FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 15:23, Ragnos napisał:

> A opłaca się Diablo II + LoD za 16 zł? I polecam wszystkim Orange Box! Kupiłem za
20
> zł i TF2 jest wyśmienitą, odstresowującą grą.

Gdzieś kupił Orange Box za dwie dychy!? Uprzejmie proszę o linka. ;)

Pewnie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:55, Gumiś2 napisał:

To dziwne, bo mi na procku 2 GhZ, 1 GB RAMU i karcie 128 MB FIFA 07 na najniższych chodziła,
08 też ;]


Mi śmiga bez zacinki na najwyższych a dodatkowo mam patch "ożywiający i zmieniający" kibiców na trybunach (nie wspominam już o Next-Gen Graphics Patch i nowych facjatach dla piłkarzy) ;)) Więc nie wiem co jest z Twoją "fifką" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kilkoma zakupami:
1. Po pierwsze czy mając BF''a 2 warto kupić 2142? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem czy się opłaca.
2. Czy dobrym zakupem będzie Fallout 3? Od razu mówię że grałem we wcześniejsze części serii, lecz nie jestem konserwatywnym jej wielbicielem.
3. Warto zakupić King''s Bounty Legenda? Grałem we wszystkie części HOMM i bardzo tę serię lubię, słyszałem że obie serie są w niektórych aspektach do siebie podobne.

To tyle. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kilkoma zakupami:
1. Po pierwsze czy mając BF''a 2 warto kupić 2142? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem
czy się opłaca.


Gra podobno dobra, ale za bardzo podobno do BF2 przez co wielu fanów "dwójki" narzeka na 2142.

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

2. Czy dobrym zakupem będzie Fallout 3? Od razu mówię że grałem we wcześniejsze części
serii, lecz nie jestem konserwatywnym jej wielbicielem.


Jasne, jeżeli lubisz post apokaliptyczne RPG-i to jak najbardziej. Gra jest długa i wciągająca.

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

3. Warto zakupić King''s Bounty Legenda? Grałem we wszystkie części HOMM i bardzo tę
serię lubię, słyszałem że obie serie są w niektórych aspektach do siebie podobne.


KB jest produkcją bardzo podobną do HOMMa więc jeżeli lubisz turowe strategię to jak najbardziej kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

1. Po pierwsze czy mając BF''a 2 warto kupić 2142? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem
czy się opłaca.

Tu Ci nie pomogę.

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

2. Czy dobrym zakupem będzie Fallout 3? Od razu mówię że grałem we wcześniejsze części
serii, lecz nie jestem konserwatywnym jej wielbicielem.

Tak, przeniesienie środowiska gry w 3D to nie jest taki grzech ^^

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

3. Warto zakupić King''s Bounty Legenda? Grałem we wszystkie części HOMM i bardzo tę
serię lubię, słyszałem że obie serie są w niektórych aspektach do siebie podobne.


To raczeh HoM&M jest klonem KB. Opłaca się i warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kilkoma zakupami:
1. Po pierwsze czy mając BF''a 2 warto kupić 2142? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem
czy się opłaca.
2. Czy dobrym zakupem będzie Fallout 3? Od razu mówię że grałem we wcześniejsze części
serii, lecz nie jestem konserwatywnym jej wielbicielem.
3. Warto zakupić King''s Bounty Legenda? Grałem we wszystkie części HOMM i bardzo tę
serię lubię, słyszałem że obie serie są w niektórych aspektach do siebie podobne.

To tyle. Z góry dzięki za odpowiedź :)


BF 2142 zdecydowanie nie warto, ale Fallout 3 i KB, trzeba mieć(jeśli ma się tyle kasy, oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kilkoma zakupami:


Hej. :) Może i ja też dorzucę swoje trzy grosze.

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

1. Po pierwsze czy mając BF''a 2 warto kupić 2142? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem
czy się opłaca.


IMO raczej nie. Ale osobiście z Online''owych shooterów z całego serca polecam Ci America''s Army, Counter Strike Source bądź Team Fortress 2. Zabawa gwarantowana na długie godziny.

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

2. Czy dobrym zakupem będzie Fallout 3? Od razu mówię że grałem we wcześniejsze części
serii, lecz nie jestem konserwatywnym jej wielbicielem.


Jeżeli patrzysz na F3 jak na nową grę to jak najbardziej warto. Długa (MQ+SQ), wciągająca, ciekawa. Nic więcej nie trzeba. :)

Dnia 27.01.2009 o 18:30, michal15f napisał:

3. Warto zakupić King''s Bounty Legenda? Grałem we wszystkie części HOMM i bardzo tę
serię lubię, słyszałem że obie serie są w niektórych aspektach do siebie podobne.


Tutaj trudno mi pomóc bo nigdy nie byłem wielbicielem tego gatunku ale słyszałem, że KB Legenda to porządna gra, nawet zastanawiałem się nad kupnem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do BF nie wypowiadam się, ale słyszałem, że TF2 jest naprawdę porządne. :)

Fallouta 3 bardzo polecam - drugi najlepszy RPG roku w moim rankingu.

Nad KB:L również sie zastanawiałem... i bez wątpienia niedługo kupię. HoMM5 nie za bardzo mi się podoba (trójka rządzi!), ale demo KB było bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się poważnie nad 3 tytułami na PS3. Pierwszy z nich to Army of Two - świetny co-op(brat na pewno będzie grał, a i koledzy nie pogardzą;P). Kolejna to Władca Pierścieni: Podbój (także miło się gra na 2 osoby), zaś trzecią jest Killzone 2 (oczywiście po premierze. Grałem w 1 część na PS2 i powiem, że w sumie miło się grało, ale kampania nie wciągnęła, ale wiadomo, to jest Killzone, samo to to już coś:)). Którą z tych fier byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 01:03, paweldomar1 napisał:

Witam. Zastanawiam się poważnie nad 3 tytułami na PS3. Pierwszy z nich to Army of Two

Mam wersje na X360 i szczerze mogę polecić tą grę.
Niezła fabuła, zróżnicowane misje, duży wybór broni (dodatkowo sporo możliwości ich ulepszania).
A w trybie co-op gra się naprawę genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 07:21, Diagoras napisał:

Ja zachęcam wszystkich do zapoznania się z Fahrenheitem i całą trylogią Piasków Czasu
(Prince of Persia).


Fahrenheit również mogę polecić - niesamowita gra, w swoim czasie bardzo innowacyjna (w sumie teraz też :)). Z niecierpliwością czekam na kolejną grę tego studia (Heavy Rain na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem również nad Army of Two. Natomiast brałem też pod uwagę kupno Gears of War lub może jakiś ciekawy jRPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:49, 4ny4 napisał:

Tak się właśnie zastanawiałem również nad Army of Two. Natomiast brałem też pod uwagę
kupno Gears of War lub może jakiś ciekawy jRPG. :)

Polecam Gow''a jest to bardzo dobry shooter;) Recenzja na moim blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Komputer Świat Gry i wszystko stało się jasne! Była tam Prince Of Persia: Piaski czasu. I tak sobie myślę czy nie kupić wszystkich części tej gry...polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:07, Gothic 12 napisał:

Kupiłem Komputer Świat Gry i wszystko stało się jasne! Była tam Prince Of Persia: Piaski
czasu. I tak sobie myślę czy nie kupić wszystkich części tej gry...polecacie?


He..sam niedawno kupiłem to :) Ale niestety Dwóch Tronów nie ma w sprzedaży narazie,ale serie PoP polecam sam gram teraz w Dusze Wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się