FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 23:16, szymonek0610 napisał:

mam kilka gier np. gear of war, blacksite, crysis, grid, stalker; czyste niebo i moze
ktos chcialby sie wymienic na cos sensownego

Jak dla mnie to wszystkie te gry są porządne.Ja na pewno się nie wymienię i wątpie żebyś tu kogoś takiego znalazł.Ja tam gry sobie zatrzymuję na pamiątke i kiedyś może mi się zachcieć przeżyc to jeszcze raz lub jeśli gra jest nieliniowa zobaczyć inne zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą cześć Guild Wars lepiej zakupić Nightfall czy Factions? W którą gra więcej osób i czy czasem jak wyjdzie(słyszałem że ma wyjść) Guild Wars 2 ludzie nie przestaną grać pierwszą czesc, ale twórcy zamkną serwery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 17:08, marcinshinoda napisał:

Którą cześć Guild Wars lepiej zakupić Nightfall czy Factions?

Jeśli to Twoja pierwsza część - Nightfall, zdecydowanie. Chociaż i tak zacząłbym od triala. ;-)

Dnia 26.11.2008 o 17:08, marcinshinoda napisał:

ale twórcy zamkną serwery:P

Głupia plotka, dawno zaprzeczona - serwery będą jeśli będą gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 17:08, marcinshinoda napisał:

Którą cześć Guild Wars lepiej zakupić Nightfall czy Factions? W którą gra więcej osób
i czy czasem jak wyjdzie(słyszałem że ma wyjść) Guild Wars 2 ludzie nie przestaną grać
pierwszą czesc, ale twórcy zamkną serwery:P

Wiesz, nie opłaca ci się kupywac tej gry, ponieważ niedługo wyjdzie Guild Wars 2.Ale jak chceż.Na początek polecam Factions, żebyś wczuł się w gre.Jak już ukończysz Factions, to zacznij grac w Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:38, edeusz napisał:

> Którą cześć Guild Wars lepiej zakupić Nightfall czy Factions? W którą gra więcej
osób
> i czy czasem jak wyjdzie(słyszałem że ma wyjść) Guild Wars 2 ludzie nie przestaną
grać
> pierwszą czesc, ale twórcy zamkną serwery:P
Wiesz, nie opłaca ci się kupywac tej gry, ponieważ niedługo wyjdzie Guild Wars 2.Ale
jak chceż.Na początek polecam Factions, żebyś wczuł się w gre.Jak już ukończysz Factions,
to zacznij grac w Nightfall.


jak można ukończył GW? przecież to sieciówka:/ I właśnie chodzi wniej oto żeby jej nie skończyć i grać jak najdłużej przez sieć... Jak w każdym MMORPG(tak tak wiem GW to CORPG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:41, marcinshinoda napisał:

jak można ukończył GW? przecież to sieciówka:/ I właśnie chodzi wniej oto żeby jej nie
skończyć i grać jak najdłużej przez sieć... Jak w każdym MMORPG(tak tak wiem GW to CORPG)

Jak tak chcesz grac, to polecam zakupic Nightfall''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:02, alduron napisał:

Jakie waszym zdaniem są trzy najlepsze gry(shootery FPP)traktujące o II Wojnie Światowej?



Noo oczywiście:

CoD 1,2,5
MoH cala seriia
Brother in Arms cala seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:02, alduron napisał:

Jakie waszym zdaniem są trzy najlepsze gry(shootery FPP)traktujące o II Wojnie Światowej?


Call of Duty 2 i... nie wiem. Według mnie CoD 2 najlepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:02, alduron napisał:

Jakie waszym zdaniem są trzy najlepsze gry(shootery FPP)traktujące o II Wojnie Światowej?


Mortyr. Rotfl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:02, alduron napisał:

Jakie waszym zdaniem są trzy najlepsze gry(shootery FPP)traktujące o II Wojnie Światowej?


Tak jak koleżanka 332 polecam grę Call of Duty 2 moim zdaniem lepszej nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:41, marcinshinoda napisał:

> > Którą cześć Guild Wars lepiej zakupić Nightfall czy Factions? W którą gra
więcej
> osób
> > i czy czasem jak wyjdzie(słyszałem że ma wyjść) Guild Wars 2 ludzie nie przestaną

> grać
> > pierwszą czesc, ale twórcy zamkną serwery:P
> Wiesz, nie opłaca ci się kupywac tej gry, ponieważ niedługo wyjdzie Guild Wars 2.Ale

> jak chceż.Na początek polecam Factions, żebyś wczuł się w gre.Jak już ukończysz
Factions,
> to zacznij grac w Nightfall.

jak można ukończył GW? przecież to sieciówka:/ I właśnie chodzi wniej oto żeby jej nie
skończyć i grać jak najdłużej przez sieć... Jak w każdym MMORPG(tak tak wiem GW to CORPG)

No właśnie można. Każda część GW ma zestaw własnych misji(cała kampania, prop to 25, fc 13, a nf 20), po których ukończeniu uzyskujesz dostęp do hard Mode, na którym prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem z MMO ale dobre wrażenie wywarł na mnie WoW.

Co lepsze (bardzo lubię NWN): NwN 2 +dodatki (jeśli tak, to podajcie mi która wersja bo na gram jest ich kilka), Planescape Torment czy Arcanum?

(PS. nie wiem czy NWN2 będzie mi chodziło, prawdopodobnie tak, ale na najniższych detalach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 08:06, Telomo napisał:

Ja skończyłem z MMO ale dobre wrażenie wywarł na mnie WoW.

Co lepsze (bardzo lubię NWN): NwN 2 +dodatki (jeśli tak, to podajcie mi która wersja
bo na gram jest ich kilka), Planescape Torment czy Arcanum?

(PS. nie wiem czy NWN2 będzie mi chodziło, prawdopodobnie tak, ale na najniższych detalach
:P)


Osobiscie radzilbym nastepujaca kolejnosc:
1. Planescape: Torment
2. Arcanum
3. NWN2.

Jedyne co nas rozni, to to ze NWN to dla mnie niegrywalny gniot. NWN2 jest dudzo lepsze w stosunku do NWN, ale tez jakos nie porywa.

Zas co do P:T - to jest najlepsza (albo jedna z najlepszych) gra cRPG jaka kiedykolwiek zostala zrobiona i wydana na PC. Niestety (dla niektorych) wymaga zbyt duzej ilosci czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się