jak super mega nóż xD. CoD 4 to świetne skrypty, dynamiczna kampania (ale krótka, mniej niż 10h), ale za to te boskie multi, niebo w gębie! Kupuj CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:19, szynka140 napisał:

którą z tych fps''ow najlepiej kupic:


Pozostało mi się tylko zgodzić z przedmówcami. Do wspomnianych już atutów, w tym szczególnie rewelacyjnego SP (jako żywo wygląda jak film akcji, z tym że w tym filmie to Ty odgrywasz główną rolę - sam przelazłem już chyba z 4 razy) mogę dodać iż multi CODa jest jednym z ostatnio najpopularniejszych, więc nie grozi Ci brak partnera do zagrania oraz - niższa cena. Choć w sklepach znajdziesz Turoka za jeszcze mniej, na pewno granie w Call of Duty będzie Cię kosztować mniej niż Crysis.

A na CoD WaW można czekać swoją drogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:19, szynka140 napisał:

którą z tych fps''ow najlepiej kupic:
-Crysis (przeszedłem Warhead''a)
-Turok
-CoD4 (moze lepiej poczekać na 5?)


To zależy od wielu czynników. Crysis jest grą świetną pod każdym względem, a to że przeszedłeś Warhead to wiesz na czym ta gra polega. Crysis nie ma nic związanego pod względem fabuły z Warhead więc spokojnie możesz w niego zagrać. Turoka odradzam na wstępie ponieważ pod bijącym blaskiem pozostałych produkcji Turok wypada bardzo blado. Na Twoim miejscu wybrał bym jednak CoD4 ponieważ gra ma krótką kampanię ale za to mega świetną, pełną akcji a po tym możesz spędzić wiele miłych godzin w multi. Dlatego wybór jest jeden CoD4, a co do "piątki" to raczej będzie ona niewypałem, ale to tylko moje ciche zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:18, iwan san napisał:

sory bo mogę sie czepiać ale mi chodziło o głównie singla i która gra jest bardziej lepsza
(chodzi o emocje z gry)


hmmmmm....to sam nie wiem, ale myślę że GoW dostarcza więcej emocji, bo ma nutkę (a raczej nutę) horroru .Assasins też dostarcza emocje ale już mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:14, szynka140 napisał:

a co w tym multi CoDa 4 takiego fajnego? aktualnie gram w Crysis Wars, multi CoDa lepsze?


Lepsze i to o dużo, więcej trybów gry (TDM, Znajdź i zniszcz, Sztab, Dowolny itp.) Ogólnie to jest chyba z 5-6 trybów, od... dużo map z tego kilka naprawdę świetnych rodzynków (Crash, Strike), pełno broni, perków, no i masa graczy. Uwierz mi na słowo kupuj CoD4, raz zagrasz w multi to się nie będziesz mógł oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 09:45, hehe napisał:

Dwa różne rodzaje gier, więc ciężko powiedzieć co lepsze. Jeżeli lubisz strategie to
Dawn of War, jeżeli wolisz rpg i machanie mieczem to Wiedźmin.


Sorka nie sprecyzowałem.

Obie gry są w tej samej cenie.
i właśnie który zestaw ma lepsze dodatki według was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 09:45, hehe napisał:

Dwa różne rodzaje gier, więc ciężko powiedzieć co lepsze. Jeżeli lubisz strategie to
Dawn of War, jeżeli wolisz rpg i machanie mieczem to Wiedźmin.


Sorka nie sprecyzowałem.

Obie gry są w tej samej cenie.
i właśnie który zestaw ma lepsze dodatki według was.


Edit: Sorka za podwójny post. nie wiem czemu mi tak zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kasę na jedną grę. Nigdy nie szaleje z zakupami. Zawsze się mocno zastanawiam zanim jakąś kupie gdyż jedna gra kosztuje ok 200 zł.
W tym miesiącu złożyłem już zamówienie na pre order pes 09 i Fallout 3.

Interesują mnie 2 RPG i który z nich polecacie ?
Fable 2 czy Rise of the Argonauts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 10:25, Blantman napisał:

Interesują mnie 2 RPG i który z nich polecacie ?
Fable 2 czy Rise of the Argonauts?


Fable 2 z tego co pamiętam będzie póki co tylko na konsole, chyba, że ogłaszali preorder na PC, którego nie zauważyłem.
Ja bardzo jestem zadowolony z kupna MassEffecta. Wiem, że nie ma go na Twojej liście, ale to bardzo dobry rpg, którego przechodzę już drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Odwołałbym preorda shoota Fallouta 3 i zamówił sobie obie powyższe... ;)

A tak na serio: Fable 2 na pewno będzie oryginalnym doświadczeniem. Nie wiem czy dobrym, czas pokaże. Ale oryginalności mu nie sposób odmówić, więc to jest na pewno wielkim plusem. Co do Argonautów... zapowiadają się pięknie, ale wiele gier tak robiło. ;> Ja bym z ich ewentualnym zakupem poczekał na premierę i posłuchał fachowych recenzji oraz opinii pierwszych (nie)zadowolonych konsumentów. Moim skromnym zdaniem :)

GeoT--> gramsajt Blantmana sugeruje, że towarzysz, skubaniec, cieszy się posiadaniem wszystkich 3 platform do gry, więc takie ograniczenia mu nie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz ***ąty
Ciągle mam problem z wybraniem MMO.

Szukam czegoś bez bezsensownego grindu, z dośc dużą ilością graczy,darmowe lub może być abonament max 30 zł.
Język angielski lub polski, bez różnicy. W miarę dużo postacie do wyboru (żadne MU), bez botów (albo chociaż z mniejszą ilością). Widok full 3d zza pleców. (L2, Wow, Guild Wars)
Może być w każdym uniwersum (od dzid po miecze świetlne). I żeby nie było czyste PVP.

Odpadają na wstępie
Wow - za duży abonament, kiedyś grałem w triala.
L2 - grałem prawie 2 lata, znudziło się
Guild Wars - mam, ale czuję niedosyt

Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 15:34, junior35 napisał:

Liczę na waszą pomoc.

Do 30 PLN''ów to myślę, że będzie trochę ciężko... może pozbieraj jeszcze trochę kasy i wtedy się zastanów?
Będzie więcej gier do wyboru...

A ja mam taki problem...;D CAŁY CZAS DZIEŃ W DZIEŃ SIĘ ZASTANAWIAM!! Fifa 09 czy Spore? :D Wiem, że to dość dziwnie wygląda ale obie gry mi się podobają i zastanawiam się którą kupić pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się