FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 20:20, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Mam pytanie. Jaką grę do 40 zł ufundować sobie na Mikołajki? :) Jakie gry mieszczące
się w tym przedziale cenowym będą najciekawsze?


A jaki gatunek Cię interesuje? Jeśli RTS to pierwsze co mi przychodzi do głowy to któryś z dodatków do Age of Empires III albo Kolekcje Age of Empires I i II z dodatkami - za około 40 zł chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, zwłaszcza jeśli jesteś fanem tegoż filmu i gier w stylu GTA. Trochę błędów uprzykrza życie, ale jednak gierka wciąga. Na pewno dobrze zachowała się postac Montany, wulgarny, nerwowy i cyniczny. Tonny w całej okazałości :) Do tego cena, 20 zł. Warto zaryzykowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:20, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Mam pytanie. Jaką grę do 40 zł ufundować sobie na Mikołajki? :) Jakie gry mieszczące
się w tym przedziale cenowym będą najciekawsze?


Hmmm moze Turok? Sam sie zastanwiam czy by sobie nie sprawic. Moge polecic FEAR z dodatkiem. Gra jest troche straszna, jest w niej dosc duzo akcji, a przeciwnicy sa inteligenti ;) Do tego dochodzi tryb multiplayer w ktory nie gralem, ale zapewne tez jest dobry ;P Gdybys mogl dolozyc z 10-20zl to nie zastanawiaj sie i bierz Gears of War. Jest to chyba jedna z najelpszych gier w jakie gralem, ale to tylko moje zdanie. Gra jest butalna i ma ciekawa fabule, a niektore komentarze czlonkow druzyny potrafia rozbawic. W dodatku gra posiada tryb multi(mi osobiscie nie przypadl do gustu) i Co-op(nie ma to jak grac z kumplem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie każda interesująca gra :) Nad AoE zastanawiam się od dłuższego czasu, i ciągle się zastanawiam :) Po wpisie-recenzji 332 zainteresowałem tez się NWN 2, jedynka była wyśmienita!

Turok, no cóż, nic nie wiem, ale wyczuwam, że jednak to nie to :) Gears of War, no cóż, od dawna planuję kupno, ale brak finansów ^^ FEAR - I'm scary :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

Interesuje mnie każda interesująca gra :) Nad AoE zastanawiam się od dłuższego czasu,
i ciągle się zastanawiam :) Po wpisie-recenzji 332 zainteresowałem tez się NWN 2, jedynka
była wyśmienita!


Hehe, no więc masz dylemat widzę. Ja NWN 2 przeszedłem, podobała mi się bardzo. Ale w AoE też dużo grałem i wessała mnie dokumentnie. Więc pomęcz domowników, niech dorzucą co nieco i może kup obie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

Interesuje mnie każda interesująca gra :) Nad AoE zastanawiam się od dłuższego czasu,
i ciągle się zastanawiam :) Po wpisie-recenzji 332 zainteresowałem tez się NWN 2, jedynka
była wyśmienita!

Grałem w NWN 2 i jakoś mi nie przypadła do gustu :F Ale za to w AoE zagrywałem się całymi dniami xD Pamiętam nawet jak kumpel do mnie na moment przychodził, żeby pograć :P Także ja bym brał AoEII bo imo NWN 2 jest strasznie nudne dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:52, Asthariel napisał:

> Warto kupić Scarface? Trzyma klimat filmu?
Zamiast tego weź Just Cause, też GTApodobne.


Grałem w demo Just Cause i mówiąc szczerze, nie porwało mnie. Taka bezmyślna młócka, w której zabrakło klimatu.
Już wole wsiąść Scarface, bo przynajmniej bliska mi jest postać Montany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:46, MarianoG napisał:

Warto kupić Scarface? Trzyma klimat filmu?


Zdecydowanie, nie. Moim zdaniem jest to najsłabsza gra w jaką grałem ostatnimi czasy. Aż dziw, że sam Pacino podłożył do niej głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:04, Mac Cry napisał:

Nie podłożył, wskazał tylko gościa co umie go naśladowac i to ten koleś gada za Montanę
;]


http://www.imdb.com/title/tt0451192/ Imdb twierdzi inaczej ;]. Ale jakby moja teoria padła i tak mogę powiedzieć, że tacy aktorzy jak Woods, York, czy Platt zgodzili się wziąść udział w tym gniocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:46, MarianoG napisał:

Warto kupić Scarface? Trzyma klimat filmu?


Trzyma klimat filmu. Ale gra ogółem jest słaba. Nie polecam, chyba że jesteś wielkim fanem filmu. I nie żal ci kasy na słabe gry :p Chociaż Scarface teraz chyba tani jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Nie wiem czy opłaca się kupić grę "SAS Secure Tommorow" . Z tego co widziałem na screenach i trailerach to wygląda ładnie lecz kiedyś już kupiłem podobną grę i się lekko zawiodłem. Może ktoś ją ma? i może mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:03, Sweet16 napisał:

Mam mały problemik. Nie wiem czy opłaca się kupić grę "SAS Secure Tommorow" . Z tego
co widziałem na screenach i trailerach to wygląda ładnie lecz kiedyś już kupiłem podobną
grę i się lekko zawiodłem. Może ktoś ją ma? i może mi doradzić?

Gra dostała w CDA 6/10. W plusach ma, że "za tą cenę warto", ale ja bym jej nie kupił. Mam uraz do "hitów" City Interactive. A to, ze gra dosyć ładnie yglada to zasluga F.E.A.R. Engine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:17, Robak 007 napisał:

> Mam mały problemik. Nie wiem czy opłaca się kupić grę "SAS Secure Tommorow" . Z
tego
> co widziałem na screenach i trailerach to wygląda ładnie lecz kiedyś już kupiłem
podobną
> grę i się lekko zawiodłem. Może ktoś ją ma? i może mi doradzić?
Gra dostała w CDA 6/10. W plusach ma, że "za tą cenę warto", ale ja bym jej nie kupił.
Mam uraz do "hitów" City Interactive. A to, ze gra dosyć ładnie yglada to zasluga F.E.A.R.
Engine ;)


Ja grałem w wiele z gier CI i chyba tylko dobrze im przygodówki wychodzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 07:04, Telomo napisał:

Ja grałem w wiele z gier CI i chyba tylko dobrze im przygodówki wychodzą ;/

A cokolwiek im dobrze wychodzi? ;p Mnie się żadna gra od CI nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:52, xadras95 napisał:

> Hmmm moze Turok? Sam sie zastanwiam czy by sobie nie sprawic.


Co do Turka to ja dodam że sam ostatnio miałem dylemat co kupić: Guild Wars, Frontlines, czy właśnie Turoka-wybrałem Turoka i nie żałuję ^^ Jak dla mnie to ta gram ma swój klimat, który bardzo przypadł mi do gustu(jak żaden innego FPSa) ;] A najlepszym dowodem na to że gra jest niezła jest to że mam zamiar przejść ją da końca-jako pierwszego FPSa w którego grałem (na Crisis-a po kilku-nastu/dziesięciu dniach odstawiłem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się