FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

A ja mam do was kolejne pytanie. 1 lutego mam urodziny, i przydałoby się wybrać jakiś prezent. Akurat teraz jest wyprzedaż preierrowych gier Cenegi, więc wybór padł na dwie z tych gier. Mianowicie na Kings Bounty: Legenda i Brothers In Arms: Hells Highway. Ja wiem, to sa dwie różne gry, ale który bardziej byście polecali? Dodam, że w demo KB zagrywałem się przez kilka godzin, a Heroesów kocham, natomiast grałem w BiA: EiB i również bardzo mi się spodobała. Więc, drodzy gramowicze, którą pozycję wybrać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:21, Robak 007 napisał:

A ja mam do was kolejne pytanie. 1 lutego mam urodziny, i przydałoby się wybrać jakiś
prezent. Akurat teraz jest wyprzedaż preierrowych gier Cenegi, więc wybór padł na dwie
z tych gier. Mianowicie na Kings Bounty: Legenda i Brothers In Arms: Hells Highway. Ja
wiem, to sa dwie różne gry, ale który bardziej byście polecali? Dodam, że w demo KB zagrywałem
się przez kilka godzin, a Heroesów kocham, natomiast grałem w BiA: EiB i również bardzo
mi się spodobała. Więc, drodzy gramowicze, którą pozycję wybrać? ;]


Bierz BiA-gra jest świetna,piękna i maksymalnie wciagajaca-To najlepszy II Wojenny Shooter w jaki grałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:24, rafekx 12 napisał:

Bierz BiA-gra jest świetna,piękna i maksymalnie wciagajaca-To najlepszy II Wojenny Shooter
w jaki grałem:)

No właśnie dlatego mam dylemat. Obie gry są dla mnie tak naprawdę must-have''ami. Z jedenej strony genialny i bardzo klimatyczny BiA, z drugiej równie genialny i klimatyczny KB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:26, Robak 007 napisał:

> Bierz BiA-gra jest świetna,piękna i maksymalnie wciagajaca-To najlepszy II Wojenny
Shooter
> w jaki grałem:)
No właśnie dlatego mam dylemat. Obie gry są dla mnie tak naprawdę must-have''ami. Z jedenej
strony genialny i bardzo klimatyczny BiA, z drugiej równie genialny i klimatyczny KB
;)

Nie grałem w żadną z tych gier, ale bierz grę dłuższą...przejdź ją dokładnie, może jeśli BiA to nawet dwa razy, a niedługo może znów nadarzy się jakaś okazja ;) I kaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:40, Gothic 12 napisał:

Nie grałem w żadną z tych gier, ale bierz grę dłuższą...przejdź ją dokładnie, może jeśli
BiA to nawet dwa razy, a niedługo może znów nadarzy się jakaś okazja ;) I kaska.

No ale skąd mam wiedzieć, która gra jest dłuższa? ;] Chcę, zebyście WY mi pomogli w wyborze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym brał BiA. Może dlatego, że mam KB i nie widzi mi się ten typ gier a la Heroes, a za to jestem fanem strzelanek, a słyszałem, że jest cholernie klimatyczna, więc sam zamierzam zakupic ten tytuł. Chyba za dużo nie pomogłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:02, Mac Cry napisał:

Osobiście bym brał BiA. Może dlatego, że mam KB i nie widzi mi się ten typ gier a la
Heroes, a za to jestem fanem strzelanek, a słyszałem, że jest cholernie klimatyczna,
więc sam zamierzam zakupic ten tytuł. Chyba za dużo nie pomogłem :P

No i poszło zamówienie :) Na Brothers In Arms: Hells Highway. Wszystkie osoby mnie do niego namawiają, a ja sam uwielbiam wojenne klimaty ^^ Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów zastanawiam się nad kupnem gry władca pierścieni podbój. ale niewiem czy warto ją kupić szczególnie za te pieniądze (130zł) jeśli ktoś coś wie na temat tej gry i mugłby mi pomuc to byłbym wdzięczny za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:51, globo1 napisał:

witam wszystkich forumowiczów zastanawiam się nad kupnem gry władca pierścieni podbój.
ale niewiem czy warto ją kupić szczególnie za te pieniądze (130zł) jeśli ktoś coś wie
na temat tej gry i mugłby mi pomuc to byłbym wdzięczny za odpowiedzi


Sam nie grałem w tą grę, ale opinie raczej zbiera niezbyt pochlebne. Ot, taka siekanina, w której biegasz po polu bitwy, zarzynasz przeciwników i wykonujesz stale te same, powtarzające się misje. Ponoć jest po prostu nudna.
Za 130zł jest mnóstwo fajniejszych i ciekawszych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:51, globo1 napisał:

witam wszystkich forumowiczów zastanawiam się nad kupnem gry władca pierścieni podbój.
ale niewiem czy warto ją kupić szczególnie za te pieniądze (130zł) jeśli ktoś coś wie
na temat tej gry i mugłby mi pomuc to byłbym wdzięczny za odpowiedzi

Ja bym Ci nie polecał, wolałbym kupić sobie Prince Of Persia za tą kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:08, Arisovo 14 napisał:

> Od paru dnia zastanawiam się nad zakupem gry Saints Row 2, ale nie wiem czy na pewno

> będę z niej zadowolony. Czy ta gierka jest chociaż trochę podobna na PC, do jej
wersji
> na X360 ???
Gra jest nawet lepsza! Mnóstwo minigierek, fajny pomysł, grafika trochę przestarzała
ale ten edytor postaci!
Obejż, o Saints Row 2: http://pl.youtube.com/watch?v=FuP2fhR8qFs Na konsole w tym
linku jest jak się gra, na PC''ta nie znalazłem.


I tu się z tobą nie zgadzam. Grałeś wg w tą grę czy tylko filmiki widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:58, crash807 napisał:

> > Od paru dnia zastanawiam się nad zakupem gry Saints Row 2, ale nie wiem czy
na pewno
>
> > będę z niej zadowolony. Czy ta gierka jest chociaż trochę podobna na PC, do
jej
> wersji
> > na X360 ???
> Gra jest nawet lepsza! Mnóstwo minigierek, fajny pomysł, grafika trochę przestarzała

> ale ten edytor postaci!
> Obejż, o Saints Row 2: http://pl.youtube.com/watch?v=FuP2fhR8qFs Na konsole
w tym
> linku jest jak się gra, na PC''ta nie znalazłem.

I tu się z tobą nie zgadzam. Grałeś wg w tą grę czy tylko filmiki widziałeś?

Tak się przyznać, to opieram się trochę na grze u kumpla:P i jego opiniach (przeszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma z tydzień urodzinki, więc chce mu kupić jakąś fajną gre, powiedział żebym się nie wysilał za bardzo i nie kupił czegoś drogiego, no to się nie wyśle i mu kupie coś z Extra Klasyki albo Kolekcji Klasyki xD.Mam do wydanie 60 zł więc może jakieś trzy gry. Lubi przygodówki, fps, rts, rpg, właściwie to chyba wszystko lubi, oprócz samochodówek, dla tego mam trudny wybór, na pewno kupie mu Dark Messiah of Might & Magic bo się nieźle podjarał tą grą.A zresztą ma problem, napiszcie jak jakie gry z Extra Klasyk lub Kolekcji Klasyki są warte uwagi

P.S
Pewnie w niektóre z nich grał albo ma, więc podawajcie po kilka tytułów, do zajde do niego i zobacze czy czasem ich nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:13, 6Kris napisał:

CUT

Zaprzyjaźnimy się? ;)
Hmm...Gothic, Gothic 2 +NK(pewnie ma, ale...), Baldurs Gate II(w jedynke grałem trochę i jakoś nie spodobała mi się), Fable...FEAR oczywiście...Ojciec Chrzestny, Mafia :] Powinno stykać ;) Same łakocie do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:56, globo1 napisał:

fable, saga gothic, lock on, far cry, mafia, scarface człowiek z blizną, ojciec chrzestny
jest tego troche:D


Dead Space.
NIE KUPOWAĆ.
Niewarta 140 zyla.

Call of Duty: World at War
NIE KUPOWAĆ.
Bezsensowna napieprzanka z kilkoma kampaniami, z których prawie każda zaczyna się tak samo i właściwie polega na bieganiu od checkpointa do checkpointa rozwalając hordy przeciwników. Krótka, sztampowa i wiałaby nudą, gdyby nie ciągłe klikanie fire na myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:57, Everett McGill napisał:

> fable, saga gothic, lock on, far cry, mafia, scarface człowiek z blizną, ojciec
chrzestny
> jest tego troche:D
>

Dead Space.
NIE KUPOWAĆ.
Niewarta 140 zyla.

Dlaczego sądzisz, że Dead Space jest nie warta tych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:59, Arisovo 14 napisał:

> > fable, saga gothic, lock on, far cry, mafia, scarface człowiek z blizną, ojciec

> chrzestny
> > jest tego troche:D
> >
>
> Dead Space.
> NIE KUPOWAĆ.
> Niewarta 140 zyla.
Dlaczego sądzisz, że Dead Space jest nie warta tych pieniędzy?


Gra ma ładne lokacje, koncepcja graficzna rządzi (tekstury, przełączniki, interfejsy), jak i sama grafika.
Sterowanie w wersji PC kulawe.
Poza tym nie jest straszna. Po 15 minutach robi się przewidywalna, zmieniają się tylko lokacje.
Serce podskoczyło mi 1-2 razy w ciągu całej gry. Jeżeli ma być tam czynnik grozy, to jest zdecydowanie przereklamowany. Po prostu niby ma wszystko, ale brakuje jej czegoś, przez co byłaby tak straszna, jak obiecywano.
Można przejść dla widoków i nietypowej techniki (spluwy i akcesoria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się