FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

A ja bym mimo wszystko polecał Bioshocka.

Portal jest niewdzięcznie krótki, Half-Life 2 ma już swoje lata na karku - i to trochę widać, chociaż nadal jest to dłuuga i wciągająca przygoda którą po prostu trzeba zaliczyć. Trochę denerwowały mnie achievementy
(Podpalanie zombiaków, przeniesienie przez całą grę (!) gnoma).

Nie wiem dlaczego, ale osławionego Team Fortress II prawie nie tknąłem. Mam w grze straszne lagi, nie wiem dlaczego - Left 4 Dead śmiga aż miło. Jest jeszcze jeden problem - ilość graczy. Serverów zazwyczaj jest tylko kilka do wyboru, do tego nie są one zazwyczaj zbyt mocno zaludnione...

W Bioshocka grałem na PC - świetna produkcja. Chyba kupię ją jeszcze raz, na x360 - dla achievementów :) - gra jest dość krótka, ale miodu w niej naprawdę dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:54, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Saints Row 2, czy dołożyć jeszcze trochę kasy i zakupić GTA IV???


Bierz GTA 4 chociaż obie gry są piekielnie niedopracowane i naszpikowane błędami,ale jeśli lubisz szaloną rozgrywkę bierz SR jeśli normalną[poważna] to GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:54, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Saints Row 2, czy dołożyć jeszcze trochę kasy i zakupić GTA IV???



I jezeli masz slabszy sprzet to lepiej wez SW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:54, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Saints Row 2, czy dołożyć jeszcze trochę kasy i zakupić GTA IV???

Jeśli komputer podoła, to bierz GTAIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:54, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Saints Row 2, czy dołożyć jeszcze trochę kasy i zakupić GTA IV???

Tutaj to już gusta i guściki idą w grę. Musisz przeczytać recki obu gier i wybrać jaki styl ci bardziej odpowiada. ja wybrałbym SR2 bo jest bardziej rozrywkowa i rozluźniająca, a w GTA IV szybko można się rozluźnić po wpisaniu cheatów ( żeby nie było jedyna gra w którą wpisalem cheata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:10, Kur0 napisał:

> Czy opłaca się kupić Saints Row 2, czy dołożyć jeszcze trochę kasy i zakupić GTA
IV???


I jezeli masz slabszy sprzet to lepiej wez SW 2


Jeśli ma słabszy sprzęt to niech lepiej weźmie GTA IV. Saints Row 2 jest jeszcze gorzej zoptymalizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega chce wiedzieć co lepiej kupić Burnout paradise Ultimate box czy NFS Undencover

jego sprzęt

GEForce 6600 Intel Pentium 4 już nie pamiętam ile ale powyżej 2,50 1024 ram
Mówiłem mu żeby kupił burnouta sam gram niezły jest ale on powiedział że jeszcze nie wie chociaż obie gry mogą mu nie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem gry Counter Strike, i nie wiem czy wybrać Source czy 1.6. Istnieją jakieś wersje demo tych gier? Co radzicie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:48, MasterHeroes napisał:

Ja się zastanawiam nad kupnem gry Counter Strike, i nie wiem czy wybrać Source czy 1.6.
Istnieją jakieś wersje demo tych gier? Co radzicie kupić?


Nie nie ma wersji demo tych gier, ale jest jednak spora różnica miedzy tymi grami i jest to nie tylko grafika, ale i cena jest to 50zl roznicy :O

Ja osobiscie bym doradzal CS: Anthology ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic pakiet gier z cenegi COMBAT MISSION: SHOCK FORCE + DAWN OF MAGIC: BLOOD MAGIC + HELLDORADO + SINKING ISLAND + STRANGER + SUDDEN STRIKE 3: ARMS FOR VICTORY (interesuje mnie praktycznie tylko Helldorado,510 punktow i sluchawki).I mam pytanie do kogos kto kupil taki pakiecik,czy te dolaczone sluchawki sa cos warte:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:48, MasterHeroes napisał:

Ja się zastanawiam nad kupnem gry Counter Strike, i nie wiem czy wybrać Source czy 1.6.
Istnieją jakieś wersje demo tych gier? Co radzicie kupić?


Antologia - masz tam CS 1.6 i CS:CZ. CS:S to tylko ładniejsza grafika i pojemniejsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:35, nurbi napisał:

Mój kolega chce wiedzieć co lepiej kupić Burnout paradise Ultimate box czy NFS Undencover


jego sprzęt

GEForce 6600 Intel Pentium 4 już nie pamiętam ile ale powyżej 2,50 1024 ram
Mówiłem mu żeby kupił burnouta sam gram niezły jest ale on powiedział że jeszcze nie
wie chociaż obie gry mogą mu nie działać



Zdecydowanie Burnout paradise Ultimate box bo:
Po1-nie sądzę, żeby na jego kompie uruchomił się NFS
Po2-najnowszy NFS to pomyłka, ze strony twórców
Po3-a Burnout i tak lepszy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile warte są słuchawki ale pewnie nie więcej niż 30zł ale ten zakup uważam za dobry głównie ze względu na punkty które mógłbyś wydać np. na prenumerate CDA (niestety już wykupionąm, ale może wróci). Ale co do gier to wątpie żeby coś ci się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 częsci Guild Wars''a Prophecies i Nightfall teraz chcę kypić kolejną częsć co byście mi polecili Eye of north czy Factions ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 08:20, Danio237 napisał:

Nie wiem ile warte są słuchawki ale pewnie nie więcej niż 30zł ale ten zakup uważam za
dobry głównie ze względu na punkty które mógłbyś wydać np. na prenumerate CDA (niestety
już wykupionąm, ale może wróci). Ale co do gier to wątpie żeby coś ci się spodobało.

Jak juz mowilem helldorado mnie interesuje:).Razem z tamtym zestawem zamawiam Beowulfa i Enemy Territory: Quake Wars.Myslicie,ze to dobre wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie Lost Planet? Grałem w demko i się tym zainteresowałem.

Ale pytania.

- Czy sterowanie jest dobre(Pytam, bo gra od Capcomu)
- Windows Live jest? A jak jest to czy są Achievementy?
- Jest jakiś multi?
- Na długo pogram se? Czy 2 wieczory i ukończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie: Kupiłem Colin McRae Rally. Piszą tam że aby odblokować samochody trzeba wejść na stronę http//samochody.cdprojekt.com- ale ta strona nie istnieje Chcę odblokować samochody ale nie wiem jak! Czy ktoś zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się