FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem nowego playa (czy clicka) gdzie jest Fahrenhite. Czy dobra jest ta gra? Wciąga i zawiera to co powinna każda dobra przygodówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj naszła mnie ochota na zręcznościówki a''la Assassin''s Creed, Mirror''s Edge, Prince of Persia?? Czy znacie jeszcze jakieś podobne do tych gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 08:05, junior35 napisał:

Witam. Wczoraj naszła mnie ochota na zręcznościówki a''la Assassin''s Creed, Mirror''s
Edge, Prince of Persia?? Czy znacie jeszcze jakieś podobne do tych gry?

Jeżeli chcesz bardziej niekonwencjonalnego wyboru, polecam Rayman 3 HH albo RR, dwie świetne gierki, a kosztują grosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 08:47, Bithda napisał:

> Witam. Wczoraj naszła mnie ochota na zręcznościówki a''la Assassin''s Creed, Mirror''s

> Edge, Prince of Persia?? Czy znacie jeszcze jakieś podobne do tych gry?
Jeżeli chcesz bardziej niekonwencjonalnego wyboru, polecam Rayman 3 HH albo RR, dwie
świetne gierki, a kosztują grosze;)


No zobacze, poczytam. Ale jednak wolałbym coś, gdzie będę mógł się utożsamiać (nie mam oderwanych rąk w rękawicach^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:01, wojtekgalecki napisał:

Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę, bo ta
jest nieduża.


IMO warto. Nigdy nie żałowałem wydanej kasy.

Taki cukierkowy, brutalny świat oczami herosa. Od dziecka do starego dziada-pakera :)


Teraz gra kosztuje tyle co barszcz, więc nie pożałujesz jak ci się nie spodoba :P


P.S. nie chodzi ci o cenę, ale to głowny motywator do zakupów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:01, wojtekgalecki napisał:

Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę, bo ta
jest nieduża.



Moim zdaniem warto, a za taką cenę grzech nie kupić....

Edit: Po co ty mi o niej przypominałeś?! Właśnie włączam instalkę....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:01, wojtekgalecki napisał:

Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę, bo ta
jest nieduża.

Jeżeli nie miałeś styczności z żadną grą Molyneuxa, a gra w rpg''i sprawia Ci przyjemność, to z uśmiechem na twarzy i dwudziestoma złociszami w kieszeni mżesz pójść do sklepu i ją kupić;)
PS: Pojawiła się w CD Action''ie, ale nie pamiętam w jakim numerze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:01, wojtekgalecki napisał:

Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę, bo ta
jest nieduża.


Kupuj nawet się nie pytaj. Ta gra jest czarująca, świetnia i oryginalna. Napewno nie będziesz żałował tych dwóch dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat. Czy kupić Heroes Complate Edition za 180 zł ale to się równa z rozwaleniem całej aktualnej kasy. Czy zbierać na gry PS3 bo mam zamiar kupić PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 17:01, Kuba003 napisał:

Mam pewien dylemat. Czy kupić Heroes Complate Edition za 180 zł ale to się równa z rozwaleniem
całej aktualnej kasy. Czy zbierać na gry PS3 bo mam zamiar kupić PS3.


Ja bym zbierał na PS3. Szykują się obniżki.

Tylko ceny gier odstraszają czasem :/

PS: Sam bym se kupił PS 3 ;] Niezła maszynka. Tylko funduszów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:37, kaczek93 napisał:

> Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę,
bo ta
> jest nieduża.

Kupuj nawet się nie pytaj. Ta gra jest czarująca, świetnia i oryginalna. Napewno nie
będziesz żałował tych dwóch dych.


Dlaczego 2 dych? W Biedronce za 10zł kupisz i Fable i Jade Empire ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:05, Lord-Tyrranoos napisał:

> > Witam. Czy warto kupić Fable: Zapomniane Opowieści. Nie chodzi mi tutaj o cenę,

> bo ta
> > jest nieduża.
>
> Kupuj nawet się nie pytaj. Ta gra jest czarująca, świetnia i oryginalna. Napewno
nie
> będziesz żałował tych dwóch dych.

Dlaczego 2 dych? W Biedronce za 10zł kupisz i Fable i Jade Empire ;))


Zwracam szacunek. Zapomniałem. To w takim razie dycha to śmieszne pieniądze jak za TAKĄ grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 08:05, junior35 napisał:

Witam. Wczoraj naszła mnie ochota na zręcznościówki a''la Assassin''s Creed, Mirror''s
Edge, Prince of Persia?? Czy znacie jeszcze jakieś podobne do tych gry?


Może Afro Samurai ? Dużo walki, dużo krwi i ciekawe efekty odcinania poszczególnych członków ciała. Chętnie kupiłbym tę grę, ponieważ film i serial skutecznie mnie wciągnął, ale jak na razie nie mam PS''a bądź Xbox''a (mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 08:05, junior35 napisał:

Witam. Wczoraj naszła mnie ochota na zręcznościówki a''la Assassin''s Creed, Mirror''s
Edge, Prince of Persia?? Czy znacie jeszcze jakieś podobne do tych gry?


Fajnie się zapowiada DarkSector ale to bardziej slasher. Bardzo przyjemnie gra się też w DMC4 i tu jest już więcej elementów zręcznościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytania mam następujące:

- Gdzie można kupić Star Wars: Empire at War w rozsądnej cenie, bo widziałęm tylko od 100 zł wzwyż?
- Gdzie i za ile można kupić Transport Giant?

W dwóch przypadkach powyżej mówimy oczywiście o konkretach.

Jakie są inne porządne gry ze Star Wars na PC?
Co fajnego można kupić za 20 zł, wybierając spośród strategii ekonomicznych, RTSów, kultowych RPGów (ale nie hack''n slash) i symulatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:39, HELMOOT1 napisał:

Co fajnego można kupić za 20 zł, wybierając spośród strategii ekonomicznych, RTSów, kultowych
RPGów (ale nie hack''n slash) i symulatorów?


Darmowy Transport Tycoon Deluxe ;-D, Deus Ex [ Antologia w KK za 25 zł ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z RTS możesz kupić Rise of Nations : Rise of Legends ( w jakiejś gazetce widziałem ostatnio) Dragonshard (biedra) używanego WH: + dodatki. Tycony masz w CDA nowym jakieś. Z RPG Jade Empire i Fable, zawsze można też okazyjnie kupić cosik na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka gre mi polecacie? Chodzi mi o FPS, Multiplayer online (dużo serwerów) , ładna grafika i fajna zabawa (lubie klimaty future i real)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Counter-Strike, ale tutaj grafika raczej może Cię odstraszyć... Może Counter-Strike: Source? :D Albo Left 4 Dead - kilka moich kolegów ma i mówią, że fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się