FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 20:22, 4ny4 napisał:

> NecroVision? Cryostasis? Dark Sector?

Cryostasis. NV zostało zbesztane, a Dark Sector dla mnie odpada.


Zupełnie nie wiem dlaczego. Gorsze od Painkiller''a to to jest, ale np. Niemcy napisali, że to najgorsza gra, jaką widzieli (oO!!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:01, darth 16 napisał:

Mam. :) Z tych nowszych(od końca 2007 do 2008) to mam...

Bioshock wydaje się najrozsądniejszym zakupem z tych nowszych gier.Za ok. 65zł dostaniesz w sklepie cenegi ładne ,nowe wydanie a jeśli nie chcesz czekać na premierę to premierówkę na wirtusie dostaniesz za 60zł.FEAR też może ci się spodobać. A jeśli nie grałeś w Hitmana to ja bym od razu to naprawił. Grę można dostać teraz za grosze. A jeśli nie lubisz tego nieco mrocznego klimaciku to polecam taki zestawik (zawsze lepiej jest mieć 5 dobrych gier niż jedną) :
Max Peyne antologia - http://sklep.wirtus.pl/produkt/240693
Call of Jaurez - http://sklep.wirtus.pl/produkt/14410
Infernal - http://sklep.wirtus.pl/produkt/13801
Just Cause - http://sklep.wirtus.pl/produkt/13592
Kane & Lanch Dead Man - http://sklep.wirtus.pl/produkt/113925
Złapałem sklep pierwszy z rzędu , możliwe że znajdziesz gdzieś te gry taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:02, Kaucz napisał:

> Mam pytanie czy w Burnout Paradise The Ultimate Box na multi można jeździć swobodni
po
> mieście i robić wyścigi tylko w tedy jak się che ???
Jeju ale pytania weź przystopuj cały czas się pytasz o tak banalne pytania nie wiem po
co...
A co do pytania to tak tak tak...

Czyli że jak jadę po mieście w multi to mijam innych graczy ta bo w recenzji tego nie ma opisanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:36, Nerr012 napisał:

Czyli że jak jadę po mieście w multi to mijam innych graczy ta bo w recenzji tego nie
ma opisanego


Nie, przejeżdżasz przez ich samochody machając lewą ręką do prawego lusterka bocznego umieszczonego na prawych drzwiach trzy-drzwiowego samochodu. Takie pytanie z mojej strony bo widać Twoje pytania nie tylko mnie irytują. Czy możesz zacząć czytać RÓŻNE recenzje, RÓŻNE wypowiedzi oraz co najważniejsze MYŚLEĆ aby nie spamować tego tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, otóż zastanawiam się nad kupnem World in Conflict lub Company of Heroes z Opossing Fronts. Co możecie mi powiedzieć o multiplayerze tych gier - na którym właściwie tylko mi zależy? Czy polecacie może inną grę do 50 zł ze świetnym multi (system rang etc.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dylemat i nie za bardzo wiem co wybrać... Do wyboru mam kilka gier, z różnych gatunków, dlatego może ciężko będzie wam wybrać, ale wymienię gry i komentarz do każdej z nich :) Dodam tylko, że w każdej grze liczy się multi (choć niektóe nie mają go w ogóle)

- Far Cry 2 (nie wiem na ile godzin grania w singla starczy, ale zależy mi bardzo na multi, mapach i ogólniie, żeby na długo starczył)

- World in Conflict (być może, gdy wyjdzie Soviet Assault to kupię go też :) A w grę grałem i podoba mi się)

- Dawn of War II (słyszałem różne opinie... Company of Heroes to jedna z moich ulubionych gier, ale podobno nie ma co porównywać do tego, bo niby to zupełnie inne gry - więc nie wiem)

- Empire: Total War (bardzo lubię Age of Empires 3, ale co do Empire Total War to obawiam się, że zbyt za dużo tam polityki, a za mało akcji)

- Call of Duty: World at War (wszystko ok, tylko, że mam Modern Warfare, a w sumie WaW to taki Modern Warfare, ale ze zmienionymi czasami)

- Burnout Paradise Ultimate Box (nie wiem, czy wciąga i czy warto inwestować w tę grę... Zależy mi na tym,zeby zabawa byłą na długo :))

Tak więc w miarę możliwości bardzo proszę o wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout albo Cod:WaW. Kolega gra w CODa cały czas i na singlu i przez neta, a o burnoucie tylko dobre rzeczy słyszałem :D. O strategiach się nie wypowiem bo w te nowsze nie gram.

Tylko nie bierz Far Cry 2 - najnudniejsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, o multi nie mogę się wypowiedzieć bo niegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:22, Micmay napisał:

Burnout albo Cod:WaW. Kolega gra w CODa cały czas i na singlu i przez neta, a o burnoucie
tylko dobre rzeczy słyszałem :D. O strategiach się nie wypowiem bo w te nowsze nie gram.

Tylko nie bierz Far Cry 2 - najnudniejsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, o multi nie
mogę się wypowiedzieć bo niegrałem.


No tak, ale czy kolega ma też Modern Warfare? :P Bo to zmienia postać rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:

- Far Cry 2


Ogólnie gra jest nudna jeśli chodzi o singiel, przynajmniej tak mi koledzy mówią.

Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:


- World in Conflict


Gra jest bardzo dobra, jeśli się lubi takie wojenne strategie, to mieć tą grę to w sumie obowiązek.

Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:


Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:

- Empire: Total War


Jak każdy Total War, gra która starcza na długo, ale jeśli nie lubisz dyplomacji i rozgrywki toczącej się baaardzo długo to to nie jest gra dla ciebie. Tzn. można też przyjąć taktykę, żeby zrobić sobie bardzo dużą armię i zdobywać prowincje po kolei, ale wtedy gra się za krótko i praktycznie nie ma zabawy. A w grę jeszcze nie grałem, mówię to co było w poprzednich TW, ale wątpię, ze coś w rozgrywce ię zmieniło.

Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:

- Call of Duty: World at War (wszystko ok, tylko, że mam Modern Warfare, a w sumie WaW
to taki Modern Warfare, ale ze zmienionymi czasami)


Tak, jeśli masz MW to tej gry nie opłaca się kupować, multi jest praktycznie takie samo tylko, że inne mapy i broń z 2WW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogła :)

Ciekaw jestem tylko, czy będzie wydana jakaś edycja połączona WiC + Soviet Assault... Ale chyba nie, bo wydawcą SA jest Ubisoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zastanawiałbym się pomiędzy CoD: WoW a Empire. CoD ma bardzo dynamiczną kampanię, choć jest to zasługa skryptów. Jest też całkiem poważna, głównie przez brutalność. Multi też jest bardzo dobre, wystarczy wspomnieć o świetnym trybie Nazi Zombies:) Empire z tego co widziałem również może przyciągnąć na wiele dni. Choć fakt, należy dbać o rozwój państwa nie tylko pod względem armii, ale także kontaktów z innymi krajami, usprawnieniami itp, to same bitwy wynagradzają wiele. Zrealizowane ze sporym rozmachem, dużą liczbą jednostek. Do tego nowość, czyli bitwy morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam CoD Modern Warfare, więc w sumie nic nie może mnie zaskoczyć w WaW ;)

A np. Fallout 3? Wciąga?

I to samo pytanie odnośnie Mass Effect :)

W sumie póki co najbardziej jestem za World in Conflict :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:28, bartheez napisał:

Ale mam CoD Modern Warfare, więc w sumie nic nie może mnie zaskoczyć w WaW ;)

A np. Fallout 3? Wciąga?

I to samo pytanie odnośnie Mass Effect :)

W sumie póki co najbardziej jestem za World in Conflict :)

Fallout jest bardzo wciągający i do tego ma bardzo fajny klimat więc polecam bo i gra wystarcza na długo. Ja ją za 1 razem przeszedłem w 40 parę godzin z prawie wszystkimi questami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:28, bartheez napisał:

Ale mam CoD Modern Warfare, więc w sumie nic nie może mnie zaskoczyć w WaW ;)

A np. Fallout 3? Wciąga?

I to samo pytanie odnośnie Mass Effect :)

W sumie póki co najbardziej jestem za World in Conflict :)


Fallout 3 wciąga jak odkurzacz a Mass Effect więcej gadania niż strzelania (tak gdzieś 75% gry to rozmowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 16:36, Coxsik napisał:

Fallout jest bardzo wciągający i do tego ma bardzo fajny klimat więc polecam bo i gra
wystarcza na długo. Ja ją za 1 razem przeszedłem w 40 parę godzin z prawie wszystkimi
questami.



W sumie jeśli chodzi o RPG to grałem tylko w Gothica... Czy F3 mi się spodoba? ;> A jakiego rodzaju są zadania w F3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:49, bartheez napisał:

Tak więc w miarę możliwości bardzo proszę o wasze opinie :)


Ja bym wziął E:TW, chyba starczy na najdłużej z wymienionych gier, i nie traci formy tak, jak DOW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 17:23, bartheez napisał:

W sumie jeśli chodzi o RPG to grałem tylko w Gothica... Czy F3 mi się spodoba? ;>
A jakiego rodzaju są zadania w F3?

No jest naprawdę masa ciekawych questów i w każdym masz możliwość paru wyborów w quescie który wtedy może potoczyć się na wiele sposobów. Np. jest takie zadanie na samym początku gry aby rozbroić bombę w Megatonie( takie miasto). I już tutaj masz wybór bo możesz ją albo rozbroić albo zdetonować( co bardziej polecam bo efekty są przednie). Możesz się bratać z ludźmi i zwierzętami i z nimi przemierzać świat Fallouta. A więc polecam ci tą grę no i zresztą poczytaj o niej więcej a z pewnością cie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Szukam jakiejś gry FPS, w którą typowo gra się przez internet. Od razu dodaje że w grę nie wchodzi CS,Wolfenstein i CoD4, co radzicie kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się