FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam. Widziałem kilka razy na forum link do sklepu z starymi wydaniami gier aktualnie niedostępnych. Nie mogę przypomnieć sobie nazwy. Na Googlach też nic nie mogę wskórać, a była by to całkiem niezła alternatywa dla Allegro. Z góry dziękuję jeśli ktoś kto wie co to za sklep, podał link.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:05, olamis napisał:

witam
lubię grać w gry RPG typu neverwnter nights 2
jaką grę radzicie mi kupić do 50 zł?


A grał[aś?] w Baldurs Gate??Jeśli nie,to kup natychmiast,gra jest lepsza od NVW 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:08, rafekx 12 napisał:

> witam
> lubię grać w gry RPG typu neverwnter nights 2
> jaką grę radzicie mi kupić do 50 zł?

A grał[aś?] w Baldurs Gate??Jeśli nie,to kup natychmiast,gra jest lepsza od NVW 2 :)

dzięki :)
właśnie się zastanawiałam nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobała Ci się ta gra to spróbuj zagrać w jedynkę.Ze starszych gier mógłbym Ci polecić wspomniane już wcześniej Baldur''s Gate lub Icewind Dale.Obie są do nabycia w Sagach po 25zł więc chyba warto?Myślę,że mogłyby Ci się spodobać również Gothici,szczególnie 2 pierwsze części tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale SoC przeszedłem trzy razy. :) Dlatego pytam czy warty jest kupna CS ? :) Co z tego co wiem, nie zebrał on "cudownych" ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:05, olamis napisał:

witam
lubię grać w gry RPG typu neverwnter nights 2
jaką grę radzicie mi kupić do 50 zł?


Może " Drakensang: The Dark Eye "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:46, 4ny4 napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale SoC przeszedłem trzy razy. :) Dlatego pytam czy
warty jest kupna CS ? :) Co z tego co wiem, nie zebrał on "cudownych" ocen.


Krótko - jeśli podobał Ci się SoC, kupuj CS''a. Jest to to co w SoCu tylko więcej, lepiej, fajniej.
Wojna frakcji, obserwowanie lokacji jak wyglądały przed rokiem, śledzenie poczynań Szramy oraz jego pogoni za Striełokiem ... gra się super, zwłaszcza po paru patchach :P
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:07, KŁEJK napisał:

Może o to chodzi?

http://www.taniegry.pl/

Całkiem ciekawy sklep, co prawda większość tytułów to coś dla kolekcjonerów, bo ceny niektórych tytułów mają kosmiczne... ale jak w końcu skończą mi się ważniejsze wydatki niż gry, to pewnie zamówię coś u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 14:48, Daviochlebak napisał:

milten6
Na tej stronie już byłem, ale tam gry się kupuje tylko w formie elektronicznej, prawda?


Niestety tak. Sklep jest kierowany głównie do zachodnich odbiorców (co widać po niektórych kosmicznych, jak dla nas, cenach :)), jednak czasami stanowi jedyną opcję zdobycia danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się kupić grą Warhammer 40,000 DoW 2 jeżeli nie grałem w jedynkę?? Jakie ta gra ma plusy i minusy(według was) i jak wam się w nią grało/gra??
PS: Powiem jeszcze,że czytałem recenzje w CDA i gry-online i nie wypada tak źle, a w gram.tv dostało 10 i to mnie do niej bardzo przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW II bardziej przypomina CoH''a aniżeli DoW''a I więc nie granie w pierwszą część nie ma tutaj nic do rzeczy. :) IMO gram.tv przesadziło z tą oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:53, Fafidek napisał:

Co polecacie kupić ? Codame panzer zimna wojna nowy company of heroes <dodatek>


Ja osobiście nowy dodatek do Coha jak czytałem na temat tej gry gra będzie bardzo fajna ale i tak mi nie wejdzie:P

A tak pozatym szukam jakiejś gry z którą spędziłbym sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłbym dodatek do Company of Heros. W Kompanie Braci grałem ciekawością i fascynacją.

Spoiler


Według mnie najlepsza strategia wojenna w czasie II WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:53, Fafidek napisał:

Co polecacie kupić ? Codame panzer zimna wojna nowy company of heroes <dodatek>

Jeśli masz poprzednie części CoH i podobały ci si to bez wątpienia bierz dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się