FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

W jakiej chronologii zakupić te gry ? Dodam, że kupuję od kumpla:
Oblivion - 30zł
Test Drive Unlimited - 20zł
NFS: Pro Street - 30zł
Might And Magic Dark Messiah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 16:48, Chlorofil napisał:

W jakiej chronologii zakupić te gry ? Dodam, że kupuję od kumpla:


Oblivion - 30zł (na początek, bo długi)
Test Drive Unlimited - 20zł --> załatw sobie do niego przy okazji Megapack :) (zaraz po Oblu, bo dobry)
Might And Magic Dark Messiah (na potem, bo krótki)
NFS: Pro Street - 30zł (bo to już n-ty NFS, który w opinii wielu osób nie porywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:02, Iverson7 napisał:

Lepiej kupic Peter Jackson''s King Kong czy Beowulf?


Raczej KIng Kong gra jest naprawde niazła w CDA chyba 8 zgarneła. Przykład jak można zrobić dobrą egranizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:02, Iverson7 napisał:

Lepiej kupic Peter Jackson''s King Kong czy Beowulf?


Też polecam King Konga, grałem w demko i dobrze się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać :P Beowulf ogólnie jest fajny, King Kong ma dobry etap, w którym sterujemy człowiekiem i wypasiony etap, w którym sterujemy King Kongiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:11, SongoX napisał:

> Lepiej kupic Peter Jackson''s King Kong czy Beowulf?

Też polecam King Konga, grałem w demko i dobrze się bawiłem.


Obejrzałem przed chwilą na TUBIE gameplay z Beowulfa i wydaje mi się że ta gra też jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:02, Iverson7 napisał:

Lepiej kupic Peter Jackson''s King Kong czy Beowulf?



W Beowulfa nie grałem, ale ocen za dobrych to on nie dostał (średnio około 6/10). Natomiast King Konga mogę polecić już z własnego doświadczenia, naprawdę świetna gra, trzymająca w napięciu i bardzo klimatyczna. Ogólnie bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat , otóż w Kolekcji Klasyki ukazały się ostatnio 2 dobre strategie . Chodzi o Majesty :Złota edycja i Stronghold 2 Deluxe . Nie zwracam uwagi na grafikę a na grywalność . Z chęcią wziąłbym obie , ale fundusze teraz na to nie pozwalają . Proszę o pomoc w wyborze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:17, Straszyk13 napisał:

Mam dylemat , otóż w Kolekcji Klasyki ukazały się ostatnio 2 dobre strategie . Chodzi
o Majesty :Złota edycja i Stronghold 2 Deluxe . Nie zwracam uwagi na grafikę a na grywalność
. Z chęcią wziąłbym obie , ale fundusze teraz na to nie pozwalają . Proszę o pomoc w
wyborze .

Na twoim miejscu, wybrałbym Majesty. Jest to naprawdę bardzo dobra strategia, opierajaca się na oryginalnym pomyśle. Z pewnością zapewni ci ona wiele godzin zabawy. A w dodatku w wersji wydanej w Kolekcji Klasyki znajdziesz jeszcze bodajże dwa dodatki. Szczerze polecam ci ten właśnie tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:31, Robak 007 napisał:

> Mam dylemat , otóż w Kolekcji Klasyki ukazały się ostatnio 2 dobre strategie .
Chodzi
> o Majesty :Złota edycja i Stronghold 2 Deluxe . Nie zwracam uwagi na grafikę a na
grywalność
> . Z chęcią wziąłbym obie , ale fundusze teraz na to nie pozwalają . Proszę o pomoc
w
> wyborze .
Na twoim miejscu, wybrałbym Majesty. Jest to naprawdę bardzo dobra strategia, opierajaca
się na oryginalnym pomyśle. Z pewnością zapewni ci ona wiele godzin zabawy. A w dodatku
w wersji wydanej w Kolekcji Klasyki znajdziesz jeszcze bodajże dwa dodatki. Szczerze
polecam ci ten właśnie tytuł ;)


Poza tym Majesty przeszło do historii jako gra nowatorska ponieważ np. nie masz tam bezpośredniej kontroli nad bohaterem. To znaczy musisz zrobić coś(np. zaoferować nagrodę itd.) żeby bohater chciał zabić groźnego bandytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:40, iwaneszek napisał:

Poza tym Majesty przeszło do historii jako gra nowatorska ponieważ np. nie masz tam bezpośredniej
kontroli nad bohaterem. To znaczy musisz zrobić coś(np. zaoferować nagrodę itd.) żeby
bohater chciał zabić groźnego bandytę.

Wiem. Właśnie napisałem, że gra bazuje na bardzo oryginalnym pomyśle. Może nie sprecyzowałem, ale właśnie ten element rozgrywki miałem na myśli mówiąc "oryginalny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zbyt dużego wyboru to nie masz. ;-D Albo Czyste Niebo albo Cień Czarnobyla. Bierz Cień Czarnobyla, nie dość że wkręcisz się w klimat, poznasz Zonę to i będzie to dobre zagranie bo chronologiczne. A by załapać niektóre wątki lepiej zacząć od pierwszej z cyklu gry czyli właśnie CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:11, Iverson7 napisał:

Widze,ze opinie sa podzielone ale chyba jednak stnie na king kongu:)
Thx wszystkim za pomoc:)

Miałem gierkę (sprzedałem) I naprawdę nieźle się bawiłem! Poziomy "ludziem" są bardzo klimatyczne, w sumie bardziej mi się podobały, od zręcznościowych poziomów King Kongiem.
Jak wybierasz pomiędzy tymi dwoma, to nie masz się co zastanawiać - bierz Kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frontlines: Fuel of War
Gothic 3
Wiedżmin
BioShock
Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition
Lineage II: Limitowana Edycja Kolekcjonerska

to są mniej więcej takie tytuły co znalazłem w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się