FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 19:42, Yanek12 napisał:

Witam ! Szukam jakiejś gry FPS, w którą typowo gra się przez internet. Od razu dodaje
że w grę nie wchodzi CS,Wolfenstein i CoD4, co radzicie kupić ?

Battlefield 2 ;)...
Świetna gierka, duże mapy, dużo broni... pojazdów także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:42, Yanek12 napisał:

Witam ! Szukam jakiejś gry FPS, w którą typowo gra się przez internet. Od razu dodaje
że w grę nie wchodzi CS,Wolfenstein i CoD4, co radzicie kupić ?

Enemy Territory: Quake Wars? Battlefield 2 lub 2142?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie szkoda pieniędzy na coś, gdzie nawet nie mogę pograć później w multi? :) Choć np w przypadku Wiedźmina, czy Gothica takich dylematów nie miałem :P A upewniam się co do tych gier, ponieważ dziewczyna chce mi coś kupić (i tu wielkie oczy :P ) a ja chcę, żeby sięcieszyła, że w to gram itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupic z Extra Klasyki Suffering.Spoko gierka,dużo krwi,nawet straszna,fajna fabuła i wieeeeele mutantów do wyrżnięcia.Cena to tylko 20 pln!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:48, KUBAxBEHEMOTH napisał:

Ja polecam zakupić DOW II
Wiedźmina
F.E.A.R.A.2

Nie kupuj tylko DoW''a II... Jest żałosny, jedyna gra na którą wydałem tyle kasy w błoto:/ Nie polecam... Lepiej zakupić C&C najnowszego albo starego Coh''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co moglibyście mi powiedzieć o gierce Mount & Blade? Oglądałem wideorecenzje. Gra ponoć wciąga, jest dobrze zrobiona. Ale dodam, że ja lubie gry "ładniejsze", a ta taka nie jest... Więc jak? Brać nie brać i dlaczego tak lub nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:24, peryfraz napisał:

Co moglibyście mi powiedzieć o gierce Mount & Blade? Oglądałem wideorecenzje. Gra ponoć
wciąga, jest dobrze zrobiona. Ale dodam, że ja lubie gry "ładniejsze", a ta taka nie
jest... Więc jak? Brać nie brać i dlaczego tak lub nie?

Brać. Gra ma ładną grafikę...wiadomo, że są ładniejsze, ale kiedy ona powstała? POza tym na samej podstawowej wersji można grać i grać...a jest DUUUŻO modów. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2009 o 16:27, Gothic 12 napisał:

Brać. Gra ma ładną grafikę...wiadomo, że są ładniejsze, ale kiedy ona powstała? POza
tym na samej podstawowej wersji można grać i grać...a jest DUUUŻO modów. Polecam polecam
i jeszcze raz polecam.

Osobiście mi grafa nie podoba się :D. Ale grywalność jest z tego co słysze bardzo dobra... Wacham się kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:29, peryfraz napisał:

Osobiście mi grafa nie podoba się :D. Ale grywalność jest z tego co słysze bardzo dobra...
Wacham się kurde...

Są podobno jakieś mody poprawiające ją nieco. Z gry można się dużo dowiedzieć o średniowieczu...
A masz jakiś wybór, poza M&B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajne. A jeśli jeszcze sobie załatwisz moda Epic Battles który zwiększa liczebność oddziałów z 40 do 600 to zapominasz o grafice=].
Ewentualnie mod Last Days który zmienia świat gry na świat z Władcy Pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:55, Gothic 12 napisał:

> Osobiście mi grafa nie podoba się :D. Ale grywalność jest z tego co słysze bardzo
dobra...
> Wacham się kurde...
Są podobno jakieś mody poprawiające ją nieco. Z gry można się dużo dowiedzieć o średniowieczu...
A masz jakiś wybór, poza M&B?

Lost Planet i Spore- Fabryka Stworków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:08, peryfraz napisał:

> > Osobiście mi grafa nie podoba się :D. Ale grywalność jest z tego co słysze
bardzo
> dobra...
> > Wacham się kurde...
> Są podobno jakieś mody poprawiające ją nieco. Z gry można się dużo dowiedzieć o
średniowieczu...
> A masz jakiś wybór, poza M&B?
Lost Planet i Spore- Fabryka Stworków...

Nie grałem w nie, ale to chyba zupełnie inne gatunki...więc od Ciebie zależy co wolisz.
A co do M&B to tam są mody i możesz grać różnie...raz tak, a raz zupełnie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wezmę Lost Planet. Poza tym kupuje jeszcze MoH:A, więc za te dwie gry zapłace w sumie 100zł... Dobra, ale dzięki że mi plusów pare powiedzieliście o tej grze, jak kiedyś stanieje to pewnie zainwestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm, polećcie jakiegoś dobrego erpega, tudzież mieszankę rts-rpg. Do uciągnięcia przez starszego kompa, w miarę możliwości nie h''n''s, fajna fabuła, dopracowany i o ile to możliwe nieliniowy. Jakaś solidna pozycja, niezbyt przedpotopowa.
Odpadają: spellforsy, gotiki, morro, oblivion, iwd 1 i 2, baldury, pt, dark messiah, jade empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:58, Budo napisał:


Hmm, polećcie jakiegoś dobrego erpega, tudzież mieszankę rts-rpg. Do uciągnięcia przez
starszego kompa, w miarę możliwości nie h''n''s, fajna fabuła, dopracowany i o
ile to możliwe nieliniowy. Jakaś solidna pozycja, niezbyt przedpotopowa.
Odpadają: spellforsy, gotiki, morro, oblivion, iwd 1 i 2, baldury, pt, dark messiah,
jade empire...

Pozostaje jedynie neverwinter nights 1. Resztę masz. RPG dobry, jak dla mnie wyznacznik dla następnych i nowych RPG, multiplayer ma świetny, od serwerów typu h''n''s po serwery z odgrywaniem. Najlepiej kupić dodatki jeszcze, dużo gry, gra dość łatwa, fabuła świetna. Można spędzić naprawdę wiele godzin przy tej grze. Nie wiem jaki to jest ten starszy komputer ale może neverwinter nights 2? Bardzo podobny do BG ale wg. mnie gorszy od "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może Two Worlds ? Przy tej grze można spełnić miło czas i grafika nie jest zła. Wymagania są zbliżone do Obliviona więc raczej powinno ci pójść. Więc jeśli nie próbowałeś może warto spróbować ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:14, peryfraz napisał:

Chyba jednak wezmę Lost Planet. Poza tym kupuje jeszcze MoH:A, więc za te dwie gry zapłace
w sumie 100zł... Dobra, ale dzięki że mi plusów pare powiedzieliście o tej grze, jak
kiedyś stanieje to pewnie zainwestuje...

za 3 bo np. crysisa wezmiesz za 1 grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:42, Yanek12 napisał:

Witam ! Szukam jakiejś gry FPS, w którą typowo gra się przez internet. Od razu dodaje
że w grę nie wchodzi CS,Wolfenstein i CoD4, co radzicie kupić ?



American Army !!
W dodatku tego nie kupisz , a sciągniesz :D - gra za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się