FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 17:50, ArekForn napisał:

Jakoś do tego Diablo mnie przekonałeś. Nie grałem więc może spróbuję :)


Spróbuj, spróbuj... zapewnić mogę, że się nie zawiedziesz. Musisz tylko uważać, bo jak już wspominali inni gra ta naprawdę wciąga (znam ludzi, którzy grają w ten tytuł ponad 9 lat i wciąż nie mogą się oderwać). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:58, Gothic 12 napisał:

> CUT
O Jezu!Jak dla mnie poleciłeś mi same Shity :P (GIII, Oblivion i Never 2). Co do Diablo
to nie wiem, nie grałem.


No bez przesady nie takie shity xD. Trudno znaleźć takie gry, moge polecić Saga Baldurs Gate albo icewind dale
ale to już inna liga i może ci się nie spodobać grafika, może zdać ci się stara ale jeśli przymkniesz oko na to.To Możesz kupić są to gry o wiele lepsze od Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci coś zacytować? "Od razu zaznaczam że grałem już w : Fable, Wszystkie TESy, gothicki, nwn i nwn2, seria Icewind Dale i Baldur''s Gate, Two Worlds, Jade Empire i Sacred. " W te gry grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy opłaca mi się kupić Fifę 08, chodzi mi o to, czy będzie się dało grać ;d Parametry mojego kompa: Celeron 1.7GhZ, 1024 ram, Radeon 9600pro 256mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:23, ArekForn napisał:

Mogę ci coś zacytować? "Od razu zaznaczam że grałem już w : Fable, Wszystkie TESy, gothicki,
nwn i nwn2, seria Icewind Dale i Baldur''s Gate, Two Worlds, Jade Empire i Sacred. "
W te gry grałem :)


Hyh to chyba zastaje ci tylko Diablo. Sporo masz RPG na kącie tak przy okazji ale widze że Planescape: Torment nie grałeś a szkoda naprawdę najlepsza gra RPG jaki wyszła dotychczas, teraz to niestety jej chyba nie kupisz, chyba że na allegro :)

>Hm, czy opłaca mi się kupić Fifę 08, chodzi mi o to, czy będzie się dało grać ;d Parametry mojego kompa: Celeron 1.7GhZ, 1024 ram, Radeon 9600pro 256mb.

Nie opłaca się kupić bo to mierna gra, już lepiej jakiegoś pesika 08 pójdzie na stówę, ale jęsli chcesz tą Fife to też ci poleci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:32, maciek999 napisał:

Hm, czy opłaca mi się kupić Fifę 08, chodzi mi o to, czy będzie się dało grać ;d Parametry
mojego kompa: Celeron 1.7GhZ, 1024 ram, Radeon 9600pro 256mb.


Pewnie, fifa ma i tak niskie wymagania. Może się przycinać w niektórych miejscach, ale jak nie będziesz grał na zbyt wysokich ustawieniach graficznych, to wszystko powinno być ok. Ale uważaj, w FIFIE 08 są bardzo nieaktualne składy drużyn.

PS. Chociażnie jestem pewny procka, więc jeszcze kogoś sięzapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:37, ArekForn napisał:

To może później, najpierw Diablo :)


Nie grać w Diablo = nie widzieć komputera na oczy. I to całkiem dosłownie. Gra legenda. Szczerze polecam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:35, capral napisał:

> Hm, czy opłaca mi się kupić Fifę 08, chodzi mi o to, czy będzie się dało grać ;d
Parametry
> mojego kompa: Celeron 1.7GhZ, 1024 ram, Radeon 9600pro 256mb.

Pewnie, fifa ma i tak niskie wymagania. Może się przycinać w niektórych miejscach, ale
jak nie będziesz grał na zbyt wysokich ustawieniach graficznych, to wszystko powinno
być ok. Ale uważaj, w FIFIE 08 są bardzo nieaktualne składy drużyn.

PS. Chociażnie jestem pewny procka, więc jeszcze kogoś sięzapytaj


Spokojnie Ci pójdzie... Mi śmiga na najwyższych pod 1280x1024 a mam 512 RAM i karte graficzną ze 128MB ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DII+LoD 16zł ? Jeżeli nówka, oryginał, nie rozpakowana, legalne źródło to bierz w ciemno. Jeżeli używka w dobrym stanie to myślę, że tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:19, Grinczar napisał:

A opłaca się Diablo II + LoD za 16 zł? I polecam wszystkim Orange Box! Kupiłem za 20
zł i TF2 jest wyśmienitą, odstresowującą grą.


Jasne że się opłaca, nie dość że single wciąga jak głupi, to jeszcze na battle necie grają setki użytkowników. TF2 czasami potrafi wkurzyć, jak grasz snajpą i masz na muszce innego snajpera i nagle popycha Cie kolega z teamu i tamten sniper Ci wali head''a. Dzisiaj miałem taką sytuację to się nieźle wkurzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:19, Grinczar napisał:

A opłaca się Diablo II + LoD za 16 zł? I polecam wszystkim Orange Box! Kupiłem za 20
zł i TF2 jest wyśmienitą, odstresowującą grą.

Kupuj nawet jak jest już trochę używane i nie będzie działać to te 16 zł nie zauważysz że przepadło :p
Ale na 99,9% będzie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:02, yerko napisał:

> A opłaca się Diablo II + LoD za 16 zł? I polecam wszystkim Orange Box! Kupiłem za
20
> zł i TF2 jest wyśmienitą, odstresowującą grą.
Kupuj nawet jak jest już trochę używane i nie będzie działać to te 16 zł nie zauważysz
że przepadło :p
Ale na 99,9% będzie działało


Za takie pieniądze to aż grzech nie kupić (jeśli sie nie ma, ofc) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:04, sevrond napisał:

właśnie próbował ktoś już z tym Diablo II za 16 zł do ściągnięcia ? W pl ? z battln-net''em
?


Mógł byś dać link ? Rozumiem, że chodzi o sam klucz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:19, Grinczar napisał:

A opłaca się Diablo II + LoD za 16 zł? I polecam wszystkim Orange Box! Kupiłem za 20
zł i TF2 jest wyśmienitą, odstresowującą grą.


Gdzieś kupił Orange Box za dwie dychy!? Uprzejmie proszę o linka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się