FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 16:26, Marine545 napisał:

OK, ściągam demo.Oglądałem gameplaye z gry i mi się spodobała ;P Ale co do pełnej wersji
zastanowie się po graniu w demo.


Niemiecki magazyn PC ACTION umieścił Enemy Territory: Quake Wars wśród 33 najlepszych FPSów wszechczasów. Dzieło Splash Damage i ID Softwere zajęło 11 pozycję, zaraz za Bioshock. Pierwsze miejsce przypadło Call of Duty 4 a drugie Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 16:48, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali,Cryostasis,H.aw.x czy NeCrovision?? Proszę o pomoc...

zależny z jakiego punktu widzenia patrzysz na gre i jakie masz potrzeby. każda jest inna sądzę że H.A.W.X jest najbardziej innowacyjna i chociaż nie wiadomo jak zostanie oceniona przez czasopisam ja zdecydowałbym sie na jej zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 16:48, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali,Cryostasis,H.aw.x czy NeCrovision?? Proszę o pomoc...

H.A.W.X!Sam zamierzam zakupic,miedzy innymi zeby pograc na necie bo multi zapowiada sie swietnie:D.
Jeszcze nie dawno myslalem,ze necrovision to bardzo dobra gra,ale slyszalem,ze dobre oceny zbiera...tylko w Polsce(i to nie wszedzie),wiec...A cryostasis yo chyba pozadny sredniak z ciekawym pomyslem(wchodzenia w glowy zmarlym).
Wiec radze H.A.W.X.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kupić grę podobną stylem rozgrywki i klimatem do Killzone lub Killzone 2 (odpowiednik na PC). Możecie mi doradzić jaką grę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:19, kulpamen napisał:

Ja zamierzam kupić grę podobną stylem rozgrywki i klimatem do Killzone lub Killzone 2
(odpowiednik na PC). Możecie mi doradzić jaką grę kupić?

F.E.A.R ?
F.E.A.R 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:58, Budo napisał:


Hmm, polećcie jakiegoś dobrego erpega, tudzież mieszankę rts-rpg. Do uciągnięcia przez
starszego kompa, w miarę możliwości nie h''n''s, fajna fabuła, dopracowany i o
ile to możliwe nieliniowy. Jakaś solidna pozycja, niezbyt przedpotopowa.
Odpadają: spellforsy, gotiki, morro, oblivion, iwd 1 i 2, baldury, pt, dark messiah,
jade empire...

Łykaj KoTORa, polecam też olac NWN jedynkę, i kupić dwójkę z dodatkami - różnica jak między niebem a ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zapytanie. Na stronce Cenegi jest taka gra Mage Knight: Apocalypse kosztuje dychę opłaca się ją kupić. Może ktoś coś o niej wie? Byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:45, kaczek93 napisał:

ja mam takie zapytanie. Na stronce Cenegi jest taka gra Mage Knight: Apocalypse kosztuje
dychę opłaca się ją kupić. Może ktoś coś o niej wie? Byłbym wdzięczny za pomoc

Siekaninka. Ja chcesz się wylądować to warto, dycha to nie dużo. 5 postaci do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:48, Asthariel napisał:

> ja mam takie zapytanie. Na stronce Cenegi jest taka gra Mage Knight: Apocalypse
kosztuje
> dychę opłaca się ją kupić. Może ktoś coś o niej wie? Byłbym wdzięczny za pomoc
>
Siekaninka. Ja chcesz się wylądować to warto, dycha to nie dużo. 5 postaci do wyboru.


Graleś? jak tak to weź coś więcej powiedz bo chcę sobie zamówić razem z Dreamfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:53, kaczek93 napisał:

> > ja mam takie zapytanie. Na stronce Cenegi jest taka gra Mage Knight: Apocalypse

> kosztuje
> > dychę opłaca się ją kupić. Może ktoś coś o niej wie? Byłbym wdzięczny za pomoc

> >
> Siekaninka. Ja chcesz się wylądować to warto, dycha to nie dużo. 5 postaci do wyboru.


Graleś? jak tak to weź coś więcej powiedz bo chcę sobie zamówić razem z Dreamfall


A nie spoko już wiem. Na forum CDA się dowiedziłem co dostała itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:53, kaczek93 napisał:

> > ja mam takie zapytanie. Na stronce Cenegi jest taka gra Mage Knight: Apocalypse

> kosztuje
> > dychę opłaca się ją kupić. Może ktoś coś o niej wie? Byłbym wdzięczny za pomoc

> >
> Siekaninka. Ja chcesz się wylądować to warto, dycha to nie dużo. 5 postaci do wyboru.


Graleś? jak tak to weź coś więcej powiedz bo chcę sobie zamówić razem z Dreamfall


Jak się zastanowić, to jest sporo lepszych gier, kupić warto wtedy, jeśli się lubi taki gry.
Niezła grafika, 5 postaci, sporo bugów, brak fabuły.
A do Dreamfalla dołóż sobie Sinking island - też za 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

promocja EA, ta z grą za 1gr mnie ominęła (trwała do 8 marca). Kupuję sobie na wielkanoc Lost Planet oraz MoH: A, coś jeszcze tak w miare taniego (30-40zł) dałoby się "upchnąć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jade Empire, tym bardziej, że bardzo łatwo jest upolować premierówkę. Ze ścigałek Sega Rally wygląda interesująco, ale ostrzegam, kupuj tylko, gdy posiadasz kierownicę, granie na klawiaturze bez możliwości zmiany przycisków to porażka. A i będąc w Biedronce przy kasie, nie kładź pudełek na taśmę, płyty mogą się rozmagnetyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:38, piotr961103 napisał:

Poszukuje dobrej gry z promocji w Biedronce .
Co polecacie ?
Co wybrać ?


The Suffering, Fable, Jade Empire, Painkiller: Black Edition i Farenheit. Must-have''y, i to za dychę/grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:16, milten6 napisał:

Zdecydowanie Jade Empire, tym bardziej, że bardzo łatwo jest upolować premierówkę. Ze
ścigałek Sega Rally wygląda interesująco, ale ostrzegam, kupuj tylko, gdy posiadasz kierownicę,
granie na klawiaturze bez możliwości zmiany przycisków to porażka. A i będąc w Biedronce
przy kasie, nie kładź pudełek na taśmę, płyty mogą się rozmagnetyzować.

Sega Rally mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:35, peryfraz napisał:

promocja EA, ta z grą za 1gr mnie ominęła (trwała do 8 marca).

Jeszcze do konca promocja nie mineła . Np. w Tesco dopiero co się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się