FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Małe sprostowanie ;]

CS: Anthology= CS 1.6 ; CS:Condition Zero ; CS:Condition Zero Deleted Scenes ; Ricochet ; Day of Defeat.

I dodatkowo jesli komus sie nudzi moze ZA DARMO, LEGALNIE sciagnac ze Steama:
HL2: Deathmach ; HL2 : Lost Coast i Portal : The First Slice ;] (ale nie trzeba koniecznie kupywac anthology rzeby pobrac sobie te gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:40, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali na moim miejscu Cryostasis czy Wheelman''a??


Ja wybrałbym Wheelman''a, to nowa i ciekawa gra na rynku. Jak oglądałem gameplay'' to od razu ta gra przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:40, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali na moim miejscu Cryostasis czy Wheelman''a??


Cryostasis. Klimat horroru, innowacyjna, ładna oprawa audiowizualna.

@ Kur0
Owszem, ale te pytanie się rozchodziło o samego Counter Strike'a ;)) Bo w DoD i Ricochet'a prawie nikt nie gra. Poza tym, najlepszą grą możliwą do ściągnięcia (za free) na Steam (choć niekoniecznie) jest Trackmania Nations Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:40, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali na moim miejscu Cryostasis czy Wheelman''a??

Bierz Cryostasis. Ta gra jest innowacyjna i wprowadza pewną świerzość do gatunku horrorów-fps''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:40, rafekx 12 napisał:

Co byście wybrali na moim miejscu Cryostasis czy Wheelman''a??



Wiesz, to dwa całkiem odmienne gatunki.... Ale jeśli komputer temu podoła to Cryostasis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 13:34, Gumiś2 napisał:

Orientuje się ktoś, czy wyszła gra Skoki Narciarskie2009 ?


Raczej nie.

PS;Ekhmm, gUgLe chyba nie szczypie, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Total War, Dead Space a Mass Efect... Co wybrać? Jestem fanem tych gatunków, lecz nie miałem styczności z żadną częścią Total War (zazwyczaj gram w stare rts''y, są wg. mnie lepsze). Chciałem odświeżyć swoją półkę i kupić jakiś nowy, bardzo dobry tytuł, a mogę wybrać tylko jeden.

EDIT: Sory za double post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 13:52, Bithda napisał:

Empire Total War, Dead Space a Mass Efect... Co wybrać?


Każda z tych gier jest świetna, chociaż nie grałem w Empire: Total War. Z reguły polecam tytuły dłuższe - Mass Effect jest dość długi, wciągający - do tego ma dość wysoki wskaźnik "chętnie zagram w to jeszcze raz", dlatego wydaje mi się, że jest to najrozsądniejszy wybór. Dead Space to świetny horror, niestety - jest to gra z cyklu przejdź, rzuć, zapomnij.

Nigdy nie mogłem przekonać się do serii Total War. Mam Shoguna, Pierwszego medivala, Rome i drugiego Medivala. Wciągnął mnie tylko Shougun - czyli pierwsza część. Nie grałeś w poprzednie części, serie Total War albo się pokocha, albo znienawidzi. Zawsze jest to ryzyko ;)

>Jestem fanem tych gatunków, lecz

Dnia 22.03.2009 o 13:52, Bithda napisał:

nie miałem styczności z żadną częścią Total War (zazwyczaj gram w stare rts''y, są wg.
mnie lepsze). Chciałem odświeżyć swoją półkę i kupić jakiś nowy, bardzo dobry tytuł,
a mogę wybrać tylko jeden.


Też grywam tylko w starsze RTS''y. Stare gry z tego gatunku mają tą piękną cechę, że ciągle są bardzo grywalne i wciągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 14:47, Gumiś2 napisał:

Buu, no tak:P
A żeby spamu nie było...

Dnia 22.03.2009 o 14:47, Gumiś2 napisał:

> Empire Total War, Dead Space a Mass Efect... Co wybrać?

Każda z tych gier jest świetna, chociaż nie grałem w Empire: Total War. Z reguły polecam
tytuły dłuższe - Mass Effect jest dość długi, wciągający - do tego ma dość wysoki wskaźnik
"chętnie zagram w to jeszcze raz", dlatego wydaje mi się, że jest to najrozsądniejszy
wybór. Dead Space to świetny horror, niestety - jest to gra z cyklu przejdź, rzuć, zapomnij.


Nigdy nie mogłem przekonać się do serii Total War. Mam Shoguna, Pierwszego medivala,
Rome i drugiego Medivala. Wciągnął mnie tylko Shougun - czyli pierwsza część. Nie grałeś
w poprzednie części, serie Total War albo się pokocha, albo znienawidzi. Zawsze jest
to ryzyko ;)

>Jestem fanem tych gatunków, lecz
> nie miałem styczności z żadną częścią Total War (zazwyczaj gram w stare rts''y,
są wg.
> mnie lepsze). Chciałem odświeżyć swoją półkę i kupić jakiś nowy, bardzo dobry tytuł,

> a mogę wybrać tylko jeden.

Też grywam tylko w starsze RTS''y. Stare gry z tego gatunku mają tą piękną cechę, że
ciągle są bardzo grywalne i wciągające :)


Dzięki za pomoc. Mam jeszcze parę pytań dotyczących tytułów:
Który jest najlepszy pod względem długości rozgrywki? (również czy rozgrywka się nie nudzi i ma się ochotę na coraz więcej a min. zaczynanie od nowa).
Który pójdzie najpłynnie (najwyższe ustawienia grafiki) na Zotac GeForce 9600GT (ilośc pamięci 512 mb) i 2gb. pamięci RAM? Bo ten sprzęt nie mógł podciągnąć na najwyższych W 40,000 DoW 2 więc trochę się martwię bym nie był rozczarowany, że nie mogę cieszyć się płynnością gry:(
W której grze jest najlepsza fabuła po której długo po wyłączeniu komputera, zastanawiasz się dlaczego tak się stało, i co było dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:44, Ave-Some-666 napisał:

kup diablo i lam na bn


Jeszcze waćpan bana nie dostał ? Szkoda, szkoda, może niedługo się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Mortal Kombat vs DC Universe? Warta uwagi, potrafi wciagnąć. O bohaterów to ją sie raczej nie martwie, ale czy posiada te tajmiczą rzecz zwana Grywalnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 21:57, bzuq99 napisał:

Co sądzicie o grze Mortal Kombat vs DC Universe? Warta uwagi, potrafi wciagnąć. O bohaterów
to ją sie raczej nie martwie, ale czy posiada te tajmiczą rzecz zwana Grywalnością?

Szerze powiedziawszy, osobiście jeszcze jakiś czas temu zamierzałem na 100% kupić tą grę...
Ale teraz - po ostatnim weekendzie, kiedy to miałem okazję grać w tą grę na konwencie - głęboko się zastanawiam nad zakupem. Jak dla mnie - gra (walka) jest za wolna, mało kombosów (bardzo łatwo jest zrobić), grafika nie zachwyca, postacie sztucznie się ruszają (jak to w Mortal Kombat).

Ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić grę Soulcalibur IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:29, bzuq99 napisał:

Kurczę bo tak szukam dobrej bijatyki na 360, tak do 110zł. max. Polecił byś coś wartego uwagi?

Najbardziej polecam: SoulCalibur IV
Ewentualnie: Dead or Alive 4, Dragon Ball Z: Burst Limit, Street Fighter IV

Chyba, że faktycznie spodobał Ci się ten Mortal Kombat vs DC Universe. Obejrzyj gameplaye i zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać aż cena spadnie na allegro i zakupić Street Fighter IV, podobno rewelacja. Natomiast jak najbardziej za stówkę dorwiesz Soulcalibura IV. :)

Bier* w ciemno - http://allegro.pl/item589604004_soul_calibur_4_xbox360_stan_idealny.html. Handlowałem z tą Panią, zaufana allegrowiczka. :)

Ta niedługo się kończy http://allegro.pl/item581588262_soul_calibur_4_ideal_x_box360_bcm.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się