FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 12:05, Jan3d napisał:

Frontlines: Fuel of War
Gothic 3
Wiedżmin
BioShock
Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition
Lineage II: Limitowana Edycja Kolekcjonerska

to są mniej więcej takie tytuły co znalazłem w gram.pl


Z tych to zdecydowanie bierz BioShocka. Istne dzieło geniuszu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:10, The Nemezis napisał:

Może Gothic 3? Nie wiem ile kosztuje ale chyba się zmieścisz. I w jakim sensie kupujesz
te gry za wpln?


Kupuje z http://wpln.cdprojekt.pl/

tak jest ta promocja i kupie GoW i UT3 a i drugi tytuł a że to dystrybuję gram.pl to i kupie 2 tytuł z tego sklepu i na razie się zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O

Wielbię Cię za to. Zupełnie nie wiedziałem że ta strona istnieje.. hohoho, ale się gierek nazbiera.

Od razu dodam: która część Guild Wars? Od razu mówię że grałem w Factions i te klimaty dalekiego wschodu ni huhu mi nie przypadły ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:05, Jan3d napisał:

Frontlines: Fuel of War
Gothic 3
Wiedżmin
BioShock
Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition
Lineage II: Limitowana Edycja Kolekcjonerska


Lineage fajne, ale na krótki czas. MFS to jak jesteś fanem, chociaż i tak gierka nie najgorsza :) Wiedźmin ma świetną fabułę, dialogi i styl walki. Gothic 3 to jedna z najlepszych gier RPG, przede wszystkim za klimat ^^ Frontlines dobre do MP, choć w singlu też nieźle się sprawuje. BioShock to innowacyjna gierka, ale jakoś tak nudzi się po czasie. Zbyt ciężki wybór, ale brałbym G3 lub Wiedźmina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 14:02, Gumiś2 napisał:

Lineage fajne, ale na krótki czas. MFS to jak jesteś fanem, chociaż i tak gierka nie
najgorsza :) Wiedźmin ma świetną fabułę, dialogi i styl walki. Gothic 3 to jedna z najlepszych
gier RPG, przede wszystkim za klimat ^^ Frontlines dobre do MP, choć w singlu też nieźle
się sprawuje. BioShock to innowacyjna gierka, ale jakoś tak nudzi się po czasie. Zbyt
ciężki wybór, ale brałbym G3 lub Wiedźmina ;]



od razu już zmieniam frontlines odpada Lineage 2 to za zawartość ale trochę abonament mi się nie podoba bo jak kupić to grać chyba że za kolekcjonerke tylko :D wiedźmina i tak później kupie a nawet jak nie to mogę pożyczyć i zobaczyć czy mi się spodoba g3 to za tego patcha bo bym kupił go gdyby nie bugi ale teraz po patchu waham się bioshock też waham się i najbardziej mi podchodzi MS FSX nie patrze na allegro na sklep gram.pl widzę
wiedźmina za 39,99 zł kurde :/
tak więc

1.MS FSX
2.Lineage 2,g3,wiedźmin
3.bioshock
4.Frontlines totalnie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemq

1. Szukam gry w której lata się takim małym stateczkiem kosmicznym, omija przeszkody albo je się zestrzeliwuje. Gra jest typową zręcznościówką, ale najciekawsze w niej jest to że ma taki program gdzie puszcza się muzyke i trasa układa nam się specjalnie pod nią xD. Gra jest chyba darmowa. Wiecie może jak się nazywa ?

2. Szukam gry podobnej do World of Goo. Coś równie krzywego ;p Znajdzie się coś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 15:18, Grizzly. napisał:

1. Szukam gry w której lata się takim małym stateczkiem kosmicznym, omija przeszkody
albo je się zestrzeliwuje. Gra jest typową zręcznościówką, ale najciekawsze w niej jest
to że ma taki program gdzie puszcza się muzyke i trasa układa nam się specjalnie pod
nią xD. Gra jest chyba darmowa. Wiecie może jak się nazywa ?

http://www.audio-surf.com/ - pełna wersja darmowa nie jest

Dnia 24.03.2009 o 15:18, Grizzly. napisał:

2. Szukam gry podobnej do World of Goo. Coś równie krzywego ;p Znajdzie się coś ? :D

Hmmm, ja z tego typu znam tylko Bridge Buildery, ale to dość odległy typ rozgrywki niż w WoGu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, może nie długo jakąś grę sobie kupię, ale niestety nie za bardzo wiem jaką, tzn. wiem jedno. Strategia, bo ostatnio coś mnie naszło na jakąś porządną grę strategiczną. I mam dylemacik: Czy Empire TW, czy może Dawn of Wara 2.
Z TW to grałem już chyba we wszystko, wszystkie mi się bardzo podobały, ale czy Empire podtrzymuje poziom całej serii Totalnej wojny?
Co do Dawn''a to grałem w "oryginał", bardzo mi się podobał, a o "dwójce" słyszałem różne opinie, jedni twierdzą, że jest świetne, drudzy, że kiczowate. I kompletnie nie wiem, oby dwie gry kuszą, chociaż bardziej Empire, bo za bardzo nie wiem o co chodzi w Dawn of War, właśnei może mi powiecie do czego to jest podobne?

A i jeszcze tak przy okazji, żeby zagrać w Empire trzeba mieć internet? Bo kolega nie ma, a bardzo chciałby zagrać w tą grę, a słyszałem, że wymaga konta na steamie?

EDIT przypomniało mi się, czy może by jeszcze trochę poczekać i kupić Battle Forge? Coś konkretniejszego ktoś słyszał o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2009 o 15:23, KoLoS napisał:

http://www.audio-surf.com/ - pełna wersja darmowa nie jest


Wielkie dzięki, właśnie dokładnie tego szukałem.

Dnia 24.03.2009 o 15:23, KoLoS napisał:

Hmmm, ja z tego typu znam tylko Bridge Buildery, ale to dość odległy typ rozgrywki niż
w WoGu.


Chyba wiem co to jest. To jest gierka że buduje się mosty, po których musi przejechać pociąg ? Jesli to to, to raczej nie chodziło mi o to ;p Szkoda że nie ma podobnych gier do WoG, tak oryginalnych :D

Widze że się orientujesz to mam jeszcze jedno pytanko.
Słyszałem o jakimś darmowym shooterze na silniku unreala 2004. Gra jest podobno tez z tych rodzajów krzywych ;p Lata się na jetpackach i biega z prędkością 120 km''h czy coś takiego. Jest bardzo dynamiczna. Wiesz może jak się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:12, trutututu napisał:

Tak, może nie długo jakąś grę sobie kupię, ale niestety nie za bardzo wiem jaką, tzn.
wiem jedno. Strategia, bo ostatnio coś mnie naszło na jakąś porządną grę strategiczną.
I mam dylemacik: Czy Empire TW, czy może Dawn of Wara 2.
Z TW to grałem już chyba we wszystko, wszystkie mi się bardzo podobały, ale czy Empire
podtrzymuje poziom całej serii Totalnej wojny?


Podtrzymuje poziom, podtrzymuje, o to nie musisz się martwić. Ale z tego co się orientuje, to ma też dość wysokie wymagania.

Dnia 24.03.2009 o 16:12, trutututu napisał:

Co do Dawn''a to grałem w "oryginał", bardzo mi się podobał, a o "dwójce" słyszałem różne
opinie, jedni twierdzą, że jest świetne, drudzy, że kiczowate. I kompletnie nie wiem,
oby dwie gry kuszą, chociaż bardziej Empire, bo za bardzo nie wiem o co chodzi w Dawn
of War, właśnei może mi powiecie do czego to jest podobne?


Mi się gra bardzo podoba. Mimo, iż usunięto budowanie baz, a dodano elementy RPG jak rozwijanie oddziałów czy ekwipunek. Na multi jednak można budować sobie armię. Osobiście polecam DoWaII.

Dnia 24.03.2009 o 16:12, trutututu napisał:


A i jeszcze tak przy okazji, żeby zagrać w Empire trzeba mieć internet? Bo kolega nie
ma, a bardzo chciałby zagrać w tą grę, a słyszałem, że wymaga konta na steamie?


Tak, Empire wymaga Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2009 o 16:46, Ecko09 napisał:

Podtrzymuje poziom, podtrzymuje, o to nie musisz się martwić. Ale z tego co się orientuje,
to ma też dość wysokie wymagania.


A tam o wymagania to się nie martwię...

Dnia 24.03.2009 o 16:46, Ecko09 napisał:

Mi się gra bardzo podoba. Mimo, iż usunięto budowanie baz, a dodano elementy RPG jak
rozwijanie oddziałów czy ekwipunek. Na multi jednak można budować sobie armię. Osobiście
polecam DoWaII.


Hmmm, elementy RPG mówisz, jakby nie patrzeć to ja najbardziej lubię RPG ze wszystkiego :). No to mi tak ułatwiłeś ten wybór, no po prostu klękajcie narody. Chyba będę musiał kupić obydwie gry. Wtedy kiedy ja znajdę czas na naukę.

A i jeszcze może nie wiesz o co chodzi z tymi zestawami: niszczyciela, snajpera? Wiesz, jak się wpisze w sklepie gramu dawn of war to tam są właśnie jakieś zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 17:43, trutututu napisał:



To chyba są dodane jakieś repliki, takie ludziki, zabaweczki xD Dla młodszego brata do zabawy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 17:58, Ecko09 napisał:

>

To chyba są dodane jakieś repliki, takie ludziki, zabaweczki xD Dla młodszego brata do
zabawy^^


Niestety, lub stety nie mam młodszego brata.
A ja myślałem, ze to jakieś ulepszenia w grze do swojego bohatera. Ale jak figurki, to będę chyba brał zwykła edycję. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Mirror''s Edge. Gram od czasu premiery i mi się nie znudziła :D
Ale to propozycja dla ludzi, którzy lubią "masterować". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:35, Xaris192 napisał:

Zdecydowanie Mirror''s Edge. Gram od czasu premiery i mi się nie znudziła :D
Ale to propozycja dla ludzi, którzy lubią "masterować". :P



mi się znudziła po jakichś 2 godzinkach. Grafa ladna i ogólnie ok ale jakos mnie nie przekonała. Dobrze, że to była od kolegi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2009 o 20:07, Citkowsky napisał:

Dobrze, że to była od kolegi;)


Ekhmm... To chyba nie jest legalne, nie prawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:18, Bithda napisał:


> Dobrze, że to była od kolegi;)

Ekhmm... To chyba nie jest legalne, nie prawdaż?


Ta, pozyczenie gry od kolegi, ale kurcze nielegal. To ciekawe co bys powiedzial o osobach ktore sprzedaja gry na allegro;) parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:35, Xaris192 napisał:

Zdecydowanie Mirror''s Edge. Gram od czasu premiery i mi się nie znudziła :D
Ale to propozycja dla ludzi, którzy lubią "masterować". :P

Mirror''s Edge to gra, która albo ci się spodoba, albo cię znudzi.. Do mnie niestety przepowiada ta druga opcja :P Wszystko ładnie ale czegoś w tej grze mi zabrakło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się