FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 20:46, capral napisał:

Czy opłaca się kupić Halo 3? Nie jest to już najmłodsza gierka, ale zbierała bardzo dobre
opinie.


Na pewno jest to porządny produkt. Bardzo grywalny multiplayer, w którego gra się po prostu z ogromną przyjemnością. Nie ma to jak kilka partyjek w Team Deatchmatch :). Single-player jest porządny. Jest dość krótki jeżeli gra się na normalnym poziomie trudności, ale jeżeli lubisz wyzwania (albo masz z kim grać ;), to można zabrać się za najwyższy trudności.

Największą dla mnie wadą jest uniwersum i fabuła. Strasznie mnie te rzeczy odrzucały, sama postać Master Chiefa zachowuje się tak jakby urwała się z jakiegoś kiczowatego filmu sensacyjnego z Hollywood - amerykanie za to uwielbiają takie klimaty ;F

Tak czy siak - jeżeli masz xboxa360, to grzech nie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:44, Arisovo 14 napisał:

>
> > Jeśli są dema tych gier, nie jestem pewny ;P
> >
> Lost Planet jest, sws nie ma...
> Ale sam chyba bardziej nastawiony jestem na Lost Planet, więc tylko tej gry demko
ściągne...
Ściągnij pełną z... a napisz do mnie, to bym ci linki podał;)

taaa... wole oryginał... Wiesz, pudełko, intrukcja i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:20, peryfraz napisał:

> >
> > > Jeśli są dema tych gier, nie jestem pewny ;P
> > >
> > Lost Planet jest, sws nie ma...
> > Ale sam chyba bardziej nastawiony jestem na Lost Planet, więc tylko tej gry
demko
> ściągne...
> Ściągnij pełną z... a napisz do mnie, to bym ci linki podał;)
taaa... wole oryginał... Wiesz, pudełko, intrukcja i te sprawy :)

Wiem, wiem;) Ja mam chyba 3 piraty w swojej kolejkcji, ale niestety, przestałem ściągać bo cała zabawa z rozgrywki pryska;( Jak się ma oryginał to jest w tym takie wewnętrzne cuś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:03, KrisK91 napisał:

Największą dla mnie wadą jest uniwersum i fabuła. Strasznie mnie te rzeczy odrzucały,
sama postać Master Chiefa zachowuje się tak jakby urwała się z jakiegoś kiczowatego filmu
sensacyjnego z Hollywood - amerykanie za to uwielbiają takie klimaty ;F


Arbiter powiesi cię za jądra za te herezje! :D
Wgryź się w uniwersum. MC jako Spartan 2 generacji jest cyborgiem - ba, nadczłowiekiem. Wszelkie takie zagrywki mu przystoją. :)

Poza tym jest to właściwie epic science fiction, więc... :P

Dnia 16.03.2009 o 21:03, KrisK91 napisał:

Tak czy siak - jeżeli masz xboxa360, to grzech nie kupić!


capral:

Zaopatrz się i w poprzednie części - pierwszą polecam na PC (NIE obsługuje panoramy na konsoli - potrzebne coś co ma proporcje 4:3), 2 raczej na Xboxie (obsługuje panoramę). Obie wersje działają na 360tce, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:05, Head Master napisał:

http://www.gram.pl/regulamin.asp
Radze przecczytac regulamimna bo cos mi sie wydaje ze nie czytales:>

Co do pytania toooooo pograj sobie w tibie xD
A tak na serio to slyszalem ze teraz AoC wyszedl moj kolega ma i podobno jest dobry:D
Tylko ze platny :/


Raptem 20 - 30 zyla, czy coś koło tego, miesięcznie, nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
na mojej liście były tytuły takie jak:
Dead Space - ściągnąłem demo, na samym początku, gdy ten obcy rozszarpał 2 kolegów i pobiegłem do windy...i po chwili obcy wbił się w windę....automatycznie wyłączyłem grę i szybko odinstalowałem, naprawde straszy, nie kupie
Stalker CC - Fajne, niskie wymagania, niezastąpiony klimat, kupuje
Stalker CN - j.w, kupuje
Bioshock - Klimat hmm, taki Fallout pomieszany z Resident evil i silent hill, demo fajne, kupuje
Fallout 3 - Fajne rozwiązanie, ale dla fanów FPS nie polecam, nawet gdy sie celuje w głowę, szanse na trafienie określają statystyki, to RPG a nie RPG/FPS
Mirror''s Edge - Muszę kupić i ta gra zostane u mnie na komputerze przez długi czas.

Czy polecacie kupić Orange Boxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:52, junior35 napisał:

Witam
na mojej liście były tytuły takie jak:
Dead Space - ściągnąłem demo, na samym początku, gdy ten obcy rozszarpał 2 kolegów i

Jak dla mnie mało było momentów strasznych, więcej na zasadzie zaskoczenia elementów. Jak dla mnie jest zbyt statyczna i za mało dynamiczna.

Co do OB ja kupiłbym na twoim miejscu Left 4 Dead. za 40 zł nowa gierka z fajna grafą, nietypową tematyką, jest dość innowacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:52, junior35 napisał:

Witam
na mojej liście były tytuły takie jak:
Dead Space - ściągnąłem demo, na samym początku, gdy ten obcy rozszarpał 2 kolegów i
pobiegłem do windy...i po chwili obcy wbił się w windę....automatycznie wyłączyłem grę
i szybko odinstalowałem, naprawde straszy, nie kupie
Stalker CC - Fajne, niskie wymagania, niezastąpiony klimat, kupuje
Stalker CN - j.w, kupuje
Bioshock - Klimat hmm, taki Fallout pomieszany z Resident evil i silent hill, demo fajne,
kupuje
Fallout 3 - Fajne rozwiązanie, ale dla fanów FPS nie polecam, nawet gdy sie celuje w
głowę, szanse na trafienie określają statystyki, to RPG a nie RPG/FPS
Mirror''s Edge - Muszę kupić i ta gra zostane u mnie na komputerze przez długi czas.

Czy polecacie kupić Orange Boxa?

Tym sposobem chcesz popisać się ile masz kasy? Bo nie rozumiem... Mnie gówno obchodzi co ty chcesz sobie kupić (jeżeli się zdecydowałeś), ja ci mogę pomóc (my) gdy myślisz dopiero nad kupnem jakiejś gry... Śmieszny jesteś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:00, Arisovo 14 napisał:

Tym sposobem chcesz popisać się ile masz kasy? Bo nie rozumiem... Mnie gówno obchodzi
co ty chcesz sobie kupić (jeżeli się zdecydowałeś), ja ci mogę pomóc (my) gdy myślisz
dopiero nad kupnem jakiejś gry... Śmieszny jesteś:/


Właśnie... Nie ma nic więcej do dodania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:00, Arisovo 14 napisał:

Tym sposobem chcesz popisać się ile masz kasy? Bo nie rozumiem... Mnie gówno obchodzi
co ty chcesz sobie kupić (jeżeli się zdecydowałeś), ja ci mogę pomóc (my) gdy myślisz
dopiero nad kupnem jakiejś gry... Śmieszny jesteś:/



Nic dodać, nic ująć. Ale żeby to spam nie był to:
Czy warto kupić Turoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak ktoś jest zakompleksiony (prawdobodnie) i musi się wywyższać i mówić, że on ma tylke kasy, że zastanawia się czy kupić xboxa elite czy xboxa premium, bo tylko kolerem się różnią no to życie... Tutaj chyba musiał się pochwalić jaki on to fajny nie jest. U mnie w szkole by taki długo nie pożył :D...


BTW.
Grałeś w Lost Planet? Jeżeli tak to czy warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:31, peryfraz napisał:

Grałeś w Lost Planet? Jeżeli tak to czy warto kupić?



Nie wiem, czy on grał, ale ja tak i spodobało mi się. Taka radosna rozwałka w ładnej oprawie graficznej:D...
Jak masz kase to polecam....xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:35, franko113 napisał:

> Grałeś w Lost Planet? Jeżeli tak to czy warto kupić?


Nie wiem, czy on grał, ale ja tak i spodobało mi się. Taka radosna rozwałka w ładnej
oprawie graficznej:D...

Ciągle mam mieszane uczucia co do tej gry. Na GP wygląda świetnie, opinie na razie wasze też są przychylne. Ale co jak się nie spodoba xD? Chciałem zaciągnąć demko, ale niestety, mój net czasami ma transfer 124, a innym razem 30 -.-

BTW. GoW mi się bardzo podobał, a słyszałem że Lost Planet jakoś tak jest podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:00, Arisovo 14 napisał:

> Witam
> na mojej liście były tytuły takie jak:
> Dead Space - ściągnąłem demo, na samym początku, gdy ten obcy rozszarpał 2 kolegów
i
> pobiegłem do windy...i po chwili obcy wbił się w windę....automatycznie wyłączyłem
grę
> i szybko odinstalowałem, naprawde straszy, nie kupie
> Stalker CC - Fajne, niskie wymagania, niezastąpiony klimat, kupuje
> Stalker CN - j.w, kupuje
> Bioshock - Klimat hmm, taki Fallout pomieszany z Resident evil i silent hill, demo
fajne,
> kupuje
> Fallout 3 - Fajne rozwiązanie, ale dla fanów FPS nie polecam, nawet gdy sie celuje
w
> głowę, szanse na trafienie określają statystyki, to RPG a nie RPG/FPS
> Mirror''s Edge - Muszę kupić i ta gra zostane u mnie na komputerze przez długi czas.

>
> Czy polecacie kupić Orange Boxa?
Tym sposobem chcesz popisać się ile masz kasy? Bo nie rozumiem... Mnie gówno obchodzi
co ty chcesz sobie kupić (jeżeli się zdecydowałeś), ja ci mogę pomóc (my) gdy myślisz
dopiero nad kupnem jakiejś gry... Śmieszny jesteś:/


Mój post miał na celu przedstawienie mojej opinii na pierwszy rzut oka, ale także myślałem, że może mnie od którejś z nich odwiedziecie.Bo bywa często tak, że napalam się na jakąś grę, myślę, czytam...w końcu kupuje i się zawodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:44, Arisovo 14 napisał:

Ściągnij pełną z... a napisz do mnie, to bym ci linki podał;)

Ban za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:33, KoLoS napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Aquadelic GT za 10zł z Biedronki. Grał ktoś, warto kupić za
tę kwotę?



Za tę kwotę warto:). Sam też może kupię...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się